Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bende acıkıyorum cok yıyorum kı benım porsıyonlarım kucuktur normalde. burnum yırtıılacak kadar kasınmaya basladı,yumurtlama donemınden berı akıntım dewam edıyo ve bununla bırlıkte kasıgım we gogsumun sızısı da gecmedı. daha adetıme 1 hafta war we hala dewam edıyo.

yumurtlamadan berı ılk kez dewam ettı agrılarım.gecen ay da kımyasal gebeık yasayınca umudum kalmadı. adet olmayı beklıyorum bı newı :KK37::KK37:

mecbur beklices işte:KK17: geçen ay kesin hamileyim diyodum ama cık olmadı:KK9:

tabikisi :KK9: bende düşük yaptım bu ay 2. deneme düşükten sonraki. 2 ay da korunmuştuk:KK37:

benım degerım cok fazla yuksek olmadgı ıcın dr korunmam konusunda bısey demedı. bende son gaz dewam ettım :) ama bu ay boyle olunca endıselendım. sonra da pes ettım delıkanlı gıbı adetımı beklıyorum :KK1:

Kizlar benim bat haziran 14 de bitti 17 günüm ve karnim da tuhaf şeyler oluyor taş gibi bi ağırlık bazen 2.3 gündür adet sancisi gibi ağrı oluyor 15 20 dk sonra geçiyor iki gün önce her yediğim i çıkardım bugunde yumurta yapmıştım kahvaltıda yiyemeden çöpe attım ve suan karnim da sanki ikinci bir karın var gibi büklüm büklüm katlanmis gibi hissediyorim acaba neden üzerine görmüş olabilirmiyim görmesem iyi olacak çünkü daha hamile kalmamismdir diye üç gün önce alkol aldım ve geçtiğim adetim çok tuhaf oldu önce 3 gün sürdü temizlendim bir gün sonra oldum yine temizlendim yine oldum ne oluyor olabilir yardım lutfen

Miletttt ben geldimmmm hamişimmm uleynnn değerim 524 :nazar: :nazar: maşallah inşş sağlıkla gelir kuzucum kızlarrr darısı sizlerin başına olsun inşşşş bu mutluluğu sizde tadın inşşş canlarımmmm :))))

Ayyy gözün aydın cnm darısı başımıza bizede dua et.😊 Bu arada anasınıfı öğretmenisin galiba Önlisans mezunumusun ?Profilindede Antalya yazıyor😊 ben su an yurtdısındayım 2 hafta sonra Türkiyeye dönecez ve nasip olursa Antalyaya yerleşeceğiz.netten araştırıyorum istediğim bilgilere ulaşamadım.bende önlisans çocuk gelişimi mezunuyum buraya gelmeden öncede M.E.B'de öğretmenlik yapıyodum özelde hiç çalışmadım .Sizin bilginiz tecrübeniz varsa bilgi verebilirsen çok sevinirim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Değerin 4 gün sonraki oluyor herhalde iki günde ikiye katlasa 104 iki gün daha 208 eder seninki daha fazla normal yani gözün aydin arkadasim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar adetten 3 gun once beta hcg 52 cıkmıstı 3 gun sonra yanı bat tarıhım 23 hazırandı 1 gun gectı bugunkı degerım 275 sızce ıyımı doktor randevum 11 temuzzda onada soramıyorum:S

Değerin 4 gün sonraki oluyor herhalde iki günde ikiye katlasa 104 iki gün daha 208 eder seninki daha fazla normal yani gözün aydin arkadasim

kızlar adetten 3 gun once beta hcg 52 cıkmıstı 3 gun sonra yanı bat tarıhım 23 hazırandı 1 gun gectı bugunkı degerım 275 sızce ıyımı doktor randevum 11 temuzzda onada soramıyorum:S

Benim bat gününü 1 gün geçtiğinde 153 du 2 gün sonra 388 di ondan 1 hafta sonra keseyi görmüştük 11.7 mm di

yarın 4 oluyorz allahın izniyle sat baz alınıyor bu işlerde tahminimce 2 hafta biticek 3 e geçicem ama dr lar adet haftasınıda ekliyor biliyosun şöle sölim canım ben ovü kullanıyordum adetimin 13 yada 14. günü kızardı bi kaç gün sonra gebelik testi yaptım çıktı canım hemen döllenmiş sanırım ve ovü hala pik yanii hiç açılmadı :)))

Masallah ya çok iyi baya erken ögrendın sen :) benımde bugun reglımın 13. gunu bugunu ve yarını degerlendırmek ıstıyorum ama sabaj degerlendırmek ıstıyorummm=) oda mumkun olmuyor cunku sabahın 6 sında kalkıp işe gelıyoruz :S

Canim hayirli olsun bebisin insallah sagliklica dogar:)bisey sormak istiyorum sana benimde bugun ovu testim kizardi dun iliski olmustu bugunde olsunmu yoksa yarinmi olmali ne dersin canim

💑🚼🚼🚼💑

çok tşk edrim canımmm eğer kendini yorgun hissetmiyorsan olabilir hatta eşin evdeyse şimdi halledin :))) sabah spremler çok hareketli olurmuş rastgelsin inşşş

Masallah ya çok iyi baya erken ögrendın sen :) benımde bugun reglımın 13. gunu bugunu ve yarını degerlendırmek ıstıyorum ama sabaj degerlendırmek ıstıyorummm=) oda mumkun olmuyor cunku sabahın 6 sında kalkıp işe gelıyoruz :S

:))) haklısın canım ama sabah bi kaçamak yapın arada bişeycik olmaz kii azcık erken kalkın bide öle deneyin hiç bunları takma canım veren rabbim veriyor zaten inş bu ay tutunur bebğin canım

X