Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar ya 1 hafta oncesınde bu belırtılerın olması benı cok uzuyo :KK43: bu agrıların kesılmeden dewam etmesı kasık agrım gogsumdekı agrı halsızlık uykulu olmak... 1 hafta war daha we cok erken. bu kadar erken belırtı de olmaz. artık adet olmayı beklıyorum resmen :KK43:

hamıle bayanlar dua edın bızım ıcın olurmu :/

yarın 4 oluyorz allahın izniyle sat baz alınıyor bu işlerde tahminimce 2 hafta biticek 3 e geçicem ama dr lar adet haftasınıda ekliyor biliyosun şöle sölim canım ben ovü kullanıyordum adetimin 13 yada 14. günü kızardı bi kaç gün sonra gebelik testi yaptım çıktı canım hemen döllenmiş sanırım ve ovü hala pik yanii hiç açılmadı :)))

Canim hayirli olsun bebisin insallah sagliklica dogar:)bisey sormak istiyorum sana benimde bugun ovu testim kizardi dun iliski olmustu bugunde olsunmu yoksa yarinmi olmali ne dersin canim

💑🚼🚼🚼💑

Miletttt ben geldimmmm hamişimmm uleynnn değerim 524 :nazar: :nazar: maşallah inşş sağlıkla gelir kuzucum kızlarrr darısı sizlerin başına olsun inşşşş bu mutluluğu sizde tadın inşşş canlarımmmm :))))

Canımmmm tebrik ediyorum sağlıkla kucağına al inşallah darısı bizim başımıza 🍼🍼🍼🍼👏👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Shimmy bosuna yapma cok erkenmis.. ben kanda yaptim o hatayi hcg olcturdum biliyosun.. simdi bata 1 gun kaldi beyaz akintim var dun sana yazdiktan sonra uyumusum nerdeyse 15 saat uyudum.. ruhum akiyor tatli bi sarhosluk var insallah vardir be shimmy,. Eger varsa mart bebegi olur ben de balik burcuyum (:-)

Kocacigina da aksam yemek hazirla madem en sevdiginden bi de ic giciklayici giyin bak nasil bitiriyor onundekileri(:-) 3 yasinda cocuk bunlar inatci..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya evet erken de evde çok test var ben de yapıyom ama biliyom büyük ihtimal çıkmayacağını. Bugün göğüslerim ağrımaya başladı ama uçları değil çevresi. Bazen adetten bir hafta önce başlıyo bende o nedenle emin olamıyorum.

Bence sende var bişiler. 15 saat ne yaa :) inşallah bebişin senledir :) test yapmadın dimi hala?

Valla yemek de dünden kalanlar var bugün hazırlamicam. Cumartesi günü mantı yaptım kendim ellerimle onu bile yemedi. Şansına küssün. Bu durumda çamaşır falan etki etmez ona hiiiiiiiç umursamaz 😀

Hadi senden haber bekliyoom :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bu ay hamişler çoğaldı
haziran ugurlu geldi :nazar::emir_bebek:
herkese hayırlı ugurlu olsun insallah
isteyenlerede tez vakıtte versın rabbim

bu arada bi hamile olarak ara ara giren hafif kasık ağrısı dışnda hiç belirti yaşamıyorum
gercekten kişiden kişiye değişiyomuş :KK17:

Hayırlı olsun senin de canım :) peki göğüslerde falan da mı belirti yok?

Kizlarr bugun yumurtlama gunum denize girdim ben bisey olur mu ki off yaa cok pisman oldumm 😩😩

💑🚼🚼🚼💑

Aha! Gitti yumurta denize!
😊
Şaka canım bişe olmaz nolcak, yumurta taa nerde.. tüpün içinde.

KıZlar midenizi bulandırmak istemem ama dün akşamdan beri beyaz akıntım geliyor sizlerdede varmı ?

Dandini dastana ve sibel Allah c.c kucaginiza almayi nasib etsin saglikli hamilelik kolay dogum nur topu gibi bebisleriniz olsun darisi bizlere insaallah...

oyy yerim seni kadro tamam topitop eksik:)))))
Bugun hastaneye gittim bi baska dr vardi uyuz bisi ... yumurtan olmamis dedi. Olmamis ne demek ya pismemis der gibi.. burun ucuyla agizinin icinde geveledi durdu adet gunu gel dedi. Ben zaten adet gunu geldim bisey yoktu dedim belki simdi vardir diyo.... kuplere bindim deliye dondum ciktim odasindan..... pooooffffffff:KK43:(((((

kızlar ya daha bat a 7 gün var ama benim bi anda kanamam geldi çok tedirginim neden bu kadar erken geldi :KK25: hiçbir adet belirtim yoktu ne bel ağrısı ne sancı normalde sancı başlardı gelmeden 2 gün önce falan korkuyorum :KK5:

Dandini dastana ve sibel Allah c.c kucaginiza almayi nasib etsin saglikli hamilelik kolay dogum nur topu gibi bebisleriniz olsun darisi bizlere insaallah...

Bugun hastaneye gittim bi baska dr vardi uyuz bisi ... yumurtan olmamis dedi. Olmamis ne demek ya pismemis der gibi.. burun ucuyla agizinin icinde geveledi durdu adet gunu gel dedi. Ben zaten adet gunu geldim bisey yoktu dedim belki simdi vardir diyo.... kuplere bindim deliye dondum ciktim odasindan..... pooooffffffff:KK43:(((((

saol canim benim darisi sana olsun insallah yarin doktora gidicem bakalim kese fln goruncekmi

KıZlar midenizi bulandırmak istemem ama dün akşamdan beri beyaz akıntım geliyor sizlerdede varmı ?

bende 16 sında yumurtladım ama yumurtlama akıntısı gibi akıntı gelmeye devam ediyo:44: tuz tanesi kadar umudum oluşmaya başladı:KK60:
sol göğsümün ucundan acaip bi sancı girdi bıçak gibi. akıntı devam ediyo birazda iştahım açıldı. sivilcelerim çıkmadı daha:KK36:

ama yinede beklemeye devam :KK15:

kızlar ya daha bat a 7 gün var ama benim bi anda kanamam geldi çok tedirginim neden bu kadar erken geldi :KK25: hiçbir adet belirtim yoktu ne bel ağrısı ne sancı normalde sancı başlardı gelmeden 2 gün önce falan korkuyorum :KK5:

bu kanama nasıl bi kanama? bi doktora görün için rahat eder en azından:44:

bende 16 sında yumurtladım ama yumurtlama akıntısı gibi akıntı gelmeye devam ediyo:44: tuz tanesi kadar umudum oluşmaya başladı:KK60:
sol göğsümün ucundan acaip bi sancı girdi bıçak gibi. akıntı devam ediyo birazda iştahım açıldı. sivilcelerim çıkmadı daha:KK36:

ama yinede beklemeye devam :KK15:

Umutlanalım dimi👏😃 benim bata 4 gün var.dünden beri var. yumurtlama akıntısından farklı bu akıntı rafadan yumurtanın beyazı gibi(mideni bulandırdıysam üzgünüm),aaaaa benimde sivilcelerim çıkmadı yaaa bak yeni farkettim. Sızlama yok iştahım her daim açık😃 bat ne zaman beklicez napalımmmm inşallah bizimledirler

Son düzenleme:
X