Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bat 21 haziran , ne adet belirtisi var ne de başka bir belirti sadece ayın 9 unda tesadüfen yapılan bir bhcg değeri 0,119 luk (ki bişey ifade etmiyormuş) bide 3 gündür yaşadığım mide yanması test alsam yapsam negatif çıkarsa üzülürüm yok beklesem sabredemiyorum napcam bilemedim

$IMG_20140618_125308.jpg

Kızlar 5 gün sonra regl olacağım bu ovi hala kırmızı :S:S
Kafayı yedi yaaa

bat 21 haziran , ne adet belirtisi var ne de başka bir belirti sadece ayın 9 unda tesadüfen yapılan bir bhcg değeri 0,119 luk (ki bişey ifade etmiyormuş) bide 3 gündür yaşadığım mide yanması test alsam yapsam negatif çıkarsa üzülürüm yok beklesem sabredemiyorum napcam bilemedim
bu süreyi dua ile geçir derim bak biz birleştik bu gece hepimiz dua edeceğiz sende katıl bize:)

hayırlısı olsun tatlım, kendini çok şartlama, inşallah hamişsindir :KK49::KK49::KK49:

inşallah cnm inşallah tek istediğim bu:) Şartlamıyorum artık zaten bu zamana kadar cok tek çizgi gördüğüm için artık kendi haline bıraktım.ama bi doktordan böle seyler duyunca insan bi ümitlenio.ya bu ay olmazsa Allah izin verirse baska ay olur.Ben kendimde bi sorun var sanıyordum kist veya baska bişi .İyi oldugumu duymak bile beni mutlu etti:) Cok tesekkur ederim iyi dileklerin için:KK16:

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
9-ALPPIN
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

walla arkadaşım benimde aynı senin gibi çıktı bende anlam veremedim öğrendiğim tek şey ya tekrar yumurtluyosundur ya da hamilesindir :) gel de işin içinden çık:KK1:

hamile olmayı tercih ederim :)
Canım bu ay benim çok kasık ağrım oldu , yumurtlama günü 2 gün çalıştık başka da hiiiç ilişki olmadı canım acıdı..
Öfff :)

hamile olmayı tercih ederim :)
canım bu ay benim çok kasık ağrım oldu , yumurtlama günü 2 gün çalıştık başka da hiiiç ilişki olmadı canım acıdı..
öfff :)

belki de o ikisinden birinde tutmuştur belli mi olur nasip kısmet bu işler :) ben çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün 14.gün gelen giden yok gebelik testleri negatif ovulasyon pozitif ben de şaşırdım kaldım :)))) inşallah bizim ki hamileliğe işarettir ben kendimden ümidi kestim ama umarım seninki öledir:KK1:

canım test yap rahatla bence hem ona göre haraket edersin bir plan çizersin ne yapabileceğine dair.ben kaç kez test yaptım bi müddet sonra budamı gol deil die kendi kendine espiri yapmaya basladım:) eğer kendinde sorun yoksa eşinde sorun yoksa bence kafana takma elbet birgün olur.Ama dileğim inşallah hamişsindir:KK49::KK49::nazar:

alemsin :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: çok güldüm

ama benm de çok farkım yok. arkadaşım erken gebelik testi al dedi. ilişkiden 16-24 sa sonra hamile misin gösteriyormuş. :KK52::KK52:

hemen aldım. hakkaten öyleymiş üzerinde de yazıyor. dolapta bekliyor :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşım her gün arıyor ben burda meraktan çatlıyorum sen merak etmiyor musun die.

ediyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

8 gün kaldı bat a :118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

evet kuzummmm böyle psikopat psikopat takılalım nolcekkkkk:KK52::KK52::KK52::KK36: birazda böyle olsunnnnn:))))

X