Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hoşgeldin tatlım eger üstüne gördüysen bekle bi ikigün geçsin ondan sonra kan testi yapdır tatlım

hoşgeldin tatlım eger üstüne gördüysen bekle bi ikigün geçsin ondan sonra kan testi yapdır tatlım

tesekkur ederim cnmmmm cok saol.suan idrar testinde bişi cıkmaz deilmi yapsam.ve böle üstüne görmeler kısamı sürüyor.bir arkadasım dediki iki yumurtadan biri diğerinden tembel oldugu için az calısır.ondan kısa sürer dedi ama bukadarda kısa olurmu şaşırdım kaldım.

spıral cıkarıldıktan sonra boyle duzenlsızlıkler ara kanamalar oluyormuymus arastırdınız mı?

tatlım stresten belliki ben de sprial den sonra sadece kanamalarım azalmıştı adette bence takma kafaya doktor bişey yok dediyse sıkıntı yoktur ......

....................................................

spıral cıkarıldıktan sonra boyle duzenlsızlıkler ara kanamalar oluyormuymus arastırdınız mı?

cnm öncelikle cvp verdiğin için tesekkür ederim.araştırmadım ama doktoruma sorduğumda bana herkesde aynı seyler olmayacagını söledi.kimisi spiral cıkarttığı gun hamıle kalıyormus kimise 1 sene 2 sene sonra.bende hep duzenli adet olurdum.son 2 ay böle oldum şaşırdım ama dediğin gibi spiralden dolayı ve stresten dolayıda böle bişi olmus olabilir.incir kürü ve soğan kürü denicem bakalım bu ay sonuc alamazsam doktora gidicem.Rabbim herkese hayırlı bir evlat versin.

Aminnn İnşallah guzel habercıdır sana bu duzensızlık hepımız oyle olmasını ısteriz.hayırlısı ıle hepımızın gobecıklerı kucakları dolsun inş bende bu ay basladım sogan ve ıncır degılde corek otu bal tarcın karısımını kullanmaya basladım bakalım bu ay neler olacak =)

tatlım stresten belliki ben de sprial den sonra sadece kanamalarım azalmıştı adette bence takma kafaya doktor bişey yok dediyse sıkıntı yoktur ......
canım peki bebişin varmı suan ve varsa nezaman oldu.doktor bana dediki normal sartlardaa 6 ay içinde hamile kalırsın.6 ayı gecerse sıkıntı demişti.bu beni korkuttu acıkcası.gecen reglimde normaldi yani.ama gecikti.bu regl hem gecikti hemde 2 gün sürdü üstünemi gördüm acaba diorm.suan kasıklarımda çekilme varmıs gibi oluyor.göğüslerimdede inanılmaz bi büyüme var. kendimde farkettiğim iyicie bi çirkinleşme arkadasım hamıle kaldığındada bu olmus kendini cok çirkin görüormus bu kız evlat sahibi olanlarda oluormus.kafama takmadım pek bu ay hatta artık pes demiştim.cunku o tek kalın çizgiyi buyune kadar 20 kere görmüştüm.artık gına gelmişti banane ya nolursa olsun akışına bıraktım dedim.bu ayda böle bişi oldu şaşkınım acıkcası

cnm spirali çıkartalı çok oldu benim ama korkma bende kist yaptı ve tek yumurtalığım bu yüzden alındı eşimdede sıkıntı var oyüzden henüz olmadı ama spiral kullanıpta arada annem 5 tane çocuk doğurdu maşallah ona bağlama mutlak rahim dinlendiriyordur kendini .....bu belirtilerin adetine yakınmı oldu yoksa ortalardamı çünkü yumurtlamada olabilir adet başlangıcıda gebelikte hepsi birbirine benziyor ama beni dinlersen adetine yakınsa birazdaha sabret emin ol olacaktır sprial gebeliği geciktirmez diye biliyorum genelde doğum kontrol hapları bu etkiyi gösteriyor ....inşallah gebesindir.....

bence adetin birgün sürmesi olacak iş değil tamamen bittimi şimdi, bide rengi nasıldı adetinin ? üstüne gördüysen şuan idrar testi yapsanda çıkabilir..

hayatım bugun bir arkadasımla konustum hatta 30 dk falan oluor cocukları olmuyormus kayınvalidesi incir kürü yapmıs gecen ayın 21 inde baslamış içmeye bu ayın 2 sinde hamile olduğunu öğrenmiş.bana folik asit kullan dediler.kullandım ama inanın onun fazla bi faydası yok.o sadece bebegın anne karnında gelişimi için faydalıymıs.birde bierde okudum ilişkiden hemen sonra sırt üstü yatmak yerine sağa yada sola yatarsanız kesin sonuc alıormussunuz.bir bayan bir konu acmıs baska bir sitede.demişki cocuğum olmuyordu tüp bebek tedavisine baslayacaktık baslamadan önce tatile cıktık.tatilde bir teyze bana ilişkiden sonra sağa yada sola yat kızım garanti dedi.bende denemekte fayda var deyip uyguladım tatil boyunca ve öbür ay hamile olduğumu öğrendim yazmıs.daha sonra bunu okuyan site üyeleri denemiş bunu ve onlarda yazmıslar coğu kişinin cocugu olmus bu sayede.ilişkiden önce sıcak suyla duş alınmaması gerekiyormus.özellikte sigara kullananlar!sabah saatlerinde yani vicudun temiz oldugu saatlerde yaparlarsa hamile kalmak kolaylaşıyormus.ya ben neler denemedim eşim artık benle alay ediyordu bacaklar 30 dk havada artık kalçalarım kas olmustu:)akrobat gibi belde yastık ayaklar havada :)bu kadın olmak ne zor iş ya.adet olursun nie oldum cok agrım var adet olmazsın nie olmadım çok fenayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…