Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

% 99 hamişsin tatlım sende hayırlı haberlerle gel kuzum evet kasıklarda hareketlenmeler var bendede :))) bide benim göğüsler şişti sabahın 6 sında uyanıyorum hamişliğimin en belirgin belirtisi :)))

Ay cok heycanladim tatlim yaa ins saglikli hamilelikler gecirirz benim ilk olucak ins olursa 1 yildir istiyorum bir defa catlama ignesi oldum tutmadi sonra baya kurler uyguladim maydon kaynattim buharina oturdum gecen ay tutmamisti bu ay sadece ovulasyon testi yaptim ve hic stres yapmamaya calistim ins bebegim benimledir okadar heycanliyimki anlatamam canim ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy çok sevindim allahım tamamını erdirsin karnına Adımız yaz canm

Kızlar merhaba bayadir yazamıyorum . hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum darısı başımıza inşallah. Bugün bata 5 gün kaldı ovu testi yaptım pozitife çok yakın bi sonuç çıktı 5 gün kala yine mi yumurtluyorum ben :s

slmm kızlar topiğimiz hayırlı olsun ben yeni gördüm uzunnnn zamandır kendime söz vermiştim girmicem diye ama yine geldim dayanamadım. öncelikle hamile arkadaşlarımı tebrik ederim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayıda nasip etsin aminnnn....
benim bat 25 haziran yani yarın eğer olursam adetimin 2. yada 3. günü hemenn dr ye gidcem ve bilmiyorum psikolojm çokkk bozuldu((43:

Kizlarr bugun yumurtlama gunum denize girdim ben bisey olur mu ki off yaa cok pisman oldumm 😩😩

💑🚼🚼🚼💑

mrb tatlım :)

hıc sıkma canını bak hepımız beklıyoruz ve zamanı gelenler patır patır hamıle kalıyo :) Allahım bıze de nasıp eder ınsallah. ınsallah adet olmazsın da sene hamıle olursun :)

kı adet olursan da uzulmek yok hayırlısı demek gerekıyo. hormonlarına baktırdın mı bılmıyorum ama hormonlarına baktırırsın adetın 2. ya da 3. gunu. belırtılerın neler bu arada ?

Sbl cim hamile misin bi bakayim dedim görmedim ne zamandir foruma doktor strese sokma kendini düşünme falan dedi bende girmeme karari aldim bugün ovulasyon haftamdayim gecen ay kadar siki calisma yapmadim ovulasyon testinde yapmadim bakalim kismetse olur hayirlisi olsun illada simdi olacak fikrinden siyrildim çok sukur

hamileyim canim:) rabbim kucagma almayi nasip eder insallh darisini sana olsun bebisin tez zamanda gobusunde olsun:)

Çok sevindim Cnm adina hayirlisiyla kucagina al inş geç dollenme mi oldu hemen ogrenmemistin değil mi

Çok sevindim Cnm adina hayirlisiyla kucagina al inş geç dollenme mi oldu hemen ogrenmemistin değil mi

daha dun ogrendm tatlim ben en son tahmini bati uc gun gecnce yaptim negatifti bi dahada yapmadim aklimdada hamilelik yoktu adet gecikti diyodum dun esimin demesiyle test yaptm pozitif sabah tkrarladm yine pozitif kandada pozitif yarin doktora gidicem hayirlisi olsun insallh

canım 3. haftada nasıl anladın hamiş oldugunuuu takvımde 3. haftası ıcındeyım yazıyorrr Ay Allah ım cabuk gecsın zaman bende bılmek ıstıyorum gelecek mı bu ayyyy =)

yarın 4 oluyorz allahın izniyle sat baz alınıyor bu işlerde tahminimce 2 hafta biticek 3 e geçicem ama dr lar adet haftasınıda ekliyor biliyosun şöle sölim canım ben ovü kullanıyordum adetimin 13 yada 14. günü kızardı bi kaç gün sonra gebelik testi yaptım çıktı canım hemen döllenmiş sanırım ve ovü hala pik yanii hiç açılmadı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…