Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

haklısın valla berrak bi taneyi yapamadık Rabbim belki ikiz verir

walla kuzum sebepsiz sanırım... doktor bişey yok dedi... bi tane olmuş olmuyo diye birşey sözkonusu değil bdedi... birde normal doğum yapmışsın kesinlikle korkulacak birsey yok dedi bana ama olmuyo işte 2 seneyi de geçti sanırım
var bir zamanı elbet bizimde nerdeyse 2 sene olacak tabi bir seneyi sayma ben bir mersin bir istanbul yaklaşık bir senedir tam gaz ama boşa Allah hayırlısıyla verecek inşallah ama sabrımızı sınıyor rabbim hayırlısı....

Arkadaşlar mrb ☺️ benm adetim hiç gecikmezdi ilk kez gecikiyorm bugn 6. Günm. Adete 3 gün kala kan testi yaptırdm negatif 3 gün geçti yaptm yine negatif idrar testlerim de negatif sizce bi sorun mu var ya da acaba çıkar mı daha erken hamile olabilirim diye mi düşünmeliyim ??

💕✨
cnm geç döllenme de sonuç biraz daha geç çıkıyo tabi ama streste geciktirmiş olabilir şubatta benim 16 gün gecikme oldu söktürücü verdimi doktor....

cnm geç döllenme de sonuç biraz daha geç çıkıyo tabi ama streste geciktirmiş olabilir şubatta benim 16 gün gecikme oldu söktürücü verdimi doktor....

Canmm teşekkür ederm cevapladığn için.hayır doktora gitmedim bu ay yani kan testi sonuçlarımın ikisi de 0.100 çıkınca artk o sonucu doktora gösterme gereği duymadm..inşaallah geç döllenmedir de çıkar.pazar gününe kadar bekleyip kan testini yinelemeyi düşünüyorm..

💕✨

Canmm teşekkür ederm cevapladığn için.hayır doktora gitmedim bu ay yani kan testi sonuçlarımın ikisi de 0.100 çıkınca artk o sonucu doktora gösterme gereği duymadm..inşaallah geç döllenmedir de çıkar.pazar gününe kadar bekleyip kan testini yinelemeyi düşünüyorm..

💕✨
bencede tatlım öle yap sonra çıkarsa davul zurna inşallah çıkar ama çıkmazsa direk doktora git cnm.....çıkmazsada üzülme yola devam rahim gebeliğe hazırlanıyo gecikmeler ona delalet tamammmı?

Cnm benim ya benim durumda aynı sayılır olsun mu olmasınmı şaştım annem ameliyat olacak şehirdışına gitmek zorundayım hayırlısı olsun inşallah:)))

İnsan bazen basıma gelmez sandıgı seylerı duydugunda şok oluyor buyuk kucuk farketmez amelıyatın ,hepımız aynı dusunuruz.Allah ım baska dertler vermesın arkadasım :KK66:

herşey olacağına varır diycez geçcez napcaz ki başka:44:

bencede tatlım öle yap sonra çıkarsa davul zurna inşallah çıkar ama çıkmazsa direk doktora git cnm.....çıkmazsada üzülme yola devam rahim gebeliğe hazırlanıyo gecikmeler ona delalet tamammmı?

Tamam ☺️ haklısın canmm ..kist flan olmasn da hamile deilsem de kafaya takmıcm bi dahaki ay diip yoluma bakcm :))

💕✨

Yok ne kusuru ben de yazmdm ilk kez yazıorm.ya zaten 10 aylık evliyim 7 aydır istiyorum bebiş ..3 aylık evliyken yani ilk denememizde hamile kaldım fkat beş haftalıkken öğrendim hamile olduğumu ve ardından düşük...o zmandan beri istiyorm ama olmadı

💕✨

valla cnm hep söylüyorum ben bir ay öncesine kadar eşimde bişey olduğunu bilmiyorduk bence tedbiren yaptırsın en azından neden olmadığını anlamanızda kafanızdaki sorular netlik kazanır ve tedavi olur genel olarak söylüyorum tabi umarım bişey yoktur.....

Evet bende öle düşünüyorum ne varsa biz hatunlarda var sanki dr erkekler içinde 1 sene normal dedi diye sallıyor ama bişey varsa boşa vakit kaybı ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok ne kusuru ben de yazmdm ilk kez yazıorm.ya zaten 10 aylık evliyim 7 aydır istiyorum bebiş ..3 aylık evliyken yani ilk denememizde hamile kaldım fkat beş haftalıkken öğrendim hamile olduğumu ve ardından düşük...o zmandan beri istiyorm ama olmadı

💕✨
hayırlısıyla busefer sağlıkla kucağına alırsın inşallah:))

X