Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Allah ne zaman nasıp ederse ozaman olacaktır ınancındayım kımı ınsn hıc bıse yapmadan farketmeden caba sarfetmeden hamıle kalıyorlar.Eskıler cok seyı bılır ve dogru cıkar bunada ınanıyorum ama tesadufte olmus olabılır dıye dusunuyorum.Ve kurlerı cok fazla karıstırmamak gerek dıye dusunuyorum her bunyeye aynı etkı yapmayacagından sonra regl gecıkmelerı oluyor erken regl oluyor fln herkese gore farklı etkı,ben bu ay ılk baslayacagım reglımın bıtmesını beklıyorum hepınızın tavsıyesını goz onunde bulunduruyorum ve stres yapmamak gerek buda hep aklımda sureklı kendıme rahat ol dıye uyarıyorum kısmet bakalım benım bebısım benı cok bekletmeden gelır ıns tabıkı herkesın de hepımız bırbırımıze duacıyız herkes anne olsun ısteyen..

çok haklısın cok guzel sölemişsin.ama biliorsunki bizim milletimizde bilimin cevap vermediği yerde bağtıl inanç ve tabiri caizse kocakarı ilaçları devreye giriyor.biz inanalımda gayemizden umudumuzdan hayallerimizden vazgecmeyelimde gerisi Allah'a kalmıs.Herkes anne olsun herkes baba olsun.Evlat sevgisi ana baba sevgisi hiçbirşeye değişilmez.Herkes bu mutlulugu tatsın.Hergün ne mucizeler gercekleşiyor.Allah annelere babalara hayırlı evlat.Evlatlarada Hayırlı anne baba nasip etsin.

hayat bu sınav işte ama evlat acısı rabbim dostuma da düşmanımada göstermesin ömrümden ömür gitti neyse geçti bitti Allah sizleride doğacak bebelerimizide korusun inşallah........şimdi delikanlı oldu teyzesi 15 yaşında maşallah......
Maşallah benim canıma ya.Koca delikanlı olmus.Allah onada hayırlı evlatlar sanada hayırlı torunlar nasip etsin inşallah.Gecmiş gecmişte kalmıs boşver üzülme.Allah güzel oğluna uzun saglıklı (ve tabiki sanada ablacım) mutlu huzurlu ömürler versin.

Merhaba,

Bugün ilk kez doktora gittim kontrol için. Yumurtalıklarımda tembellik varmış. Benim kendimi bildim bileli ufak akıntım olur iç çamaşırım çok çabuk kirlenir ama her kadında bukadar akıntı olur diye düşünürdüm. Akıntı spermlerin ölmesine neden oluyormuş bu problemi halletmemiz lazım dedi. Üç çeşit ilaç yazdı birisi folik asit. Ve ilk kez çatal denen olayı yaşadım rabbim bir daha yaşatmasın:KK43:( Eşimde muayeneye geldi benimle bakışlarından ateş fışkırıyordu şimdi olay çıkacak dedim ama anlayışla atlattık. Doktor çok umutlu konuştu gün aşırıda ilişki dedi. Uzmana görünmek içimi rahatlattı. İnşallah olumlu sonuçlarınıda görürüz.
inşallah cnm akıntılar kesilir ilaçla merak etme.......

Az sonra gidip idrar testi alıcam bakalım ne cıkacak civcivmi cıkacak kuşmu cıkacak cok heycan yaptım duramıcam inşallah bebiştir değilse sağlık olsun nabalım dahada takmıcam kafama :) :18::KK16:

Kızlarya ben adet oldum gıbı gelıyor. Adet 3.günü. 2. Gün gelmeye basladı. Kahverengı,acık pembe cok az. Kahverengı akıntım aynı adettekı gıbı. Cok belırtmde yok göğüste ılla belırtı olurmu acaba.. Bu aksam test yapıcam kızlar dua edın üzüldüm hayırlısı artık

çok haklısın cok guzel sölemişsin.ama biliorsunki bizim milletimizde bilimin cevap vermediği yerde bağtıl inanç ve tabiri caizse kocakarı ilaçları devreye giriyor.biz inanalımda gayemizden umudumuzdan hayallerimizden vazgecmeyelimde gerisi Allah'a kalmıs.Herkes anne olsun herkes baba olsun.Evlat sevgisi ana baba sevgisi hiçbirşeye değişilmez.Herkes bu mutlulugu tatsın.Hergün ne mucizeler gercekleşiyor.Allah annelere babalara hayırlı evlat.Evlatlarada Hayırlı anne baba nasip etsin.

Aminnn inş ne guzel soylemıssın

Doktorun bende problem görmesine bile sevindim. En azından artık bundan olmuyormuş diyebiliyorum. İnşallh canım doktor üç ay içinde kesin hamile yaparız seni dedi :))
evet bilinen bir problem olması çözümü kolaylaştırıyor. umarım yakın zamanda tedavin biter,hamiş haberini de okuruz :KK49::KK49:

X