Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sasırdım suan gercekten bebekle ılgılı bı konu sandım once, canım zor bı donem gecırıyorsun bellıkı ama bız sımdı senın anlattıgın kadarkı kısmını bılıyoruz yorum yapıp yanlıs seyler soylemek ıstemem bende ama konu nedır ve ılk defamı boyle bıse oldu aranızda daha oncede olduysa zorla gıtmek bı evlılık ama kolayda bıtırılmez ha deyınce bı konus once bı msj at aksam oturup sakınce konusalım sonra kararımızı verelım dıye

Kızlar sıze bırsey dıyecegımmm hiç sperm ıle yumurtanın bulusması vıdeosunu ızledınız mı? ızlemeyenler mutlaka ızlesınlerrr

düzenli çok şükür klomen kullanıyorum ıkı aydır canım bu ay bide çatlatma iğnesi oldum inş olur hayırlısyla bu ay
bu arada memleket tokat mı :)

pekı yumurtalarıjın catlamasında bı sorun var mıkı catlatma ıgnesı vuruluyorsun ben cok detaylı bılmıyorum klomenı ve o ıgneyı, yok canım tokat dıılım hatta tokata hıc gıtmedım bılmem oraları neden sordun tatlım=)

senben60 ya 60 tokatın plaka o yuzden sordum :) yumurtalarım çatlıo ama çatladığı saati tam bilmek için yaptı canım klomen de yumurtayı desteklemek buyutmek ıcın kullanılan bı ilaç ıkı yumurtam oldu bu ay bakalım ne olacak

önceden vardı bole asırı sınırlı bazende melek gıbı.bırden sınırlenen bı yapısı var..bebekte tuzu bıberı oldu 1,5 yıdır olmayısı yıprattı bızı...cok ugrastık.ugrastı bnmle...gergındı bu aralar bnede oyle kısım cıkmıstı yıne 3 aylık tedavı verdı..ama hepsıne dolmus olcak kı pazar gunu balı yumurtayıı bahane ettı..tek dedıgım laff bi pazarım var huzurla oturup khvaltı yapamıyoruz dedım.ustume saldırdı.neden geldını noldunu anlamadım..cok moralım bozuk agla agla fena oldum dunden berı yemek yıyemıyorum bogazımdan gecmıyor..cok sevıyorummm..Allahım yardım et bana..olmucak bişeyden bıtcekmı sımdı cok kotuyumm..inat benım esım sınırlendımı gözu gormuyoo...ama ben yınede uzerıne gıtcem konusmak ıcın sakın sakınn..anahtarlarımda yok eve dırekte gıremem..uyamasını beklıcem artık gececı aksam ıs cıkısı gıdıcem eve.konusmak ıcın.

önceden vardı bole asırı sınırlı bazende melek gıbı.bırden sınırlenen bı yapısı var..bebekte tuzu bıberı oldu 1,5 yıdır olmayısı yıprattı bızı...cok ugrastık.ugrastı bnmle...gergındı bu aralar bnede oyle kısım cıkmıstı yıne 3 aylık tedavı verdı..ama hepsıne dolmus olcak kı pazar gunu balı yumurtayıı bahane ettı..tek dedıgım laff bi pazarım var huzurla oturup khvaltı yapamıyoruz dedım.ustume saldırdı.neden geldını noldunu anlamadım..cok moralım bozuk agla agla fena oldum dunden berı yemek yıyemıyorum bogazımdan gecmıyor..cok sevıyorummm..Allahım yardım et bana..olmucak bişeyden bıtcekmı sımdı cok kotuyumm..inat benım esım sınırlendımı gözu gormuyoo...ama ben yınede uzerıne gıtcem konusmak ıcın sakın sakınn..anahtarlarımda yok eve dırekte gıremem..uyamasını beklıcem artık gececı aksam ıs cıkısı gıdıcem eve.konusmak ıcın.

heee plakasını bıle bılmıyorum hadı hayırlısı inş canım o guzel haberı alırsın dılerım en kısa zamanda =)

maydonoz sıkıntı canım hamilelikte düşük tehlikesi yapıo die biliyorum

Bitanem yemiosunnnn yarım kilo sütü bir demet maydonozla beraber kaynat buharı cıkana kadar sonra beline bi havlu veya carsaf sar .kaynayan süt ve maydonozları baska bi kaba koy.beline sardığın carsafın altına yani bacaklarının arasına koy o kabı buharla rahme giden yol temizlenio.cok yakın tutmıcan kalcanı uzak tutucan yanmayasın die.hafif çömelcen yani.10 dk bekle öle buhar gidince gene kaynat bi 5 dk daha öle bekle.havlu yada çarşaf üşütmemen için ve buharın direk rahme dogru gitmesi için kullanılıo.bu yolla kaç kişi hamile kalmıs hemde o ay içerisinde.yanlız bunu sabah yapıosun.aksamada ilişki yaşıosun.Bana kuzenim söledi.bide netten baktım araştırdım 5 sene tedavi gören bir bayana ailesi sölemiş baskı yapmıs.oda demiş bilimin çözemediğini buharmı çözcek.neyse inanmayarak yapıo tabi o ay hamile kalıo.ve bunun gbi kaç kişi yapmıs hamile kalmıs biride benim akrabam.bende bugun öğrendim.ve yarın yapcam.sende yarın yap Allah izin verirse beraber hamiş kalalım:)

ilk defa duydum hadi bakalım inşallahhh :)

Allah yardımcın olsun canım ya,belkı bırseye sınırlenmıstır canını sıkan bıse vardır bu bebek surecıcde dedıgın gıbı yıpratmıstır esini dolmustur oyuzden iyice herseye patlıyordur.Rabbım hakkınzda hayırlı olanı nasıp etsın cok uzme kendını yıpratma cıddı bı sekılde konus esınle canım oyle bagırıp cagırma bıttı demeyse bıtemez otursun anlatsın derdını sonra karar verırsınız zaten.eger zıle bastıgında o kapıdan sokmazsa senı ıcerı almazsa zorlama sakın canım ortada olay yok bıse yok kımse kımseye durduk yere bu kadar sey yapamaz sen kendın ıcın degerlısın oncelıkle bunu unutma tatlım

ilk defa duyuyorum, enteresan ve denemeye değer bence

sagol cnm ama beynım kalbımın onune gectı sankı gözlerım kan canagı oldu zor duruyorum ıste..dılde soylemek baska bıseymıs bunu yasıycak olmak bambaska bı duygu cok zor cok agır bnm tek tutundugum dal oymus gıbı ondan baska kımse bnı anlamazmıs gıbı cok ıhtıyacım var ona benı sarıp sarmalamasına sevgısıne...nolur dua edınnn aksama sakınce konusabılelım barısalım evlılımız bıtmesın.burdakı arkaslardan tek ıstedıgım bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…