Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ne güzel anlatmışsın cnm bu arada sprial takdırdığına göre çocuğun varmıydı......

inşallah cnm.Allah sanada hayırlı bir evlat nasip etsin.bende spiralimi cıkarttıgımda sol yumurtalıkta kist vardı.doktor adet olunca gider dedi.ve ben hala baktırmadım.bi gidip baktırmak gerek.

ne güzel anlatmışsın cnm bu arada sprial takdırdığına göre çocuğun varmıydı......

cnm ben evlendiğim zaman eşimin durumu yoktu annemde dediki spiral taktır şu durumda cocuk yapamazsınız cocuga yazık olur dedi.yani cocuğum olmadan taktırdım.ama kimse taktırmasın kimseye tavsiye etmiorm bide cocuk yapmadığım için dar oldugundan canım cok yandı.başım döndü ağrılar sancılar her adet oldugumda beni mahfeti.sonra işlerimiz yoluna girdi bende cıkarttım simdi cocuk istiorm daha 21 yasındayım.

oy maşallah cnm benim daha gençsin olur Allahında izniyle ....beni dinle ablan olarak git baktır o kiste bak benim oğlum var o sıra 7 yaşlarındaydı testis kanseriydi tedavi görüyordu bende uzandığımda kasıklarımda bir top hissediyordum ve korktum üstünde durmadım görmemezlikten geldim birde o psikolojiyle ben dede kötü bişey olursa ya dedim gitmedim doktora sonra oğlum iyileşti Allaha şükür birgün acillik oldum o derece bir sancı apar topar ameliyata aldılar yumurtalığı kist kaplamıştı ve biriyle vedalaştık seni korkutmak değil maksadım ama doktora git ve kiste mutlaka baksın bu arada bu kistlere soğan suyu çok iyi gelir mutlaka içmediysen iç........

ayyy işin bu bölümünü bilmiordum.bilgilendirdiğin için saol ablacım Allah oğlunu sana bağışlasın.ben bir ağrı hissetmiorm doktorda bana kist bişi deil regl olunca gider dedi.hatta regl de bazen top top kan gelior ya onlarmış o kistler.bende onu takip ettim bendede düşmüştü reglde.ama omu düştü baska bişimi bilemiorm:)ay yarın direk gidiorm doktora.soğan kürünü duydum evet.yapmak lazım.bekarken ne rahattık ne kist vardı ne baska bişi evlendık sorunlar arttı yok memeni kontrol et yok kasıklarını kontrol et yok adetim gecikti annemi simdi daha ii anlamaya basladım hep hastalık hastasısın derdim ama kadın olunca böle seyler oluomus onu anlamadım :)

Allah seni bildiği gibi yapsın nerdesin be gıcık bu satte gir sonra bir saat dolmadan ben eve gidiyom de çık taaaaammmmı...........bu arada ismi ?

kız sen ne yazdın benimkini değiştirmediler bi türlü sinir oldum... anacım bugünlerde çok yoğunum giriş yapamıyorum önümüzdeki günlerde telafi edicem canım sen napıyosun

cnm sen birde anne ol bak o zaman annenin değeri dahada çok anlaşılıyor o günleri kısa zamanda görürsün inşallah.......

Merhaba,

Bugün ilk kez doktora gittim kontrol için. Yumurtalıklarımda tembellik varmış. Benim kendimi bildim bileli ufak akıntım olur iç çamaşırım çok çabuk kirlenir ama her kadında bukadar akıntı olur diye düşünürdüm. Akıntı spermlerin ölmesine neden oluyormuş bu problemi halletmemiz lazım dedi. Üç çeşit ilaç yazdı birisi folik asit. Ve ilk kez çatal denen olayı yaşadım rabbim bir daha yaşatmasın( Eşimde muayeneye geldi benimle bakışlarından ateş fışkırıyordu şimdi olay çıkacak dedim ama anlayışla atlattık. Doktor çok umutlu konuştu gün aşırıda ilişki dedi. Uzmana görünmek içimi rahatlattı. İnşallah olumlu sonuçlarınıda görürüz.

evet ben çalışıyorum maaleeseff offf
neyse cnm ya inşallah bebiş olurda rölantiye alırsın kendini.....iyiym napim ev işi yemek başka bişey yok günde 2 saat yürümeye karar verdim... sonra yürüyüşten geldim 1 saatte indirdim kararımı yemedi yeterli sanırım çünkü öldüm yani........

Allah ne zaman nasıp ederse ozaman olacaktır ınancındayım kımı ınsn hıc bıse yapmadan farketmeden caba sarfetmeden hamıle kalıyorlar.Eskıler cok seyı bılır ve dogru cıkar bunada ınanıyorum ama tesadufte olmus olabılır dıye dusunuyorum.Ve kurlerı cok fazla karıstırmamak gerek dıye dusunuyorum her bunyeye aynı etkı yapmayacagından sonra regl gecıkmelerı oluyor erken regl oluyor fln herkese gore farklı etkı,ben bu ay ılk baslayacagım reglımın bıtmesını beklıyorum hepınızın tavsıyesını goz onunde bulunduruyorum ve stres yapmamak gerek buda hep aklımda sureklı kendıme rahat ol dıye uyarıyorum kısmet bakalım benım bebısım benı cok bekletmeden gelır ıns tabıkı herkesın de hepımız bırbırımıze duacıyız herkes anne olsun ısteyen..

aaanaammm çabık pesetmişsin be kuzum.... olmadı yakışmadı

kız benim bu adımı niye değiştirmiyorlar

inşallah ablacım bu arada gecmiş olsun demeyi unuttum sana cok üzüldüm.
hayat bu sınav işte ama evlat acısı rabbim dostuma da düşmanımada göstermesin ömrümden ömür gitti neyse geçti bitti Allah sizleride doğacak bebelerimizide korusun inşallah........şimdi delikanlı oldu teyzesi 15 yaşında maşallah......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…