Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar bır sorum var hamıle olanlar varmı acabaa ne olur bır yanıtlayın kızlar.yumurtlama zamanı ve oncesı calısmaları yaptıktan sonra adete son 1 hafta kala ılıskı esnasında kasıklarınızda baskı agrı hıssedıyormuydunuz.gogus uclarınızda dokundugunuzda acı varmıydı.bacaklarınızda agrı sırt ve bel agrısı yasadınzmı

hm anladım innnşşşş teker teker yazarız hamişiz diye bagıra bagıra ama inan insan sok oluyo inanamıyo hamile kaldıgına benim ilk oldu 1.50 aylık düşük yapdım hamile olduguma inanamadımbile ama düşükle sonuçlandı işde inşş rabbim aratmasın

inş Rabbim yeniden nasip eder kuzum ya bizimde sanki bi an bazen olmayacak gibi geliyo sonra diyorum senin ne haddine Rabbimden ümidini kesmek O ol diyince olur herşey yeterki hayırlı vakitte sağlıkla sıhhatle hayırlı evlatlar nasip etsin bize canım oda önemli :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bır sorum var hamıle olanlar varmı acabaa ne olur bır yanıtlayın kızlar.yumurtlama zamanı ve oncesı calısmaları yaptıktan sonra adete son 1 hafta kala ılıskı esnasında kasıklarınızda baskı agrı hıssedıyormuydunuz.gogus uclarınızda dokundugunuzda acı varmıydı.bacaklarınızda agrı sırt ve bel agrısı yasadınzmı
beranaycım bence gününün geçmesini bekle daha emin olursun inşş vardır bebiş ama gebelık belirtileri kişiden kişiye degişiyo innş vardır yinede kesin için bekle drim tatlım beklenti halınde oldugumuz için vucutda bunu hazırlayabiliyomuş yalancı gebelik deniniyo bekle tatlım

Kızlar neler yapıyorsunuz.. Reglın gecıkmenın 2. Günündeyım. Bugün öğlen karamel rengınde sarı akıntı geldı. Zaten bırkac gündür sarı akıntı gelıyor ama bugünkü yoğun kıvamdaydı. Dünkü ovulasyon testım pozıtıf belırgın hafıf silik. Erken gebelık testınıde bugün yapmayı düşünüyorum. Bırkac gün öncede sümüksü akıntı gördüm beyaz bırkere. Hafif batmalarım oluyor e yorgunluk.
Kızlar sizce ben hamilemıyım... Ovulasyon neden regl günü pozıtıf cıksın? Ve bu sarı azda olsa akıntılar.. Bilen veya böyle yaşayan bırı varsa yardımcı olabilirmi cok merak edıyorum kızlaar ya ????

aminn kuzum inş Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın canım ya rahim filmi nasıl çekiyorlar normal muayenede belli olmuyor mu mesela kist olup olmadığı ki:44::44::44::44::44::44::44:

canım normal muayanede bırseey yok dedı smear testı kan tahlılı ultrson falan yaptı bılmıyrumkı rahım fılmınde neye bakacak. rahım fılmı nasıl oluyor bende hıc bılmıyorum bırazda korkutucu gelıyor belkıde bılmedıgımden kaynaklı:S:S ınss bunlara gerek kalmadan hamıs oluruz.cunku bu evreler daha streslı gecıyor ınsan doktora gıdıp geldıkce bın tane sey aklına takılıyor.off nebıleyım gene ıcım sıkıldı:KK43::KK43: allahım yardımcımız olsun dularımızı kabul etsın ıns hepımız ard arda hamısız haberlerı verelım oyle ıstıyorumkı hepımızın hamıle olmasını esımıze bu guzel sevıncı paylasmayı ıns nasıp eder allahım

canım normal muayanede bırseey yok dedı smear testı kan tahlılı ultrson falan yaptı bılmıyrumkı rahım fılmınde neye bakacak. rahım fılmı nasıl oluyor bende hıc bılmıyorum bırazda korkutucu gelıyor belkıde bılmedıgımden kaynaklı:S:S ınss bunlara gerek kalmadan hamıs oluruz.cunku bu evreler daha streslı gecıyor ınsan doktora gıdıp geldıkce bın tane sey aklına takılıyor.off nebıleyım gene ıcım sıkıldı:KK43::KK43: allahım yardımcımız olsun dularımızı kabul etsın ıns hepımız ard arda hamısız haberlerı verelım oyle ıstıyorumkı hepımızın hamıle olmasını esımıze bu guzel sevıncı paylasmayı ıns nasıp eder allahım

aminnn kuzum inş yaa:2::2::2::2::2::2:

