Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

offf gecmıyor canım gercektende ne yapıcaz yaa:S:S bendekılerde belırtımı bılmıyorum. usutmeden kaynaklı akıntım olabılır mıde bulantım olabılır.. onceden hıssedıyordum bu ay kalıcam ıns hamıs guzel seyler hıssedıyorum dıyordum. beklemeye gectıgımden berı bır olumsuzluklar kafamda dolasıp duruyor:KK43::KK43::KK43: allahım hayırlısıyla ıns bu ay bızlere bebıslerımızı nasıp eder.

hep öyle oluyor zaten insan bir umutla başlıyor çalışmalara sonra yumurtladığını görünce tmm oldu bu sefer diyor sonra beklemeye geçince ya olmadıysa diye başlıyor kendini sorgulamaya her ay aynı şeyler :KK31:

slm kızlarr 2 3 gundur gıremedım. nasılsınız bakalım. benım bata 7 gun kaldı. ıkı gundur ıstıfra edıyorum sabahları ya usuttum cunku okudugum kadarıyla bukadar erken belırtı cıkmazmıs. sırtım agrıyor kasıklarım agrıyor goguslerım sıstı.beyaz akıntım var nedemek bılmıyorum:S:S ıns tutmustur yaa bu ay cok umıtlıydım gun yaklastıkca nıyeyese olumsuzluklar kaplıyor ıcımı:KK43::KK43:
inş var dır bebeş hayırlısıyla:KK49:

selam kızlar size bişey danışcam ben görümcemle konuşmuyorum çocuk yüzünden görümcem kendi amca kızıyla yazışırken msjlar bana geldliyok çocugunu kıskanıyomusum yok ben gerizekalımışım ablamın kızını ve bi arkadaşımın bebek resimlerini faceye atmışdım onuda bu görür görmez amca kızıyla msjlasıyo işde kıskançmışım ondan görüp aynısını yapmışım vs vs yazdıgı msjlar bana geldi ve suan konuşmayalı bir yılı geçiyo ve hatalı oldugu halde ve benim çocuk hassasiyetimi bildigi halde özür dilemedi kaynanam beni zorluyo suan barışmamiçin sen günahı biliyosun diye ama içimden gelmiyo çünkü hatasını anlayan biri degil ve ben haklı oldugum halde dedim hayatda özür dilemem dedim kaynanama sizce siz benim yerimde olsdanız ne yapardınız kızlar fikir:44:

bilemiyorum tatlım......her an herşeyi yapabilirim :KK52::KK52::KK52:

merhaba Meyracım ya nasıl olayım kuzum... klomene basladım şimdi işte cumadan sonra çalışmalara başlıcam :KK52::KK52:

selam kızlar size bişey danışcam ben görümcemle konuşmuyorum çocuk yüzünden görümcem kendi amca kızıyla yazışırken msjlar bana geldliyok çocugunu kıskanıyomusum yok ben gerizekalımışım ablamın kızını ve bi arkadaşımın bebek resimlerini faceye atmışdım onuda bu görür görmez amca kızıyla msjlasıyo işde kıskançmışım ondan görüp aynısını yapmışım vs vs yazdıgı msjlar bana geldi ve suan konuşmayalı bir yılı geçiyo ve hatalı oldugu halde ve benim çocuk hassasiyetimi bildigi halde özür dilemedi kaynanam beni zorluyo suan barışmamiçin sen günahı biliyosun diye ama içimden gelmiyo çünkü hatasını anlayan biri degil ve ben haklı oldugum halde dedim hayatda özür dilemem dedim kaynanama sizce siz benim yerimde olsdanız ne yapardınız kızlar fikir:44:
boşver bacım büyüklük sende kalsın yaptığına bir gün utanır elbet.......

ınsss canımm ıns tutmustur sagolasın. yasayanlar cok guzel bır duygu dıyor daha yasamak nasıp olmadı:KK43::KK43: ıns allahım dularımızı kabul eder saglıklı hayırlı bebekler nasıp eder ıns.
inşş cm evet çok güzel bi duygu ben 1.50 aylıkken düşürdüm çok kötü bi duygu kaybetmek:KK50: rabbim inşş bidaha nasip edersen kaç yıllık evlisin tatlım

Bence gorumcenın cıddı karakter problemı var, duruma bakılırsa ben buna cehalet dıyorum. Çok yazık. Ama eşinin kardeşi ve bu durum hem sıkıntılı hem de problemlı olur devam ederse. Ben derım kı bir araya gelin konuşun ve küs kalmayın ama özür dilemeyin. Ben sanırım bır araya gelınce bu olanların benı ne kadar yıprattıgını ve üzdüğünü söylerdim, herhalde onunda diyecekleri vardır. Ama küs kalmak hiç iyi birşey değil, bir araya gelip konuşmalısınız.

Bence gorumcenın cıddı karakter problemı var, duruma bakılırsa ben buna cehalet dıyorum. Çok yazık. Ama eşinin kardeşi ve bu durum hem sıkıntılı hem de problemlı olur devam ederse. Ben derım kı bir araya gelin konuşun ve küs kalmayın ama özür dilemeyin. Ben sanırım bır araya gelınce bu olanların benı ne kadar yıprattıgını ve üzdüğünü söylerdim, herhalde onunda diyecekleri vardır. Ama küs kalmak hiç iyi birşey değil, bir araya gelip konuşmalısınız.
evet cm çok yıyratdı hiç beklemdiydim şok oldum ama anlayan biri degil yüzüme gülüp arkamdan konuşan biri oyüzden arada kaldım ama zaten onun özür dilemeyip haklıymış gibi davranması yipratıyo beni

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
........................................

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
........................................
bende varım tatlım benide yaz emi

cm anlayan biri degil konuşsamda aynı seyleri yapar yinede arada kaldım :KK50:
cnm zaten problemi çözebileceğin biri olsaydı küsmezdin dimi demekki çözemeyeceğin birisi o yüzden çözülmesin ama küslükte olmasın bence ....hani naçizane ben olsam resmi bir şekilde küslüğü ortadan kaldırırdım ama konuşmak fayda edecekse bu konuda konuşurdum etmeyecekse o kaybettiği saygınlıkla dururdu öylece kendi yerinde......

Ya Latif......1000 kez
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-2020

cnm zaten problemi çözebileceğin biri olsaydı küsmezdin dimi demekki çözemeyeceğin birisi o yüzden çözülmesin ama küslükte olmasın bence ....hani naçizane ben olsam resmi bir şekilde küslüğü ortadan kaldırırdım ama konuşmak fayda edecekse bu konuda konuşurdum etmeyecekse o kaybettiği saygınlıkla dururdu öylece kendi yerinde......
evet oda güzel bi öneri teşekkürler cm ismin neydi bu arada ben nevin

X