Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
Hamile arkadaşlar sizlerde okuyun inşallah bebelerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.....

Ben varııııım arkadaşım yaz benide:) ben 41 gün meryem suresi okudum uç ay falan oldu.ya varis ya mücib esmalarınıda okuyorum

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

ayy maşallah bu zamanda face kullanmayan nadir kişilerdensin :)) o zaman konumuza buradan dönelim, eşine test yapıldı dedin peki senden neden istemedi o zaman dr ?
cnm ben burda başakşehir devlet hastanesine gittim ve doktor aşılama özelde yaptır dedi eşim de aşılama ve tüp bebek konusunda hassas bu aradada aklına esti gitti bu kadar zamandır olmayınca test yaptırdı ve üroloğa götürdü....yani ben yeniden özele gidip çatlatma iğnesiyle bir tedavi görmek istiyorum klomen tedavisini kesmiştik ben istanbula gelince.....

cnm hormon tahlillerini nerde nekadar yaptırdın acaba birde eşim zaten geçen ay medipolde sperm testi yaptırdı tekrar istemez herhalde:)

tahlillerimide esenlerde yaptırdım tanıdık vardı laboratuarda çok ucuzdu ondan, 50 tl vermiştim ama tabi bundan 9 ay önceydi bu dediğim

cnm ben burda başakşehir devlet hastanesine gittim ve doktor aşılama özelde yaptır dedi eşim de aşılama ve tüp bebek konusunda hassas bu aradada aklına esti gitti bu kadar zamandır olmayınca test yaptırdı ve üroloğa götürdü....yani ben yeniden özele gidip çatlatma iğnesiyle bir tedavi görmek istiyorum klomen tedavisini kesmiştik ben istanbula gelince.....

evet tüp bebek olayını konuşmuştuk seninle çekinceleriniz vardı.. peki klomeni ne kadar kullanmıştın dr neden direk aşılama dedi sana

evet tüp bebek olayını konuşmuştuk seninle çekinceleriniz vardı.. peki klomeni ne kadar kullanmıştın dr neden direk aşılama dedi sana
cnm ben mersinden 1 sene oldu istanbula yerleşeli hatta evim hala mersinde biz eylül gibi taşınacağız istanbula bu 1 sene içinde ben 8 ay öncesine kadar bir ora bir bura yani tam anlamıyla ne klomeni kullanabildim ne de eşimin yanında kalabildim ...şimdi 2 sene önce tek yumurtalığım ve tüpüm olduğu için hormon testi yaptırdım normaldi hatta eşimde test verdi ama sadece sayıya bakılmıştı yarım yamalak bir testmiş ve ben tam da bu esnada hamile kaldım sonrasında 6 haftalıkken düşük başladı sancım çok olunca bakıldıki dış gebelik neyse 6 ay korunun dedi ve sonrasında istanbula geldik düzen olmayınca bu şubatta devletteki doktor hsg istedi şükür açık çıktı 5 ay bekle hamile kalmazsan aşılama dedi yaşım geçiyor diye galiba bu 5 ayda yeni doldu ve eşimde geçen ay tekrar test yaptırdı detaylı olarak klomeni hsg den hemen önce kullandım sadece 1 ay kullandım sonrasında hsg çektirdim ve sonuç aşılamaya gel dendi.....

daha evvelden açtıgım konuya bakarsan görürsün biz cinsellikte biiraz...
yani bu ay toplam 5-6kez felan yapmısızdır :KK31:

Bukadar olur bizdede var buna benzer bir sıkıntı. İşin aslı çok yorgun oluyoruz unutuyoruz bu olayı kimsedende teklif gelmiyor :))
Bizimki galiba biraz tembellik ayda toplasan en fazla 5 tir bizdede
Ama istersek olur diye düşünüyorum. Bu akşam başlamaya karar verdik. Bakalım nasıl olacak :KK34:

X