Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

leyloş senin yumurta çatladı mı yavrumm benim ikinci çizgi çıkıyor ama net değil zaten güzel değerlendiremedik aniden gelen misafirler sayesinde bakalım artık :)))
cnm nerelerdesin sen......benim bugün 5. gün olacak ilk 2 gün silik ,3. gün çizgi yok, 4. günde yani dün yine silik çizgi bilmiyomki herhalde geç yumurtlayacağım şimdi medipole bakıyom kadın doktor gideyim artık bakim ne dicek bu ay adet olursam 3. gün gideyim değilmi?

arkadaşlar erken gebelik testi kullanan varmı.adet günümde yaptım negatif çıktı.ama bir gün gecti hala adet olmadım.yanılma payı varmıdır ki onun.eczacı ilişkiden beş gün sonra bile belli eder dedi.bende bu ay hamiş olmak istiyorum

kuzucuk nerelerdesin sen bakayım göremedim kaç gündür özlettin kendini

inanki sende aklımdasın bebişnaz misafir geldi bi kaç gün kaldılar offfffssss yemek yatak vs derken girmeye fırsat nerde ovüde biraz belirdi ama net değil yine kuzum çalıştık ama tam değil tutarsa tutar zaten :))) sen ne yaptın hamişsin dimi :)))

yok ya nerde bugün çatlatma iğnesinin 14.günü ama sabahtan test yaptım negatif çıktı dün de akşam yapmıştım negatifti sanah bir baktım test silik çizgi çıkmış ama diyorlar ya 10 dakikadan sonrayı dikkate almayın diye bende almadım olmadı bu ay da zaten adet olcakmışım gibi kasıklarıma ağrı giriyor ara ara sendeki de ne misafirmiş yahu maşallah gelen gidenin eksik olmuyor...sen yine çalışmalara devam et bakalım ovulasyonu da yap nasipte varsa zaten gelir bebişlerimiz

misafir vardı yavrumm zaten anam ağladı :))) al bendende o kadar ama ilk zamana göre çizgi var sadece çok net değil zaten bende çok net olmaz anormallik bende kuzum ama bişey dikkatimi çekti markete gittim hiç yüzüne bakmadığım ton balıklarından canım çekti eşim bilem şaşırdı :)) yedim valla acaba mı diyorum sonra kızıııııımmm hele önce yumurtla sonra hamişliği düşün diyorum:)))) git dra sende baksın yumurtalıklarına sor kaç mm olmuş die

bende medipole gidiyorum canım doktorumda çok şeker bi bayan benimde sabah kahve leke geldi ( sanırım 2 güne adet olucam yine olmadı bu ay dr demişti bu ayda olmazsa adetin 3 günü gel diye ama ben 5. gün giderim o halde muayene olamam 5. gün bayağ azalır klomen verecek banada

cnm benim ya inşallah vardır bebiş ayyyyy yeter olsun artık ama ....kuzum bende normal bir kadın 11 ay yumurtluyorsa minumum 6 ay yumurtluyomuşum yani tek yumurtalıktan dolayı ama Allahın kudreti çoktur inşallah emekler zahmetler boşa gitme hayırlısı ilk sana yazarım söz:))))))

ay gökte ararken yerde buldum hangi medipol bacım doktor tavsiyesi ver bana şimdi aradım aysel özbay diye bir doktordan muayene aldım ama iptal ederim olmazsa.......

senin bat bugündü dimi aklımda öyle kalmış sanırım eğer bugün gelmezse bi kan ver bakalım rabbimin izniyle gelir inşş bebeğin belli olmaz canım sen batını biliyosun yaaa ona göre davranabiliyosun ben tahmini diyorum 30 haziran gibi kesin yine gecikecek çünkü ovü testim net değil diğeçizg,ye göre silik yinede ovüde kalmadı zaten amannn :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…