Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm ben mersinden 1 sene oldu istanbula yerleşeli hatta evim hala mersinde biz eylül gibi taşınacağız istanbula bu 1 sene içinde ben 8 ay öncesine kadar bir ora bir bura yani tam anlamıyla ne klomeni kullanabildim ne de eşimin yanında kalabildim ...şimdi 2 sene önce tek yumurtalığım ve tüpüm olduğu için hormon testi yaptırdım normaldi hatta eşimde test verdi ama sadece sayıya bakılmıştı yarım yamalak bir testmiş ve ben tam da bu esnada hamile kaldım sonrasında 6 haftalıkken düşük başladı sancım çok olunca bakıldıki dış gebelik neyse 6 ay korunun dedi ve sonrasında istanbula geldik düzen olmayınca bu şubatta devletteki doktor hsg istedi şükür açık çıktı 5 ay bekle hamile kalmazsan aşılama dedi yaşım geçiyor diye galiba bu 5 ayda yeni doldu ve eşimde geçen ay tekrar test yaptırdı detaylı olarak klomeni hsg den hemen önce kullandım sadece 1 ay kullandım sonrasında hsg çektirdim ve sonuç aşılamaya gel dendi.....

şubattan beri herhangi bir doktora gitmedin öyleyse

hadi anlat pc başında yemek yiyom ALLAH hayır etsin diyelim.....

canım şimdi hamilelik testi yapıyorum... hani bir C ve bir T var ya benim yaptığım testin üzerinde iki C iki T var.. ve ikisinde de test pozitif bir havalara uçuyorum nasıl seviniyorum herkese söylüyorum falan... öyle bi rüyaydı işte.... artık rüyalara da girmeye başladı bu iş hayır olsun diyelim

Kizlar bişey sorcam catlatma ignemin 10. Günündeyim ne zaman adet olmam lazim normal tarihimde mi yoksa beklemem mi lazim ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım şimdi hamilelik testi yapıyorum... hani bir C ve bir T var ya benim yaptığım testin üzerinde iki C iki T var.. ve ikisinde de test pozitif bir havalara uçuyorum nasıl seviniyorum herkese söylüyorum falan... öyle bi rüyaydı işte.... artık rüyalara da girmeye başladı bu iş hayır olsun diyelim
hayırdır inşallah kız şakasını yaptık ikizmi yoksa hayırlısı valla klomen hep çifter tuturuyo bilesin yani ayyyyy inşallah kız.....

Pollyannna beni de eklermisin canimmm.bende.okurummmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar rahatsızdım hastaneye gıttık kan tahlılı yaptılar beta hcg 4 cıktı 3 gun sonra tekrar yapalım testı dedıler. adetım 23 hazıran daha 6 hun var yukselırmı sızce boyle olan varmı az da olsa umut varmıkı

bukadar olur bizdede var buna benzer bir sıkıntı. Işin aslı çok yorgun oluyoruz unutuyoruz bu olayı kimsedende teklif gelmiyor :))
bizimki galiba biraz tembellik ayda toplasan en fazla 5 tir bizdede
ama istersek olur diye düşünüyorum. Bu akşam başlamaya karar verdik. Bakalım nasıl olacak :KK34:

bol şans mı diyim hayırlı işler mi diyim bilemedimki :KK53::KK37:

selam kızçeleerrrrr naber umudumuz temmuza kaldı bakalım artık bana tekrar doktor yolu göründüüü bu arada black giremiyo fazla sanırım temmuza eklese bizi :26:

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
9-ALPPIN
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

Son düzenleme:
X