Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bide kasık batmaları hissettin mi canım? Ben bu ara hissediyorum. Daha önceki aylarda da hissetmiştim ama bu ay daha değişikti bence. Hani böyle iğne vurulurken uyuşuklukla karısık bi ağrı oluyo ya, kasığımda öyle bir batma var zaman zaman..
Bunu yaşayan hamileler varmı yardım ediiiinn! :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Canım bir hafta once gögüslerim cok acıyordu uçları el değmiyordu kasıklarım da adet olacakmışım gibi ağrılar giriyordu evet canım vardı birde ben 1 hafta boyunca istifra ettim hala ediyorum oyle öğrendim hamile oldugumu bukadar etken olmaz diyordum kişiden kişiye değişiyor gercekten ins gobisinde bebis vardır canım benim ins yardımcı olmusumdur

Bebeğimm nasl sevindiğimi anlatamammm çok şükür :) Allah hayırla kucağına almayı nasip etsinn 😊😊😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yeminle aklimdaydin hemen soyleyim dedim giremedim mide bulantisindan cok sagol canım benim Çarşamba gidicem doktora ins bir problem yoktur

Yeminle aklimdaydin hemen soyleyim dedim giremedim mide bulantisindan cok sagol canım benim Çarşamba gidicem doktora ins bir problem yoktur

canım tebrik ederimmm hamileymişsin.. sağlıkla kucağına al inşallahhh... bende birşeyler sormak istiyorumda:KK17: canım akıntın varmıydı ya da ne renkti? çünkü benim hep beyaz akıntım oldu ama adet oldum:KK43: birde hangi günlerde çalıştın... sadece ovu. gunlerindemi?

Ben de bu ay bal tarçın çörekotuna başladım, eşime de keçiboynuzu özü aldım ama nerde onu içececek adam. Bugün içmeye kalktı bi kısmadınız kaldı. Biz kadınlar her şeye katlanıyoruz ama bu erkekler niye bu kadar nazlı oluyorlar aklım almıyor doğrusu. Gerçekten çok sinirlerim bozuldu. 2 günde bir ilişki olsun diyoruz anlaşıyoruz, yaklaşıyorum yanına sürekli bi mazeret. Bu be ya ben miyim erkek o mu bayan da naz yapıyor bilemedim ya. Çok bozuldu sinirlerim ağlıyorum şu an.;(

teee ne ağlıyon manyaakkk :))) patlat bir tane ensesine o ağlasın hem ne varmış tadında çok güzel abartmasın bence takma kızzz biraz kafasını şişir emin ol kendi içecek

İnşallah bebişin seninledir tatlım.allah bizede nasip eder inşallah.erken gebelik testi ilemi yaptın batlarımız aynıydı galiba seninle.geçen ay kendimi dinledim tüm belirtiler vardı😜😜bu ay sadece rahatsız edecek derecede kadar kasık ağrısı var.birde adet periyodun kac

canım inanki bende batımı bilmiyorum tahmini 25 hazirandan sonra diye düşünüyordum ovü testimde 13 14 haziran gibi kızardı ve hala öyle gebelik testi yaptım var ikinci çizgi bakalım inş yanılmamışımdır ama erken gebelik testi değil çubuk testlerden kuzum inş sende hamiş kalırsın allahın izniyle canım inşşş

canım tebrik ederimmm hamileymişsin.. sağlıkla kucağına al inşallahhh... bende birşeyler sormak istiyorumda:KK17: canım akıntın varmıydı ya da ne renkti? çünkü benim hep beyaz akıntım oldu ama adet oldum:KK43: birde hangi günlerde çalıştın... sadece ovu. gunlerindemi?

cok tesekkurler canım darısı sana ve burdakı herkese olsun ıns. ıns saglıklı bır gebelıktır tek duam bu. canım bır hafta oncesınden gozuslerım cok acıdı el deymıyordu. bırde beyaz akıntım vardı ama bazen bende oluyordu oyuzden ayırt edemedım onu. hastalıgım bıttıkten sonra 1 gun arayla calıstık ovulasyon testının koyulastı gun dahıl 3 gun ard arda calısma oldu bırde testın gıttıkce sılıklestıgı zamanda oldu. canım ınsallah yardımcı olmusumdur. aklına ne takılırsa sor herzamn cevaplarım canım.

Esimin akrabasi gulum hani 3 aylik gobegin var diyen.didik didik soruyo.dedim esim istemiyo dedim.bir yil dusunmuyoruz dedim.neyle korunuyon haplami diyo tobe tobe:-)takmiycam canim gozlerini ayirmiyo gobegime bakiyo her gordugunde inceliyo:-):-):-) kaynananm bile sormuyo bu kadin soruyo.iyki onun gelini degilim:-)

Sagol black cim.valla aynen haklisin bu merasim bitmeyecek anlasilan.beklemekte guzel haklisin canim dogru zamani Allah bilir onlar hadi hadi desede bizde istesek Allah ol demedikten sonra olmaz.Allah kimseyi bekletmesin amin

Canım o kadının gelini yok mu ya gitsin onunla uğraşsın cadaloz karı, sana niye takıyor kafayı

cok tesekkurler canım darısı sana ve burdakı herkese olsun ıns. ıns saglıklı bır gebelıktır tek duam bu. canım bır hafta oncesınden gozuslerım cok acıdı el deymıyordu. bırde beyaz akıntım vardı ama bazen bende oluyordu oyuzden ayırt edemedım onu. hastalıgım bıttıkten sonra 1 gun arayla calıstık ovulasyon testının koyulastı gun dahıl 3 gun ard arda calısma oldu bırde testın gıttıkce sılıklestıgı zamanda oldu. canım ınsallah yardımcı olmusumdur. aklına ne takılırsa sor herzamn cevaplarım canım.

berenay cım hayırlı olsun, sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim. Kahveleri içire içire kocana, oldu demek, işe yarıyor sanırım ne dersin canım? Biz de mi denesek 😀

Canım ovulasyon testini netten mi aldın, netten aldıysan hangi siteden öğrenebilir miyim. Bu ay ben de denemek istiyorum, bal tarçın çörekotuna başladım bu ay

berenay cım hayırlı olsun, sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim. Kahveleri içire içire kocana, oldu demek, işe yarıyor sanırım ne dersin canım? Biz de mi denesek 😀

canım darısı sızlere olsun ben hala ınanamıyorum. kahveyı ust uste calısma yaptgımız zamanlarda cok ıcırdım. 3 yada 4 defa ıctı denemekten zarar gelmez bır dene canım banada sızler soylemıstınız burda oyle ıcırmıstım:KK1:

Canım ovulasyon testini netten mi aldın, netten aldıysan hangi siteden öğrenebilir miyim. Bu ay ben de denemek istiyorum, bal tarçın çörekotuna başladım bu ay

gıttıgıdıyordan aldım 20 tane ovu. 6 tane ultra erken hebelık testı ıle 34tl ye almıstım. gercekten faydası oluyor canım mutlaka al dene yumurtlama zamanları degısebılıyormus boyleleıkle yakalayabılınır.en tez zamanda gobısınde bebısın olsun ıns canım

canım darısı sızlere olsun ben hala ınanamıyorum. kahveyı ust uste calısma yaptgımız zamanlarda cok ıcırdım. 3 yada 4 defa ıctı denemekten zarar gelmez bır dene canım banada sızler soylemıstınız burda oyle ıcırmıstım:KK1:[/QUOTE. Haklısın canım denemekte fayda var, önce şu ovulasyon testlerinden sipariş edeyim de....

X