Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hayırdır inşallah kız şakasını yaptık ikizmi yoksa hayırlısı valla klomen hep çifter tuturuyo bilesin yani ayyyyy inşallah kız.....

bilmiyorum ki kuzum yaa.. bilinçaltı sanırım... klomen dün bitti yarın başlıcaz çalışmalara da bende bi tık yok yımırtlama ağrısı falan hiç yok bugünlerde olması gerekirdi sanki bilemiyorum..

Canim iyiyim catlatma ignesi oldum 2 gun once bekliyorum sonucu.gulum cok gecmis olsun Allah korusun simdi iyimi kardesin.Allah korumus ya:-( sen nasilsin

iyi canım çok şükür kardeşim bende haliyle korktum oyüzden allh korusun olası bir kötü sahneyi düşününce sevdiklerime daha bir düşkün oldm allh korumuş çok şükür rabbime bize bağışladı kardeşimi,,

kuzum klomenmi kullanmıştın çatlatma iğnesi oldun inş tutumuştur kuzum bu sefer allh yüzüne baksın bende tarlusal içtim adet olmayı bekliyorum ona göre aşılama olacğaım inşşllh herhangi bir sorun olmazsa

kızlar rahatsızdım hastaneye gıttık kan tahlılı yaptılar beta hcg 4 cıktı 3 gun sonra tekrar yapalım testı dedıler. adetım 23 hazıran daha 6 hun var yukselırmı sızce boyle olan varmı az da olsa umut varmıkı

ayın kaçında yumurtlamıştın sen canım inşallah yükselir ama bat a var daha bence yükselecek hayırlısıyla :KK16:

tedavi amaçlı hayır gitmedim yoksa pazartesi gittim kist falan yok öle işte....

o zaman şimdi ay sonunu bekleme al bütün test sonuçlarını git medipole bide oradaki doktorla görüş sana sölediğim doktorla belki onlarda direk aşılama derler o zaman tam kararınızı verisiniz artık eşinle.. tekrar klomen dersede adetinin hangi gün gideceğini tam söyler sana.. bence bekleme tek başına gitmende sorun yoksa yarın öbür gün git bi valla çalışmasam ben gelirdim yanında :KK1:

ayın kaçında yumurtlamıştın sen canım inşallah yükselir ama bat a var daha bence yükselecek hayırlısıyla :KK16:

hazıran 9 10 11 ama ovul testı sılık dıye hatta 12 de de calısma yapmıstık. ya ıns yukselırr bır yandan da korkuyorum. ne olur allah rızası ıcın dua edın bana yukselsın. 23 hazıran bat tarıhım

o zaman şimdi ay sonunu bekleme al bütün test sonuçlarını git medipole bide oradaki doktorla görüş sana sölediğim doktorla belki onlarda direk aşılama derler o zaman tam kararınızı verisiniz artık eşinle.. Tekrar klomen dersede adetinin hangi gün gideceğini tam söyler sana.. Bence bekleme tek başına gitmende sorun yoksa yarın öbür gün git bi valla çalışmasam ben gelirdim yanında :KK1:

kızlar merhaba nasılsınz :KK33::KK33:

ben 3 aydır tedavi görüyorum klomen kullandım 9 gün önce test yaptım beli bellirsiz çizgi çıktı

klomen kullanımı bittikten sonra kaçıncı günden itibaren ilişki oldu canım ya .. bende klomen kullanıyorumda doktor 5. gün başla 9. gün bitiyo zaten dedi.. 12-14-16. günleri ilişki olacak dedi bu yeteril mi acaba

X