Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kizlar kure basliycam.incir kuru mu yapsam.bal tarcin corek otumu karar veremedim bende sizce hangisi😍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ben kullanmıyorum kür kullanan arkadaşlar yazar tatlım incir kürü yumurta çatlatmak için bildigim bu sadece

meslekler aynı senle zordu ama benim çalıştığım şirket neyseki kardeşini olmasıda avantajdır....istanbulda artık ararım işe girmek istediğim zaman bakalım herşeyin hayırlısı.....

eve alışınca çalışmak zor oluyor sonra maddi sıkıntın yoksa hiç başlama bence :)

aranıza yeni katıldım arkadaslar öncelikle merhaba spiralimi cıkaralı 5 ay oldu doktor 6 ay içerisinde cocugunuz olmazsa gel bir bakalım demişti.ama bende bir sorun olmadıgını söledi.gecen ay adetim 7 sinde olması gerekirken 12sinde oldu.bu ayda cok sevişnmiştim gecikti hamişim die ama dün adet oldum ve bugun biittti nedense.üstünemi gördüm acaba diorm ama hiç bir belirtim yok.ne yapmalıyım sizce.annem her ay böle gecike gecike hamile kalınıyor dior.hayatımda ilk defa böle bi düzensizlik yaşadım.bana bi yardım edin bişi diin psikolojim altüst oldu.hamile kalmam için bi kür yada baksa bişi varmı.ve bu duzensizlik neden olmus olabilir.

Kızlar dun kan testinde bhcg 14.97 cıktı dünden beri kanamam var az önce idrar testi yaptım ıkıncı cızgı var acaba düşük mü yapıyorum düşük yapıosam hala neden poxıtıf sonuclarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar dun kan testinde bhcg 14.97 cıktı dünden beri kanamam var az önce idrar testi yaptım ıkıncı cızgı var acaba düşük mü yapıyorum düşük yapıosam hala neden poxıtıf sonuclarım

ahh canım bize yazana kadar neden hemen dr a gitmiyorsun belki bi sorun vardır tutunması için ilaç verir :KK43:

Merhaba cm benimde öyle oldu bebegin düşdü İnş senin öyle olmaz uzan ayaklarınn altına yastık koy kalkma

aranıza yeni katıldım arkadaslar öncelikle merhaba spiralimi cıkaralı 5 ay oldu doktor 6 ay içerisinde cocugunuz olmazsa gel bir bakalım demişti.ama bende bir sorun olmadıgını söledi.gecen ay adetim 7 sinde olması gerekirken 12sinde oldu.bu ayda cok sevişnmiştim gecikti hamişim die ama dün adet oldum ve bugun biittti nedense.üstünemi gördüm acaba diorm ama hiç bir belirtim yok.ne yapmalıyım sizce.annem her ay böle gecike gecike hamile kalınıyor dior.hayatımda ilk defa böle bi düzensizlik yaşadım.bana bi yardım edin bişi diin psikolojim altüst oldu.hamile kalmam için bi kür yada baksa bişi varmı.ve bu duzensizlik neden olmus olabilir.:2::26::KK53::2:

Kanamadan ne kadar süre sonra degerin düştü canım

Cm degere bakmadm direk dok gitdim korkulcak bişey yok dedi igne ilaç verdi evde yzandım kanamam daha çok artdı tekrardan hastaneye giddim kese bozulmuş dedi kürtaj oldum

Gittim tabiki progestan iğne ve ilaç verdi kullanıyorum ama kanamam devam edıo bıraz azaldı sadece ama devam

öyle desene canım.. yat dinlen bol su iç ve bol bol dua et rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah :KK43:

kızlar cok zor yazıyorum 3 gundur sabahları mıde bulntısından ogurtuden ölüyorum. ılacta ıcemıyorum ya gıdıp bır kan testı yaptırıp ona gore ılacmı ıcsem acaba ne yapacagımı sasırdım.kanda cıkarmı daha 7 gun var adet olmama.

canım kanda cıkmıyor 7 gun önceden bende gitmiştim kan testinden sonra doktor hamıle olsan bile bu kan testi yanıltır 1 hafta sonra gel demişti bana.zaten ikiside negatif cıktı.idrar testleri var cnm 25 tl ilişkiden 5 gun sonrasını gösterio onu dene istersen

kızlar cok zor yazıyorum 3 gundur sabahları mıde bulntısından ogurtuden ölüyorum. ılacta ıcemıyorum ya gıdıp bır kan testı yaptırıp ona gore ılacmı ıcsem acaba ne yapacagımı sasırdım.kanda cıkarmı daha 7 gun var adet olmama.

Berenaycım çıkar kan testinde bence git derim birhaftalık da çıkıyo

X