Bebegım 25 Mayıs 1. ????????
Ddm_grhn 1 Haziran 1. ?????????
Ada343539 1 Haziran 1. ?????????
Burcugmsc 1 Haziran 1. ????????
Mmsl 1 Haziran 1. ????????
dincersemra1 2 Haziran 1. ????????
Asikalp91 2 Haziran 1. ???????
Ece1026 3 Haziran 1. ???????
Bebekıstıyom 3 Haziran 1. ???????
Ays_79 4 Haziran 1. ?????????
Nur48 5 haziran 1. ?????????
Hilal1653 ???????? 1. Beklemede
Eses76 6 Haziran 1. Beklemede
Naginagi1990 6 Haziran 1. Beklemede
Mutsuz28 7 Haziran 1. Beklemede
Seltol 7 Haziran 1. Beklemede
Askbahcem 8 Haziran 1. Beklemede
Duam 8 Haziran 2. Beklemede
Ayshenn 8 Haziran 1. Beklemede
Miyankizu 9 Haziran 1. Beklemede
Baderdgn 10 Haziran 1. Beklemede
Kelebek2211 11 Haziran 1. Beklemede
Catlamısmısır 11 Haziran 1. Beklemede
Yasmin6734 12 Haziran Beklemede
Sbl_9 12 Haziran 2. Beklemede
Ayseluzun 12 Haziran 1. Beklemede
Ömrüm3208 13 Haziran 1. Beklemede
Gulumse88 13 Haziran 1. Beklemede
Rhye_84 13 Haziran 1. Beklemede
Senben60 14 Haziran 1. Beklemede
Acr34 14 Haziran 1. Beklemede
Missladybird 14 Haziran 1. Beklemede
emrecinar 15 Haziran 1. Beklemede
İstanbull22 15 Haziran ? Beklemede

arkadaşlar tam 200 adet mesajım var hepsine teker teker bakmam imkansız.

durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar listeden silinecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
inş Rabbim yeniden nasip eder kuzum ya bizimde sanki bi an bazen olmayacak gibi geliyo sonra diyorum senin ne haddine Rabbimden ümidini kesmek O ol diyince olur herşey yeterki hayırlı vakitte sağlıkla sıhhatle hayırlı evlatlar nasip etsin bize canım oda önemli :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
aynen öyle arzu rabbim hayırlı günde saglıklı bi evlat nasip eder innşş rabbim için nedir ki bi et parçası zor degil yeterki ol desin dedigin gibi bende söyle düşünüyorum eger vakdi varsa rabbim sabır versin bizlere elini ayagını düz versin geç olsun temiz olsun :KK28::KK28:

beranaycım bence gününün geçmesini bekle daha emin olursun inşş vardır bebiş ama gebelık belirtileri kişiden kişiye degişiyo innş vardır yinede kesin için bekle drim tatlım beklenti halınde oldugumuz için vucutda bunu hazırlayabiliyomuş yalancı gebelik deniniyo bekle tatlım

haklısın canım cok dogru dıyosun gunu beklemek en mantıklısı:KK43::-) nebıleyım ıste sankı degısıklık hıssedıyorum sonrada buyuttugumu dusunuyorum. kafayı yedım gıt gel yasıyorum. bu aralar yakınımızın dugun var elbıse alısverıs derken kafamı dagıtayım en ıyısı dusunmemeye calısayım.

haklısın canım cok dogru dıyosun gunu beklemek en mantıklısı:KK43::-) nebıleyım ıste sankı degısıklık hıssedıyorum sonrada buyuttugumu dusunuyorum. kafayı yedım gıt gel yasıyorum. bu aralar yakınımızın dugun var elbıse alısverıs derken kafamı dagıtayım en ıyısı dusunmemeye calısayım.
aynen öyle beranaycım dagıt kafanı :KK52::KK52::KK52: varsada süpriz olur sana inşş

çok sagoll canım ınsan gercekten bırıyla konusunca rahatlıyor. allah razı olsun:21:amın ınss allahım nasıp eder

innşş cm sizlerdende allah razı olsun nicin burdayız zaten bizleri anlayan birileri olmadıgı için burdayız bizim derdimizi anca yaşayanlar anlar gülümmm:KK23::KK23::KK23:

aynen öyle arzu rabbim hayırlı günde saglıklı bi evlat nasip eder innşş rabbim için nedir ki bi et parçası zor degil yeterki ol desin dedigin gibi bende söyle düşünüyorum eger vakdi varsa rabbim sabır versin bizlere elini ayagını düz versin geç olsun temiz olsun :KK28::KK28:

Ahaa geç olsun temiz olsun güzelmiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: canım oda belkide imtihanımız bu kuzum bilemeyiz Rabbim öyle bir zamanda verecek ki belki ilaç gibi yaralarımızı saracak bize teselli ümit olacak insanoğluyuz sonumuzu yarınımızı ancak Rabbim bilir stress yaptıkça zaten olmuyor bence zamane gençleri yani bizim sorunumuz buu kuzum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Ahaa geç olsun temiz olsun güzelmiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: canım oda belkide imtihanımız bu kuzum bilemeyiz Rabbim öyle bir zamanda verecek ki belki ilaç gibi yaralarımızı saracak bize teselli ümit olacak insanoğluyuz sonumuzu yarınımızı ancak Rabbim bilir stress yaptıkça zaten olmuyor bence zamane gençleri yani bizim sorunumuz buu kuzum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
aynen öyle imtihandayız rabbim geçmemizi nasip eder mukafatını evletla müjdeler inşşş

X