Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cm salavatı fafih demişin fatiha süresimi o yoksa salavatın ekimi
yok cnm salavat-ı fatih duası:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

tmm tatlım sagol

inşş cm evet çok güzel bi duygu ben 1.50 aylıkken düşürdüm çok kötü bi duygu kaybetmek rabbim inşş bidaha nasip edersen kaç yıllık evlisin tatlım
canım demekkı hamıle kalıyorsun bu yonden cok guzel dıger taraftan kotu bıt duygu allahım yardımcın olsun canım ama soyle dusun bebegınız oluyor. ben cok korkuyorum ya olmazsa dıye doktorada gozuktum esını 6 ay deneyın sonra getır dedı adamları strese sokmayın sız zaten streslı oluyorsunuz dedı. 3 yılımıza gırıcez canım. artık baktıkkı ıstıyoruz gercekten etrafımızda bebeısler doldu:) 3 aydır denıyoruz ıns bu ay nasıp eder allahım hepımıze yavrularımızı.

inş beranay rabbim kımseye aratmasın evlat hasretini zor çünkü inşş seninde tez zamanda olur müjdeli haberler yazarsın bizlere umut olursun

Canım fatihayı Şerif mi dediğin ?

Bebiş beklerken no stres :)

Bende varim kizlar

kuzummm seninle aynı duyguları paylaşıyorum şuan inan etraf bebiş dolunca insan daha kötü oluyor bizden sonra evlenen kaçıncı kuşaklar bile bebiş sahibi oldu bizde bakalım bekliyoruz ama ben daha muayene olmadım bayram sonu eşimle gidip kontrol olacaz inş bizde 3 seneyi geçtiği için korkuyorum ama içimde de hep ümit Rabbim büyük vardı vakti saati diyip kendi kendime moral vermeye çalışıyorum:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

aynenn canım :S:Sben muayene oldum sukur bısey cıkmadı fakat esım muayane olmadı daha 6. ayınız dolunca gelsın esın dedı doktor bırde 6 ayınz dolunca rahım fılmı cekerız dedı.sız deneyın dedı. denıyoruz bakalım bu ay saglam calıstık ama nasıp kısmet ıste. benımde ıcımde hep bır umıt var allahım nasıp eder ıns bızlere bebıslerımızı amınn

yok kuzum benimde daha hiç Rabbim inşallah nasip ederde hepimizi birbirimizn güzel haberlerini alırız canım ya
hm anladım innnşşşş teker teker yazarız hamişiz diye bagıra bagıra ama inan insan sok oluyo inanamıyo hamile kaldıgına benim ilk oldu 1.50 aylık düşük yapdım hamile olduguma inanamadımbile ama düşükle sonuçlandı işde inşş rabbim aratmasın

aminn kuzum inş Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın canım ya rahim filmi nasıl çekiyorlar normal muayenede belli olmuyor mu mesela kist olup olmadığı ki:44::44::44::44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…