Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Sağol canim cok güzel morel veriosun allah razi olsn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
cnm ilk oğlum dünyaya getirdiğimde küçüktüm hiçbişey anlamadım ama şimdi olursa ohhhh keyfini çıkaracağım ...sende öle yap başlasın aşermeler yaşasın hamilelik:))))

sen benım adımı yazmayı unuttun yaz bakalım hadi..sonucum belli üstelik
24 hazıran bat- bugun sabah test yaptım çift çizgi

cnm ilk oğlum dünyaya getirdiğimde küçüktüm hiçbişey anlamadım ama şimdi olursa ohhhh keyfini çıkaracağım ...sende öle yap başlasın aşermeler yaşasın hamilelik:))))

21 yasindayim pek bilgim yok bu konularda:) aserme kac haftada baslio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar dün test yaptım negatif cıktı.üstüne falan görmemişim yani heralde mevsimsel yada stresten böle oldu.neyse artık kısmet bu aya.Bu arada incir kürüne basladım dun gece tadı süper bi yan etkisinide görmedim zaten incir cok faydalı bişi detoks etkisi yaratıo vicudda herkese öneriorm.bugun doktora gidicem ayrıca yumurtalıklarıma baktırıcam bakalım bişi varmı.İnşallah yoktur.off kafayı yedim.Allahım hepimize sağlıklı bir bebiş nasip eder inşallah

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
Hamile arkadaşlar sizlerde okuyun inşallah bebelerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.....

SAGOLASIN İNŞALLAH
AÇIKCASI KAN TESTİNİ GÖRMEDEN TAM Bİ OHH DİYEMİYORUM YAA
2 kere idrar testi yaptıysan problem olmaz . kan testindede cıkar eminim bence buyuk ıhtımal bebişin karnında . Gene senin iki cizgin cıkmıs buzamana kadar yaptıklarımda o pis kalın tek cızgı oldu hep benim:) bunalıma girdim resmen:) doktorlar bi problemin yok dio ama 5 aydır tık yok:)

amin inşalla şuan salak gibiyim anlayamıyorum havalarada uçamıyorum garibim.her ay tek çizgiye ağlamaya alışmıştım şaka gibi geliyo
cnm belliki erken döllenme olmuş daha batına var değilmi inşallah kandada çıkar hayırlısıyla tadını çıkar hayat böyle işte bir ağlatır bir güldürür hep gül inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…