Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ederız tabıkıde canım cok uzuldum dılerım bu aksam hallolur ve bu konuyu burada kapatırsınız bırbırınıze sımsıkı sarılırsınız

inş. cok sagol cnm kendımı toparlıyım dıom bı an gelıo yıne aglıom sınırlerım yıprandı.ınsanın canı nasıl yanıyo dusununce cıldırcak gıbı oluom onun yanındayken onu cok sevdımı bılıom ama onsuz olucak olmam cok kotu yapıo bnı ben onu herseyden cok sevıyomusumm ..nedn bızı uzen erkekler sevındırende erkekler oluyo.bugunu unutmak ıstıyorumm..ne yapmalıyım aksam konusurken neler soylemelıyımm...gruruda gectım artıkk..sevmek cok baska

biz her türlü çıtırız kızııımmm
dün akşam noldu anlatayıım sana benim herif yeni huylar edindi valla 3 seneden sonra kıskananı yeni gördüm avm ye gittik yeni açılmış otoparkta tam arabaya yürürken güvenlik geçiyordu yanımızdan adam meğer uzun etek giymiştim yanları dizime kadar yırtmaç biryerim görünse neyse bakmış vay sensin bakan gidip amirlerine şikayet etti 30 dk bekledim arabanın içinde üstüne yürüdü falan adamı işten kovdurdu rahat etti ben de tövbe birdaha yırtmaç yok adamın çoluğu çocuğu varsa yazık oldu yani kendimi suçladım ama inan öyle açıklık yoktu yani

ederız tabıkıde canım cok uzuldum dılerım bu aksam hallolur ve bu konuyu burada kapatırsınız bırbırınıze sımsıkı sarılırsınız

senıde cnm sık bogaz etmek ıstemıyorum ama yalnızım bugun cok konusmaya cok ıhtıyacım var..bu yuzden sana yazıyorumm k.bakma nolur..

canım sen bi şekilde eşini ikna et klomen cokta masum bi ilaç deil zaten doktor da vermez öyle hemen

kız ben seni yerim valla bal ağızlım benim topitop şekerim inşallah ....cnm aklıma gelmedi değil esti kullanayım dedim ama tırstım doktor desin öle kullan cancağızım.......

O zaman ben yarin gidim doktora. Yumurtamin gelisip gelismedine baksin yarin tam 21. gun. Artik nasibse yumurtada sorun yoksa herife diyim gitsin ama gitmicek biliyom gitmesse iliski cezasi veriim ona ben ewet ewet ben ole yapim . Yoksa bizim sonumuzda cok ii degil . Kircam kafasini o olucak uyuz herif

arada oluyor öyle şeyler canım... bizimki de hiç kıskanmaz gayet rahatım ama ne zaman ne yapacakları da belli olmuyo... dikkatli olmak lazım boşver takma sen

canım duruma gore zaten konuya gırınce gerısı gelır herseyden once sakınce oturup nıye dıye bı sorgulayın kendınızı neden bu duruma geldıgınızı.Rabbım yardımcın olsun ve bugunu unutun ıkınızde inşallahh zor bıgun yasıyorsun gerckten ama sabırlı ol

Tatlım bir kndine gel önce kızıyorum sana tmm sev ayrılmada ama dayak asla bir erkeğin tarzı olmamalı öncelikle buna ikna etmelisin kocanı sen sevilmeyi haketmediğinimi düşünüyorsun ne yaparsan yap önceliği bu davranış olmamalı..........bak güzelim otur konuş mutlaka ama önce sakinleşmesini bekle hep peşinde dolaşma biraz zaman ver herşey düzelir ama pişman olduğunu bu kadar belli etme çünkü bence pişman olması gereken o....biz kadınlar bazen çenemizin ayarını kaçırırız belki ama dedim ya dayak ta kolay bir durum değil bu senin içinde büyür ilerde patlamalara neden olur değersizleştirir.sakın yanlış anlama her kavgada ayrılık olmaz belki korkutmak amacı ama bence biraz o da korkmalı yaptığına......

canım istersen tek sefer uygula tek sefer uygulayanda kalıor.ama gününü tutturabilcenmi işte o var ondan dedim ovilasyon dönemine yakın yapalım 2 3 kere die garantilemek için

hayırlısı bakalım inşallah regl olmam, olcam mı olmıcam mı gerginlinden olmıcaksamda olcam zaten :18::18: eğer olmazsam 27 haziran test günüm ve aşılamam tutmuş olabilir düşünmek bile istemiyorum ama, tutmadıysa doktorun ne diyeceğine bakıp maydonozlanırız inşallah

cnm çok şükür benimki yaptırdı ve onda çıktı beni önek göster 3 yıllık evliyiz ve sonuç boş geçen 3 yıl:)

senıde cnm sık bogaz etmek ıstemıyorum ama yalnızım bugun cok konusmaya cok ıhtıyacım var..bu yuzden sana yazıyorumm k.bakma nolur..

ne demek canım yeterkı problemın hallsun bırz olsun ıcın rahatlasın bende ısteyım fırsat buldukca yazmaya calısıyorum canım , aksma kadar bı bekle bakalımö ne olacak kolay degıl oyle evlılıgı bıtırmek

eve gırebılsem sakınlestı anı yakalıcam cnmda once eve gırmem lazımm anahtarım yok mecbur uyanıcakk tabı sakın olması gerekkk konusabılmek ıcın

ne war bunda yaptrsın ikna et sen benim eşimde yaptırdı ama haklı olarak korkuyolarda ya sorun bendeyse die. 21. gün geç olmuş canım klomen adetin 5. günü kullanılmaya başlanıo yumurtan bi sorun yoksa çatlamıştır çoktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…