Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

goguslerım dolgun evet,kasıktada batmalar var , ay ben her adet sonrası boyle oluyorum belımde hafıf agrıyor kasıkdada var batma agrı ,ama pembelık dıkatımı cektı bugun daha once olmusmuydu hatırlamıyorum :S
cnm bak benimde adetime yakın yumurtlamada başlar adete kadar devam eder bence sen erken yumurtluyosun kesin:)

10 numara 5 yıldızlı bir özgüven o hahahahahaha seviyorum kendimi napiim...Rabbim boş zamanında yaratmış (töbe töbe günaha sokma beni) :KK52::KK52::KK52:
benim kızkardeşimde senin gibi der sonrada başlar kendini öpmeye kollarını öper ellerini öper bizde kahkahadan ölürüz öylede yap bari çok matrak oluyo:)))))

1 hafta baya süre, belki yükselir yaa?? :KK43:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ya doktor kesin konustu negative hamile degilsiniz dedi. Demek ki 1 hafta kala da olsa degerin bi seviyede olmasi gerekiyor. Kendime hamile gozuyle baktim meger pms donemi halleriymis. Ben daha nasil hamile kalinir neler yapilabilir bilemiyorum.. kitabina uygun yaptik herseyi.. anneme gicik oluyorum.. babam ceket atsa hamile kalmis hem de ilk gece bana hamile kalmis.. 2 tane de aldirmis biri de dogdu erkek kardesim.. ben yumurta takibinden tut bosalma tekniklerine kadar dene doktor doktor gez ama tutturama.. ben kutuk gibiyim ureme yapamiyorum kedi kadar yetenegim yok:KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya doktor kesin konustu negative hamile degilsiniz dedi. Demek ki 1 hafta kala da olsa degerin bi seviyede olmasi gerekiyor. Kendime hamile gozuyle baktim meger pms donemi halleriymis. Ben daha nasil hamile kalinir neler yapilabilir bilemiyorum.. kitabina uygun yaptik herseyi.. anneme gicik oluyorum.. babam ceket atsa hamile kalmis hem de ilk gece bana hamile kalmis.. 2 tane de aldirmis biri de dogdu erkek kardesim.. ben yumurta takibinden tut bosalma tekniklerine kadar dene doktor doktor gez ama tutturama.. ben kutuk gibiyim ureme yapamiyorum kedi kadar yetenegim yok:KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bukadar üzme kendini herşeyin bir vakti zamanı var. Benim annemde öyle beş kardeşiz en az üç tane de aldırmış 3 kız kardeşimde ikişer üçer çocuk sahibi (benden küçük kız kardeşimin bile çocuğu var) ama strese girince iyice sarpa sarıyor ben elimden geleni yapıyorum kalanı rabbimin takdiri artık. Cuma günü hürmetine rabbim dualarımızı kabul eder İnşallh daha fazla bekletmez bizi :KK43:(

Kizcelerim nasilsiniz bakayim??

Bugun 18.gun galiba yumurtlamiycam derken ovulasyon testi yaptim 2.cizgi hemencik kapkalin belirdi. Ilkinden bile koyu oldu 3 dakikada:)) Bu aksam allahin izniyle calismalar hizlansin :))

Insallah gelir yavrucugum. Zaten hsonu misafirlik var imkansiz gibi bisey.. Hemen catlayiverir insallah yumurtacigim.

X