Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Tamam canmm pazar günü bi kan testi yaptırmayı düşünüyorm hala negatifse pazartesi randevu alıp gidecm doktora ...senin adına da üzüldm tatlmm Rabbim istediğin zmanda verir inşaallahh

💕✨

benim de regl tarihim 4 haziran ama ben bu aydan çok ümitliydim belkede psikolojik olarak öyle hissettim de gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif henüz adet tarihime 13 gün var çok mu erken davrandım acaba diye de düşünmeden edemiyorum hala .... ne yapalım kısmet temmuz ağustos diyelim artık

canım öyle deme Allahın gücüne gider. Herşey nasip kısmet, bende üç büçük yıl oldu bekliyorum..

canım inşallah tutar hayırlı haberlerini bekliyoruz...

tatlım öyle deme kendine haksızlık etme belki eşinde sperm yetersizliği olabilir bunun için herhangi bir dr gittinizmi ? bak bende ilkçocuğuma 4 ay sonra hamile kalmıştım şimdi 2. çocuğu istiyorum ama 3 ay geçti olmuyor demekki bir yerlerde yanlışlık yapıyoruz

Canim ya Latif ve salavat -i fatihi ikisini birden mi okuyacagiz. Bu gece bende okuyayım ozaman

Cuma saati Rabbim vermiyorsa bunda da vardir bir hayir.. dunya ustunde yasayan tum cocuklar bizim.. bi oksuzu buyutmek vardir belki kaderde.. hic bir anormallik yok ne esimde ne de bende sebebi bilinmeyen infertilite dediler.. 2009da evlendik.. her yolu denedik.. arkadaslarimin cocuklari ilkokula basladi.. vardir bi hikmeti heralde..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o zaman ne diyoruz önümüzdeki ay gelsin minik bebişimiz canım kendini çok kasma oluruna bırak birazda ne kadar çok olacakmı diye beklersek o kadar olumsuz sonuç alıyoruz sanırım stresten kaynaklanıyor birazda hadi bakalım bol şans

Destek icin sagol arkadasim.. vardir bi bildigi.. 5 yillik evliyim Allah isteyenlere versin insallah..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o kadar garip hikayeler dinliyorum ki halime şükrediyorum canım. Allahım hayırlısını versin, olmaması belki de hayırlı olan. Her insan ister bir evladı olsun. ben hissediyorum olacak bir gün ama zamanını bilemiyorum. Para ile alınacak bir şey olsa gider alırız. Aşılama tüp bebek vs bir yöntem denedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…