Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ksura bakmayn.ekran gorntsu o.sorun olacagni blsem paylasmazdm

Tatlım kötü birşey söylemedikki. Binbirtürlü insan var. Hani bütün bilgilerin var diye düşüncemi söyledim. Hani yazdıklarımızdan ne üzdü seni onuda anlamadım. Yaşın küçük dedik bunu söyleyerek kötü birşeymi demiş olduk.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canim ne yaptin gittin mi doktora.noldu degerin dustumu

görmedım canım. Oda dogru evet,böyle cıkanlarıda duydum artık hayırlısı :) bugün karamel rengınde sarı akıntım geldı. Regln ıkıncı günü.erken gbelık testı yapıcm dua edın lkızlar

tatlım inşallah guzel sonuç alırsın.. ne zaaman yapçan testi? birde belirtilerin neler paylaşırmısın??

kızlar bişi sormak istiyorm bn bu ay ilk kez ovulasyon testi yapıyorm adetim biter bitmez başladm ama bgn 12.gün hala silik çizgi önceki günlere göre pek fark etmiyo çizginin koyuluğu mesela 14.gün yumurta catlayacak olsa hergün silip çıkıp çıkıp 14.gün mü kırmızı cizgi oluyo yoksa hergün biras koyulasarak mı

kızlar yok mu cvp yaaa (

Son düzenleme:
Evet deneyimli arkadaşlar yardım bekliyorum :) ben 35 günde bir regl oluyorum. Geçtiğimiz ay 42 güne çıktı ama yumurta takibine gmre şeffaf akıntıdan 14 gğn sonra adet oluyorum bu sayı şaşmıyor. Bu ay soğan kürü uyguladım 4-5 haziranda şeffaf akıntım oldu. Yani adetimin 15. Günüydu 14 eklersek 18-19 haziran regl olmam lazım değil mi ? Kasıklarda belli belirsiz ağrım var ne düşünüyorsunuz ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlım inşallah guzel sonuç alırsın.. ne zaaman yapçan testi? birde belirtilerin neler paylaşırmısın??

amin canım.. Kasıkta batma agrı oluyor arada,yorgunluk var üstümde ondanmıdır bılmem. Bu sarı akıntılar ne demek bı ögrensem kurumuyorda hemen. Dua edın kızlar hayırlısı

amin canım.. Kasıkta batma agrı oluyor arada,yorgunluk var üstümde ondanmıdır bılmem. Bu sarı akıntılar ne demek bı ögrensem kurumuyorda hemen. Dua edın kızlar hayırlısı

allahım yardımcın olsun tatlım benimde iğneden sonraki 10. gunum.doktor 10. gun gel kan testi yapalım dedi ama cesaret edip gidemiyorum.. hep negatiff 0,100 .. böyle kendimi kandırmak daha guzel sanki.. sence iğneden 10 gun sonra tutma ihtimali varmıdır bebğin.

canım bazen daha belirgin bazen daha soluk çıkabilir bunlar seni yıldırmasın çünkü yumurta çatlamadan önceki gün belli belirsiz bir çizgi bile görüp çatlayacağı gün kopkoyu ikinci çizgiyi görebilirsin gitgide koyulaşma olmuyo dalgalanmalar olduğu için vucütta pik yapana kadar yani aniden yükselene kadar herşeyi görebilirsin :)) bozma moralini aynen devam..

Ben dun kirmizi.karti.yedimmmm.bal tarcin kuru yapacamm.ilac almiycam doktorum da yurtdisina gitti 2 ay yok oyle deneyelim.bakalim
😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayy cnm cok sağol içim rahatladı bnmde dediğin gibi hergün silik çıkıyo meraklanmıştm :))) çrs dra gidicm yumurta boyutunu görmk için meraklandm iyice

cnm bende rahatladım ilk kez kullanıyorum ilk 2 gün silikti bugün hiç yok çok moralim bozulmuştu söylediğin çok iyi oldu tam gaz devam:)))))

ayy cnm cok sağol içim rahatladı bnmde dediğin gibi hergün silik çıkıyo meraklanmıştm :))) çrs dra gidicm yumurta boyutunu görmk için meraklandm iyice

cnm bende rahatladım ilk kez kullanıyorum ilk 2 gün silikti bugün hiç yok çok moralim bozulmuştu söylediğin çok iyi oldu tam gaz devam:)))))

aynen devam mutlaka göreceksiniz çizgiyi bende de öyle oldu 17.gün çizgi yok gibiydi 18.gün kopkoyu oldu :))

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
Hamile arkadaşlar sizlerde okuyun inşallah bebelerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…