Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

çok haklısın cok guzel sölemişsin.ama biliorsunki bizim milletimizde bilimin cevap vermediği yerde bağtıl inanç ve tabiri caizse kocakarı ilaçları devreye giriyor.biz inanalımda gayemizden umudumuzdan hayallerimizden vazgecmeyelimde gerisi Allah'a kalmıs.Herkes anne olsun herkes baba olsun.Evlat sevgisi ana baba sevgisi hiçbirşeye değişilmez.Herkes bu mutlulugu tatsın.Hergün ne mucizeler gercekleşiyor.Allah annelere babalara hayırlı evlat.Evlatlarada Hayırlı anne baba nasip etsin.

Maşallah benim canıma ya.Koca delikanlı olmus.Allah onada hayırlı evlatlar sanada hayırlı torunlar nasip etsin inşallah.Gecmiş gecmişte kalmıs boşver üzülme.Allah güzel oğluna uzun saglıklı (ve tabiki sanada ablacım) mutlu huzurlu ömürler versin.

inşallah cnm akıntılar kesilir ilaçla merak etme.......

Az sonra gidip idrar testi alıcam bakalım ne cıkacak civcivmi cıkacak kuşmu cıkacak cok heycan yaptım duramıcam inşallah bebiştir değilse sağlık olsun nabalım dahada takmıcam kafama :) :18:

Kızlarya ben adet oldum gıbı gelıyor. Adet 3.günü. 2. Gün gelmeye basladı. Kahverengı,acık pembe cok az. Kahverengı akıntım aynı adettekı gıbı. Cok belırtmde yok göğüste ılla belırtı olurmu acaba.. Bu aksam test yapıcam kızlar dua edın üzüldüm hayırlısı artık

Aminnn inş ne guzel soylemıssın

Doktorun bende problem görmesine bile sevindim. En azından artık bundan olmuyormuş diyebiliyorum. İnşallh canım doktor üç ay içinde kesin hamile yaparız seni dedi :))
evet bilinen bir problem olması çözümü kolaylaştırıyor. umarım yakın zamanda tedavin biter,hamiş haberini de okuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…