Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım test yap rahatla bence hem ona göre haraket edersin bir plan çizersin ne yapabileceğine dair.ben kaç kez test yaptım bi müddet sonra budamı gol deil die kendi kendine espiri yapmaya basladım:) eğer kendinde sorun yoksa eşinde sorun yoksa bence kafana takma elbet birgün olur.Ama dileğim inşallah hamişsindir:KK49::KK49::nazar:

sabahtan beri test yapsam mı yapmasam mı diye düşünüp duruyorum yani alıp yapsaydım heralde üzüntü evresini atlatmıştım bak kendimle dalga geçiyorum o hale geldim yap diyosun yani test ne kadar zamandır deniyosun ? benim 5. ay olacak

inşallah cnm inşallah tek istediğim bu:) Şartlamıyorum artık zaten bu zamana kadar cok tek çizgi gördüğüm için artık kendi haline bıraktım.ama bi doktordan böle seyler duyunca insan bi ümitlenio.ya bu ay olmazsa Allah izin verirse baska ay olur.Ben kendimde bi sorun var sanıyordum kist veya baska bişi .İyi oldugumu duymak bile beni mutlu etti:) Cok tesekkur ederim iyi dileklerin için:KK16:

:emir_bebek::emir_bebek:benimde testime 8 gün var, meraklanmaya başladım iyice:KK52::KK52:

belki de o ikisinden birinde tutmuştur belli mi olur nasip kısmet bu işler :) ben çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün 14.gün gelen giden yok gebelik testleri negatif ovulasyon pozitif ben de şaşırdım kaldım :)))) inşallah bizim ki hamileliğe işarettir ben kendimden ümidi kestim ama umarım seninki öledir:KK1:

canımm beklee :) hayırlısı olsun inşallah.. İğnenin etkisi de oluyor. Genellikle aşılama yada iğne sonrası bebek tutmadığında %90 erken regl olduğunu söylemişti arkadaşlar. Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah...
benimde hiç umudum yok... 3,5 yıl oldu yoruldum valla..
Allahım hayırlısını versin.

bat 21 haziran , ne adet belirtisi var ne de başka bir belirti sadece ayın 9 unda tesadüfen yapılan bir bhcg değeri 0,119 luk (ki bişey ifade etmiyormuş) bide 3 gündür yaşadığım mide yanması test alsam yapsam negatif çıkarsa üzülürüm yok beklesem sabredemiyorum napcam bilemedim

Benimde 18-20 ye kadar regl olmam lazım aynı senin gibi yapmaktan korkuyorum adet belirtisi yok, göğüs uçlarımda sızı var ( normalde olmaz) ve midem yanıyo gazım var :) napsak acaba ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X