Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kocanın kredi kartına ne güne duruyor patlat karı ver sipariş hahahahaha normalde 22 23 gibi olmam lazım ama iiğneye göre bugün amannn ne bilim benimde kafa karıştı

ay gökte ararken yerde buldum hangi medipol bacım doktor tavsiyesi ver bana şimdi aradım aysel özbay diye bir doktordan muayene aldım ama iptal ederim olmazsa.......

fakat bağcılardaki medipolden bahsediyorsun dimi başakşehirde olduğuna göre orası olması lazım :) benim dr um elif çiler eren tavsiye ederim sana

fakat bağcılardaki medipolden bahsediyorsun dimi başakşehirde olduğuna göre orası olması lazım :) benim dr um elif çiler eren tavsiye ederim sana
ben bi anlasam nerdeyim hangi hastane başakşehirden yakın olan bağcılarmı burda ?koşuyolundan değil diğerinden aldım dur randevudan önce arar sorarım yav.....senin doktorada bakim internetten ...annem ben doktordan çok ne gördümki bir türlü sürekli doktorum olmadı bu kesin sürekli olacak bir mersin bir istanbul git gel böyle oldu neyse dur bakim bi....

canım yaaa rabbim tez zamanda nasip atsin sana inşşş dedğin gibi yeter ki rabbim versin gerisi boş hiç takma kafana evet canım 3. gün çağırıyolar bende geçen gün 3. gün gitmiştim hormon idrar vs yaptırmıştım çok şükür temiz çıktı şimdi bu ovüde net çıksaydı yaaa o değilde artık ovü kızarsa biz yapamayacak duruma geldik bebeğim yaaa :)))

sana yakın olan bağcılar tabiki koşuyolu taaa anadolu yakasında :) aslında ben başka dr a gitmek istiyordum sarışın bi bayandı adını unuttum ama ona randevu almak çok zordu buna aldım tavrını beğendim güleryüzlü bi bayan devam ettim sonra bu 6 gidişim olacak

kocanın kredi kartına ne güne duruyor patlat karı ver sipariş hahahahaha normalde 22 23 gibi olmam lazım ama iiğneye göre bugün amannn ne bilim benimde kafa karıştı

:))) canım benim ben istemiyorum artık çok sıkıcı geliyor 2 tane kaldı bir tane 3 ten sonra yapıcam diğerinide yarın sonra asla almıycam taki adet olana kadar özlersem alırım :)))) aslında ben senin yerinde olsam kan veririm bi kan ver kızzzz

bizde hal kalmadı doğrugece eşime dedim ki sabahlarıda fanfinifinfon yapalım hıııı çocuk içinmi dedi.....artık adamlarda hal kalmadı:)))

cnm bana verdikleri doktor sarışın orta yaşın biraz üstünde bir bayan ayfer özbekmiş bir gideyim bakim hoşuma gitmezse seninkine giderim aynı güne denk gelirsek tanışırız ayyy çok sevindim bak şimdi....

bizde hal kalmadı doğrugece eşime dedim ki sabahlarıda fanfinifinfon yapalım hıııı çocuk içinmi dedi.....artık adamlarda hal kalmadı:)))

he yaaa :))) hiç tadı tuzu omuyor :))) sanki öyle değil mi doğru diyolar ama işte tek temennimiz evlatlarımızın olması inşş en kısa zamanda anne olcaz allahın izniyle

Selam kızlar Allah rızası için yardım edin normal adet döngüm 35 gün 21 mayısta regl oldum ve soğan kürü uyguladım 4-5 haziranda yumurtladım bu ay, yanı normal döngüye göre 5 gün önce bundan 14 gün sonra regl olmam laxım oda bugün :) ama 35 güne bakarsak daha 5 gün var ne zanan test yapsam bilemedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm bence test yap en azından idrar testi bak ona göre sonrasını planlarsın.....

ben büyük bir ihtimal salı veya çarşamba giderim sen ne zaman aldın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…