Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

offf bu erkekler sakinleşir elbet cnm o yokken çilingir falan çağırsan tepki verirmi.....

çilingire gerek yok adam evde aksam 10 da işe gitcek uyuyor suann bnı alckmı eve aksam konusabılcez mııı onu merak ediom..zaten kavgada apartmana rezil olduk..sevmek boyle bısey mı yaaa hıcbısey hıc kımse umrunda olmadan herseye ragmen ona gıdebılmekmıdır?:KK43:

çilingire gerek yok adam evde aksam 10 da işe gitcek uyuyor suann bnı alckmı eve aksam konusabılcez mııı onu merak ediom..zaten kavgada apartmana rezil olduk..sevmek boyle bısey mı yaaa hıcbısey hıc kımse umrunda olmadan herseye ragmen ona gıdebılmekmıdır?:KK43:
ah bu sevmek adama hendek atlatır gururu boşver kimseyi umursama herkes evinde neler yaşıyor cnm kapıyı açacaktır elbet ama toparlan nolur üzülme herşey daha iyi olacak inşallah o da bu yaptığının yanlış olduğunu biliyordur ve sular durulur ....ama işte erkekler........

ah bu sevmek adama hendek atlatır gururu boşver kimseyi umursama herkes evinde neler yaşıyor cnm kapıyı açacaktır elbet ama toparlan nolur üzülme herşey daha iyi olacak inşallah o da bu yaptığının yanlış olduğunu biliyordur ve sular durulur ....ama işte erkekler........

keşke erkeklerde bıraz bızım gıbı dusunebılseler.çok kırılganım ama ne yaparsa yapsın 2 saat sonra unuturum cok sevıyorumm belkıde bu yuzden..onu ı bakısı bı gulusu bı sarılması ım bana herseyı unutturuyor.sıhırlı gıbı.Allahım benı sevdıgm adamdan ayırma yarabbımmm..

keşke erkeklerde bıraz bızım gıbı dusunebılseler.çok kırılganım ama ne yaparsa yapsın 2 saat sonra unuturum cok sevıyorumm belkıde bu yuzden..onu ı bakısı bı gulusu bı sarılması ım bana herseyı unutturuyor.sıhırlı gıbı.Allahım benı sevdıgm adamdan ayırma yarabbımmm..
Amin cnm ayrılmazsınız inşallah sakince ona yaptığının yanlış olduğunu anlat emin ol düzelecektir......

merhaba kızlar :'(

benm adetıme daha 8 gun var ama yumurtlama gunumden berı kasık agrım we goguslerımın acısı gecmedı.goguslerım sıs we dolgun :'( ben gecen ay kımyasal gecırmıstım we cok endıselenıyorum :KK43:

goguslerım sızlıyo dolgun we sıs
kasıgım sızlıyo sureklı gun ıcerısınde agrı wurup gecıyo
sık sık acıkmaya baslıyorum
halsızım yorgun hıssedıyorum kendımı..

yumurtlamadan sonra bu agrıların dewam etmesı normal mı sızce :'(

takmamaya çalışıyorum ne kadar olursa işte. ben abim ve görümcem bir kaç ay ara ile evlendik abimin eşide görümcemde hamile şimdi onları gördükçe kötü oluyorum ister istemez

benimde yaşıtlarım hatta küçüklerin çocugu var:KK43::KK43: napalım Kısmettt dicez Elimizden geleni yapıp Allahtan diliycez.. Rabiim inşallah isteyen herkese nasip eder...

Amin cnm ayrılmazsınız inşallah sakince ona yaptığının yanlış olduğunu anlat emin ol düzelecektir......

öyle yorgun ve bıtkınım kı zor duruyorum ıs yerınde.ızın alıp evede gıdemıyorum anahtarım yok.çok bunaldım.aksama bayılmazsam ıyı.içtiğim sigaranın haddı hesabı yok 2 gundur.tek uk ıcen ben bu mmoralle paket bıtırdım dunden bu yana..iyi olur muyuz barısır mıyız sızce ha

öyle yorgun ve bıtkınım kı zor duruyorum ıs yerınde.ızın alıp evede gıdemıyorum anahtarım yok.çok bunaldım.aksama bayılmazsam ıyı.içtiğim sigaranın haddı hesabı yok 2 gundur.tek uk ıcen ben bu mmoralle paket bıtırdım dunden bu yana..iyi olur muyuz barısır mıyız sızce ha
cnm ya nolur toparlan biraz tabiki düzelir Allahında izniyle yazık değilmi sana umarım bu kadar sevdiğine ve üzüldüğüne değen bir insandır ve hayatın boyuncada seni üzmez ve birlikte yaşlanırsınız......evli çiftler ne dereler ne denizler ne dağlar aşar emin ol düzelecektir çok daha ciddi problemlerin eşiklerinden döndük rabbim bir daha da göstermesin hiç birimize........

