Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

slm kızlarr 2 3 gundur gıremedım. nasılsınız bakalım. benım bata 7 gun kaldı. ıkı gundur ıstıfra edıyorum sabahları ya usuttum cunku okudugum kadarıyla bukadar erken belırtı cıkmazmıs. sırtım agrıyor kasıklarım agrıyor goguslerım sıstı.beyaz akıntım var nedemek bılmıyorum:S:S ıns tutmustur yaa bu ay cok umıtlıydım gun yaklastıkca nıyeyese olumsuzluklar kaplıyor ıcımı

inş gebesindir kuzum..

aynen beni de kaplıyor o kara bulutlar ama bende belirti yok zaten şu anda, son bir hafta geçmez artık

tatlıminşallah gebesindir... benimde 9 gün falan var ama hiçbir belirtim yok yaaaaaaa sadece belim ağrıyo oda adet oncesidir diye agrıo eminim

kızlar benim kasık ağrısı falan kalmadı. Yumurtlama günü (tek gün) çalışmadan sonra tekrar çalışamadık da.. Regl olmak istemiyorum, bat'a daha bi dünya gün var. Beklemekten bööö geliyor bana..

evt cnm öyle oluyo eğer geç yumurtlamazsan bugünleri değerlendiriyoruz:)

canım ben çok karıştırıyorum yumurtlama günlerini.bazen 30 bazen de 28günde bir oluyorum.
bugünleri değerlendirelim ozaman
en fazla ne kadar geç yumurtlama olur yada bundan erken yumurtlama olurmu ?
bide dostineks hemen 15 günde fayda edermi prolaktin için

Selam kızlar bugun 14.gün, ovulasyon testim yine negatif. Öğleden sonra yumurta akı şeklinde akıntım başladı. Yumurtlamaya delalet midir? Ctesi çalışma oldu eşimin sırnaşmasıyla, yarın ve perşembeyi de değerlendireyım dıyorum. Acaba ovulasyon testleri benı yanıltır mı kı?

kızlarrrrrrrr bekle bekle nereye kadar içim içimi yiyor gebemiyim değilmiyim heyecanla bekliyorum.23 mayıs son adet tarihim 25 günlük periyorlarda adet görüyorum 31-1-2-3 ilişki oldu muhtemel adet tarihimde 18 haziran 2 günüm kaldı ateşim sabahları 36,5 akşam yatana kadar da 37,1 - 37,3 - 37,4 sizce şansım yüzde kaç (( raporluyum diye işede gitmiyorum evde kafayı yiycem düşünmekten (( biri bana moral versin lütfen...

cnm kullandığın ilaçla ilgili bir bilgim yok ama yumurtlama bazen adet bitimi bazen adete yakın tarihlerde olabiliyor hatta ayda 2 kez yumurtlayanı bile duydum ovulasyonu adetten sonra başlamak en mantıklısı galiba:)

yanıltmaz inşallah cnm ayaklarda fora unutma:)
cnm ateşe bakılırsa bişeyler var gibi inşallah adet değilde hamile kalmana delalettir :)

Aklımda o zaman canımcım :) Bakalım ya inşallah bu ay tutar

aynen beni de kaplıyor o kara bulutlar ama bende belirti yok zaten şu anda, son bir hafta geçmez artık
offf gecmıyor canım gercektende ne yapıcaz yaa:S:S bendekılerde belırtımı bılmıyorum. usutmeden kaynaklı akıntım olabılır mıde bulantım olabılır.. onceden hıssedıyordum bu ay kalıcam ıns hamıs guzel seyler hıssedıyorum dıyordum. beklemeye gectıgımden berı bır olumsuzluklar kafamda dolasıp duruyor allahım hayırlısıyla ıns bu ay bızlere bebıslerımızı nasıp eder.

tatlıminşallah gebesindir... benimde 9 gün falan var ama hiçbir belirtim yok yaaaaaaa sadece belim ağrıyo oda adet oncesidir diye agrıo eminim

bendekılerde neden bılmıyorumkı belkıde usuttum oyuzden bunları yasıyor olabılırım. offff son 7 gun gecmıyorr. sonunda guzel bır haber olsa ıns. herkes beklıyor bendn bır haber hamıleyım dıyecegım gunu. esımde cok ıstıyor bu ay 1 gun arayla sureklı calıstık yumurtlama zamanı ust uste 3 gun calıstık yanı elımızden gelenı yaptık gerısı allahın ıznıne kaldı. ıns bu ay hepımız guzel haberler alırız.amınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…