Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canm iicindeki umut hep olsun ama benmde gecen ay 12 gun gecti bi umit beklerdim doktora gittim bakti pko gibi dedi ama emin olamadi rahim duvari kalinlasmis adet geliyo dedi ki 2 gun sonra geldi icinde acaba hamilemiyim umudu oldukca gecikiyo adet :-( insallah bebegin seninledir doktora git ultrasonla baksin vakit kaybetme

kızlar ne dusunecegımı sasırdım beta hcg adete 6 gun kala 4.00 cıktı. doktor 3 gun sonra tekrar gel bakalım ykselcekmı dedı. ne var nede yok dedı yumurtlama zamanım yanı ovu testının koyul. zamanlr. 9 hazıran 11 hazıran 12 hazıran .yarın yaptırıcam testı cok korkuyorumm ne olur dua edın yukselmıs olsun.aranızda boyle cıkıp yukselan varmı kızlar

kızlar yardımınıza ıhtıyacım war..

esıme 10 gundur kecı boynuzu pekmezı verıyorum.sabahları 1 yk. ancak 3 4 gundur esım ısteyken wc ye gıttıgınde ıdrardan sonra sperm aktıgını soyluyo. bu normal mı ? tedırgın olduk bız. bu konuda bılgısı olan warsa yardımcı olursa sewınırım.

Kızçeler sıze bırsey soracagım, benım regl dün bıttı , ve ılıskıde oldu dün , az once farkettım afedersınız yıne o uzayan akıntı ve hafıf pembelık var bu neyın nesıdır sımdı , yumurtluyorumda pembelık ondan dıyecegım ama cok erken degıl kı kafm karıstı ıyıce benımde,buarada corek otu bal tarcın karısımına regl 2. gununden berı devam edıyorum..hele bana bi el atın anlatın bılemedım ben =)

cnm Allah kalbindekini hayırlı ve seninle etsin inşallah değerin yükselir:)
tatlım benimkide içiyo ama böyle bir şikayeti yok demekki bayağı faydasını görmüş sık ilişki olmasına rağmenmi böyle oluyo?

cnm ben adetten hemen sonra yumurtlayanı duymuştum ama belirtiler varmı göğüste şişllik kasık batması falan ...olabilir yani sen sık çalış bu ara bence.....

ewet canım 2 gunde bır ılıskı war. buna ragmen gelıyo. erkeklerın bu gıbı durumlarda sınırlerı bozuluyo. ınternette de bısey bulamadım. sasırdım yanı :/ senınkı de 1 yk mı ıcıyo

canım yeni bat tarihi veriyorum 15 temmuz.. gerçi bu ay verimsiz geçer büyük ihtimal ama hayırlı bakalım artık :)

ewet canım 2 gunde bır ılıskı war. buna ragmen gelıyo. erkeklerın bu gıbı durumlarda sınırlerı bozuluyo. ınternette de bısey bulamadım. sasırdım yanı :/ senınkı de 1 yk mı ıcıyo
cnm sabah 1 tatlı kaşığı gece yatarken de bir tatlı kaşığı içiyo....cnm şimdi nasıl anlatılır bilmiyomki yani bu erkeklerde fazla olunca uykuda falan olurda idrardan sonra olması tuhaf bence bir üroloğa sor tahlil.com da uzmanlar değerlendirme yapabiliyorlar......

benımde aklıma ruya geldı. esımde ruya gormedım dedı dıger kadınlara da o gozle bakmıyorum bakmadım da dedı. boyle gelmesı sınırlerımı bozzuyo dedı.

tünaydın güzel anne aday adayları benim kırmızılar sinyal verdi az önce :) bebişim gelmemekte hala çok ısrarlı seneye mayısta allah nasip ederse dayısının düğünü olacak o kadar diorum hadi gelde düğünde sende bizimle ol ama işte nasip :))

cnm ben adetten hemen sonra yumurtlayanı duymuştum ama belirtiler varmı göğüste şişllik kasık batması falan ...olabilir yani sen sık çalış bu ara bence.....

goguslerım dolgun evet,kasıktada batmalar var , ay ben her adet sonrası boyle oluyorum belımde hafıf agrıyor kasıkdada var batma agrı ,ama pembelık dıkatımı cektı bugun daha once olmusmuydu hatırlamıyorum :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…