canım yumurtalığımın birini kist kaplamıştı 6 sene önce aldılar mecburen o yüzden yok ama biri iş görür dediler ......hepimiz buralarda öğrendik cnm zaten ne öğrendiysek::)))evt keeçiboynuzu ve macun kullanıyo hayırlısı tatlım sağol:)))

kız ben seni yerim valla bal ağızlım benim topitop şekerim inşallah ....cnm aklıma gelmedi değil esti kullanayım dedim ama tırstım doktor desin öle kullan cancağızım.......

evet tatlımmm anladım şimdi.. Rabbim sana bebeğini versinnn inşallahh tez zamandaaa...derdini veren rabbim dermanınıda verio yeterki isyan etmeyelimmm... Allah çok büyükkk .. senin guzel haberlerini alıcaz burdannn.. hep beraber sevinecez inşallahhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK52::KK49::KK52:

evet tatlımmm anladım şimdi.. Rabbim sana bebeğini versinnn inşallahh tez zamandaaa...derdini veren rabbim dermanınıda verio yeterki isyan etmeyelimmm... Allah çok büyükkk .. senin guzel haberlerini alıcaz burdannn.. hep beraber sevinecez inşallahhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK52::KK49::KK52:
ayyy bugün bal günü:)))cnm beniiiimmmmm çoooooook teşekkürler hepberaber hayırlı sevinçli haberler verelim inşallah:Ç)))

cnm ya nolur toparlan biraz tabiki düzelir allahında izniyle yazık değilmi sana umarım bu kadar sevdiğine ve üzüldüğüne değen bir insandır ve hayatın boyuncada seni üzmez ve birlikte yaşlanırsınız......evli çiftler ne dereler ne denizler ne dağlar aşar emin ol düzelecektir çok daha ciddi problemlerin eşiklerinden döndük rabbim bir daha da göstermesin hiç birimize........

ustumde oyle buyuk bı agırlık var kı onun bı tatlı sozuyle o yuk kalkacak bılıyorumm..amin inş.rabbim kımseyı ayırmasın kımsenın basına gelmesınn.dostumun dusmanımın basına bıle vermesın.ne kadar zor bısey evlılıkle sınanmak.

Kızlar bir sorum olacak toplum sağlığı merkezine daha önce giden oldumu.direk gidip kan testi yaptırabiliyormuyuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlısı bakalım inşallah regl olmam, olcam mı olmıcam mı gerginlinden olmıcaksamda olcam zaten :18::18: eğer olmazsam 27 haziran test günüm ve aşılamam tutmuş olabilir :emir_bebek::emir_bebek: düşünmek bile istemiyorum ama, tutmadıysa doktorun ne diyeceğine bakıp maydonozlanırız inşallah :KK49::KK49:
Canım relax ol kafana takma reglinide hamileliğinide düşünme aklından cıkar.bunlar inanki engel oluo.5 aydır kafama taktımda noldu sonuc gene aynı negatif.artık kafamıza bişi takmayalım.Hersey Allahtan.bu ay olmaz öteki ay olur.doktora gittim dediği laf 1 sene olmazsa tedaviye baslıcaz.ben nasıl 1 sene beklerim.gerci surda 5 ay kalmıs.5 ay bile cok buyuk bi zaman benim için.bende senin gbi tez canlıyım:)inşallah tutmustur aşılaman :KK49::nazar:

cnm çok şükür benimki yaptırdı ve onda çıktı beni önek göster 3 yıllık evliyiz ve sonuç boş geçen 3 yıl:)

Dovucem ben bunu elimde kalicak tutmayin beni:) benimde dort bitti .hadi vajinismustum olmadi ama vajinms olup hamile kalan da var ...
Anasi ariyo halasi ariyo didisinin didisi sorup duruyo oglunuzda problem deyivericem en sonunda kendimden bi emin olimde:))))

ne war bunda yaptrsın ikna et sen benim eşimde yaptırdı ama haklı olarak korkuyolarda ya sorun bendeyse die. 21. gün geç olmuş canım klomen adetin 5. günü kullanılmaya başlanıo yumurtan bi sorun yoksa çatlamıştır çoktan :KK1:

Iki ay once adet gunu gitmistim hem hormona bakti hem ustten kontrol etti. Sorun yok dedi. Ama yumurtanin gelisip buyuyup catladigini anlamak icin 21. Gun gitmek gerekiyormus. Yumurtam var tamam da bakalim catliyomu diye yani. O zaman sorarim klomenide iste. Yarin haber veririm

X