Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

2 kere idrar testi yaptıysan problem olmaz . kan testindede cıkar eminim bence buyuk ıhtımal bebişin karnında . Gene senin iki cizgin cıkmıs buzamana kadar yaptıklarımda o pis kalın tek cızgı oldu hep benim:) bunalıma girdim resmen:) doktorlar bi problemin yok dio ama 5 aydır tık yok:) :KK30:

benım bu ay 10.aydı
ben sadece 1 test yaptım ıkıncıyı almaya fırsatım yok akşam kan testi yaptırcam bakalım
:KK17:

canım bir yanlışlık var yum günün 3 haziransa bat nasıl 24 haziran oluyo anlamadım ben onu :44:

ya kuzum şöyle tahmını yumurtlama tarııhmden nerdeyse 1 hafta önce yumurtladım nedense bu ay yumurtlamam erken oldu.adetımde kısacık sürmüştü.
yumurtlama öne gelince batta çekildi
sat 24 mayıs.ve her ay aynı gun yıne oluyodum işte bende bilmiyorumki yaa :2:

ya kuzum şöyle tahmını yumurtlama tarııhmden nerdeyse 1 hafta önce yumurtladım nedense bu ay yumurtlamam erken oldu.adetımde kısacık sürmüştü.
yumurtlama öne gelince batta çekildi
sat 24 mayıs.ve her ay aynı gun yıne oluyodum işte bende bilmiyorumki yaa :2:

tamam işte erken yumurtladığın için senin bat öne çekmiş 17 sine yani ondan sen çok net çift çizgi görebiliyosun normalde çok silik bişeyler görmen lazım neyse yaaaaaaaaaaaa gelsinde senin sıpa sağlıkla hadi gözün aydın canım darısı başımıza..:KK16:

Kızlar bthcg 30cıktı ikiye katlamış ilk 6.27 ikincisi 14.97 bugun ki 30 ıkı gun arayla yaptırdım ama ıkı gündür kanamam devam ediyor sizce bu neden oluyor kızlar o kadar kana rağmen tutunmuş mu yani :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bthcg 30cıktı ikiye katlamış ilk 6.27 ikincisi 14.97 bugun ki 30 ıkı gun arayla yaptırdım ama ıkı gündür kanamam devam ediyor sizce bu neden oluyor kızlar o kadar kana rağmen tutunmuş mu yani :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

doktor birsey söylemiyor mu kanamayla ilgili olarak

inanamıyorum ben ya
salak gibiyim :KK70:
bu sabah 5,30da yaptım :KK70: saatler ilerledikçe çizgi soluklaşıyo mu yaw :KK53: $2.jpg

X