Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm benim sağoıl öylemi yapim bu hormon testini yenilememi isters peki neyse ya en iyisi bunu gidip öğrenmek ama hani korunmuyorum ya adetin son günü gidim en iyisi nolur nolmaz:)

anladım canım ben vakit kaybetme diye dedim adetin son günü gidince hormon testi istese bile o ay geç kalmış olursun çünkü 3. gün bakılıyor hormonlara..

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
9-ALPPIN
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
9-ALPPIN
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

bu akşam perşembe gecesimi oluo bende okumaya çalışayım ama tam olarak nasıl okucaz ?

X