Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ayy canim benim insaallah bebegin seninledir ben pek anlamam ama anlayan bilen yasayan arkadaslar yardim edecektir.

canm hastaneye git mutlaka bebek seninledir inşallah seninle ise 1000 geçmiş keseyi bile görebilirsin

hiçbişey anlamadım kızlar.2 hafta önce acı gerçekle yüzleştiğimde çoktan vazgeçmiştim 2. bebeğimden de ve bildiğiniz adet gördüm 10 gün. şimdi ben 0 a yaklaşmış bi sonuç beklerken nasıl 1159 görebiliyorum aklım ermiyo. umutlanmak istemiyorum normal bi durum olmadığı aşikar ama bi yandan da içim içime sığmıyo kızlar. rabbim bu bi mucize olabilir mi diyorum içten içe!!! dış gebelik falan olabilir mi diye bi yandan da tedirgin oluyorum.dua istiyorum herkesten. Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşallah...

cnm meyra diye bir arkadasta ayni olmus ikiz olabilir belki de yani sasilacak bir durum ama 2.testi yaptirdigin yerinde hatasi olabilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm bu arada kimyasalda deger bu kadar yani 300 lerde olmaz diye biliuofum yanlis degilse

500e çıkıp inenen de okudum canım bu sitede yanlış hatırlamıyosam. ben dış gebelikten şüphelenmeye başladım.yarın olsan doktora gidicem inşallah.meyra arkadaşın nasıl olmuştu ki canım?

500e çıkıp inenen de okudum canım bu sitede yanlış hatırlamıyosam. ben dış gebelikten şüphelenmeye başladım.yarın olsan doktora gidicem inşallah.meyra arkadaşın nasıl olmuştu ki canım?

onun ucuz hatta dusmus bier bak profiline istersen

canim adet sandigin kanaman ustune gorme dedikleri kanamada olabilir.hayirlisini iste

Oooo.kimyasal.oldugunu sanmiyorum arkadasimmmm.telefondan alinti nasil.yapiliyor bilmiuorum uygulama indirdim..degerin cok guzel.bir.daha lan.testi yaptir.guvenilir.bir yerdeee ins hyirlisiyla.bebosin seninledir..

Evet olabilir ustune gormssun bwzilari.9 ay boyunca kanama.g3ciriyor sen yinede yarkn doktora.git ve gorun camim

inşallah benimledir . hayırlısı olsun.yarın hemen gideyim doktora. bakın kesin tarihleri yazayım sizlere
29 mayıs:209
31 mayıs:136 bu ikisi aynı hastanede
13 haziran:1159 bu farklı hastane
bi de 29 mayıs ta alttan ultrasonla baktı doktor iki over normal dedi. dış gebelik olsaydı o zaman görünürmüydü alttan?

canim ben hamile oldgumu ogrendim vee doktora gittim.doktorum keseyi gormek icin randevu vermisti ama daha gitmeden agri basladi ve hastaneye doktoruma gittim ama dayanilmayacak bi agri o kadaf siddetli sonra doktorum meyra sakin uzulme dusuk yapiyosun hemde ikiz dedi ve yatisimi verdi.hastane odamaa girdikten yarim saat sonra ikizlerin biri klozetin icine biri disina dustu ve tum agrim o anda bitti.o gece yattim savah dokrorum beta hcg nin sifirlanmasini bekledi ama birde ne gorelim deger iki katiba ciikmis ve icerde bi bebek daha oldgunu soyledi yerini tespit edemedi ve benim hep sol kasigim agriyodu ve doktorumda kesin ucuncu bebeginde dis gebelik dedi.sonra bize iki secenek sundu ya sezaryen gibi acicaz nerdeyse kese kese arayip bulcaz buda %80 rahmini alnamiza sebep olur dedi yada kanser hastalarinin girdigi kemoterapiye girceksin ve nerdeyse yakip eritcez dedi.bizde hemen imza atip kemoterapiye karar verdik.ikizlerim 7 haftalikken ucuncu bebegim ise 11 haftalikken yakildi eritildi.ondan sonra beta hcg zamanla sifirlandi.iste boyle.yarin kesin doktora git

Of Allahim cok zor bir imtihan bu. Ama seni cennette bekleyen uc melegin var tatlim.

evet meyracım çok geçmiş olsun canım. bu zorlukların mükafatını cennete görürsün inşallah. Allahım beterin beteri var başıma gelenlerden ötürü dilimi, aklımı, kalbimi isyandan koru yarabbim diye dua edyorum ben de.

iste benim oyle oldu dedim ya .her dis gebelik belli olmayabilir.

cnm meyra diye bir arkadasta ayni olmus ikiz olabilir belki de yani sasilacak bir durum ama 2.testi yaptirdigin yerinde hatasi olabilir

leylecim nbr bugun msjini aldim ne guzel yazmissin inan cok rahatlattin beni Allah razi olsun

kızlarrr beklenen adet tarihinden 14 gün önce yumurtlama sabitmidir bu 14 gün hiç değişmez mi ? benim bat 18 haziran 31-1-2-3 günlerini değerlendirdim sizce gebelik şansım yüzde kaç psikopata bağladım günler geçmek bilmiyor göğüslerim inanılmaz derecede şiş ve damarlanmış durumda olumlu cevaplarınızı bekliyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…