Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yaa allahım ben yerim onları yaaa kızzz dedim benimkine eğer biskolata erkeği olmazsa aklından bile geçirme :))))

inşallah canım yaa 30 hazirana gun verdi burdan yazarım sonucu.. rica ettim anestizi ama bakalımmmm inşallahhh kabul eder... korkağın tekiyimde ben:18::18::18::18::18: sen hiç çektirdinmi pekii??

Merhaba herkese :))

Dün arkadaşla sohbet ederken soğan küründen felan bahsettim. Çocuk istediğimizi biliyor soğan kürü sakın yapma dedi kür rahmi temizliyor ama yumurtaları spermleride temizliyor dedi. Arkadaşım korunma yöntemi olarak soğan kürü yapıyormuş. Birde maydonozda rahmi temziliyormuş maydonozda yemememi söyledi. Nekadar soğrudur bilmiyorum ama bana mantıklı geldi

Son düzenleme:
yok canım zararlı bişe olduğundan deilde bende bu ay ikinci klomeni kullandım bu ayda olmazsa hsg istedi ama 1 yıl olmadan çekilmiomş kimsede önermedi o yüzden sordum benim 8 ay oldu ewleneli

anladım tatlım inşallah çektirmene gerek kalmaz hamiş olursun.... bende yumurta rezervi azlığı varrr o yuzden doktor acele edio

renkli gözlü olan varmı sizde ?ben kara göz koca kara göz birde eşim kapkarra oldumu sana esmer çocuk ...ben beyazım ama eşime bakarsan zenciye yakın çocuk doğururum galiba:)))))

benim renkli gözlü yeşil gözlerim var eşiminde ela... ben sarışın eşim sarışın oğlum sarışın olabilü yanii canım...

ben yemeke gidiyorum çok açım gelince konuşuruz çok öptüm

çok uzunn daha 5 gün oldu

az kalmış... 12 gunde vucut iğnenin etkisini atıyo. 14. gunde kanda sonuç alırsın kuzum... gerçi birşey söyliim ben iğneden sonraki 9. gunumde idrar yapmştım negatif çıkmıştı.. çok su tükettiğim için hemen ilacı atmıştım vücuttan.. ama döllenme açısından her halukarda 14. gun çıkar...

ayyyyyyy:18: soktugu alet acıtıyomu? birde sen çektirmişsin ya, gebelik varmı.. kaçıncı ayın çektirdikten sonra???:18:
cnm benim yumurtalık tek ve tüpümde onlar açıktı her gittiğimde doktora niye olmuyoki diyordu yumurtlama falan normaldi ama geçen ay öğrendiikki eşimin morfolojisi düşük gebelik oladı yani henüzhsg çektireli tam 5 ay oldu alet canını yakmıyo cnm inan çok korkuyodum değmezmiş o kadar korkmaya hak verirsin bana.....

sabredicem artık mecbur önümzdeki hafta çarşamba belli olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…