Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ilk defa duyuyorum, enteresan ve denemeye değer bence:KK49::KK49:
Valla deneyelim hep beraber temmuz ayı hamişleri die bir konu acalım sonrada İnşallahhhh :) ben bu tarif hakkında hiç bir olumsuz bişi okumadım.kim yaptıysa şaşırtıcı bir sekilde hamile kaldıklarını anlatmıslar.en gec 2 ay sonra kalmıs.Valla ben yarın yapıorm cunku sabah uygulayıp aksam ilişki olucakmıs.bunu böle ovilasyon dönemine yakın yapıcaz 2 gunde bir falan.veya 3 gunde bir.Allahın izniyle hamile kalıcaz.:KK49::KK52:

Valla deneyelim hep beraber temmuz ayı hamişleri die bir konu acalım sonrada İnşallahhhh :) ben bu tarif hakkında hiç bir olumsuz bişi okumadım.kim yaptıysa şaşırtıcı bir sekilde hamile kaldıklarını anlatmıslar.en gec 2 ay sonra kalmıs.Valla ben yarın yapıorm cunku sabah uygulayıp aksam ilişki olucakmıs.bunu böle ovilasyon dönemine yakın yapıcaz 2 gunde bir falan.veya 3 gunde bir.Allahın izniyle hamile kalıcaz.:KK49::KK52:

hımm tek sefer değil yani, tekrarlanacak öyle mi?

sagol cnm ama beynım kalbımın onune gectı sankı gözlerım kan canagı oldu zor duruyorum ıste..dılde soylemek baska bıseymıs bunu yasıycak olmak bambaska bı duygu cok zor cok agır bnm tek tutundugum dal oymus gıbı ondan baska kımse bnı anlamazmıs gıbı cok ıhtıyacım var ona benı sarıp sarmalamasına sevgısıne...nolur dua edınnn aksama sakınce konusabılelım barısalım evlılımız bıtmesın.burdakı arkaslardan tek ıstedıgım bu:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ederız tabıkıde canım cok uzuldum dılerım bu aksam hallolur ve bu konuyu burada kapatırsınız bırbırınıze sımsıkı sarılırsınız

ya arkadaşlar bişe sorcam çatlatma iğnesi olduğum gün bana bi ilaç verdi doktorum ESTROFEM bu ne için kullanılıo kullanan veya bilgisi olan warmı ?

anladım gülüm çok saol ya... tek tüpün oldugunu hsg de mi öğrendin? diğer tupune ne olmuşki? ay çok cahilim yaaa hiç bişiy bilmiom yaşıma bak (28) cehaletime bak yaaa:KK43::KK43::KK43: morfoloji için e vitamini ve bol bol keçiboynuzu pekmezi yedir tatlımmm inan farkedecek:KK34:
canım yumurtalığımın birini kist kaplamıştı 6 sene önce aldılar mecburen o yüzden yok ama biri iş görür dediler ......hepimiz buralarda öğrendik cnm zaten ne öğrendiysek::)))evt keeçiboynuzu ve macun kullanıyo hayırlısı tatlım sağol:)))
Off nette sorun var alinti yapamiyorum leylosum insaallah hamilesindir
O kadar kur vesile olur insaallah. Klomen kullanirken doktor takibi gereklimi acaba . Kendimce gitsem alsam kullansam omuyomuki
kız ben seni yerim valla bal ağızlım benim topitop şekerim inşallah ....cnm aklıma gelmedi değil esti kullanayım dedim ama tırstım doktor desin öle kullan cancağızım.......

canım yumurtalığımın birini kist kaplamıştı 6 sene önce aldılar mecburen o yüzden yok ama biri iş görür dediler ......hepimiz buralarda öğrendik cnm zaten ne öğrendiysek::)))evt keeçiboynuzu ve macun kullanıyo hayırlısı tatlım sağol:)))

kız ben seni yerim valla bal ağızlım benim topitop şekerim inşallah ....cnm aklıma gelmedi değil esti kullanayım dedim ama tırstım doktor desin öle kullan cancağızım.......

bitti mi temizlik bacımmm

walla uçları sarı dipler kumral ben biraz özgür takılıyorum saç renklerinde :KK52::KK52::KK52: her renk denedim şu an bunu kullanıyorum
:KK51:vayyyy yakışır bacıma bende bu seneye kadar saçın görmediği renk kalmadı maşallah sarı kızıl siyah bakır ...baktım beyazlar arttı kahvede karar kıldım:KK14::KK14::KK14::KK14:ama olsun yinede çıtırım:KK14::KK14::KK14::KK14:

X