Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

listeyi alıntıyla cevaplamak istemedm çok uzun diye.beni de listeye ekler misiniz? bat 25 haziran

Mrb blackberry ☺️13 Haziran bât tarihimdi ama hala adet olmadım. Bugün test yaptım ama negatif çıktı, adeti bekliyorum.bu ay bal tarçın çörekotuna başlıycam. Eşime de keçiboynuzu özü yedircem. İnşallah şifa olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm öğleden sonra barkot alıpmı görünüyorsun doktora....

Günaydın canım eşim sağlıkçı o sıra almıştı sabahleyin bana sonra acil sezeryan çıkınca öğleden sonraya kaldık canım öle işte sen dr a gittin dimi ben gittim muayene etti bi sıkıntı yok dedi ama devlet hastanesi işte öyle kalabalıktı ki dr un odasında 3 4 kişi düşün yani ne konuşsanız duyuluyor çok saçma yumurtam var mı diye soramadım bile 2 sn şipşak baktı ama ovüde hala yumurtlama yok belkide adet olmıycam yine

Cnm hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah....cnm bu pıt pıt atmaları doktora sordum belkide bebiş vardır dedi hala devam ediyo çünkü bende 2 sinde adet oldum dedim sonra baktı çok güldük doktor hanımla...hamile olmadan bunu yaşamak bile güzel:)

cnm valla aynen 2 kişi odada ben ultrasıon için yatakta doktoru bekledim ama işte bu istanbulun bu yönü zor mersinde adım başı özel hastane ilgi daha fazla tabi .....cnm bu kürlerden korkmuştum kist falan diyorlardı çok şükür tertemiz dedi hatta miyom var bende çok ufak o bile nokta kadar kalmış sanırım işe yaramış kürler.......bende göğüsler biraz doldu ama kasıklarımda ağrılar sinyal vermeye başladı bu kürlerden sonra kasık ağrısıda olunca yumurtlamamı dedim bende senin gibi soramadım doktorda bişey demedi....daha günümüz var kötüye yorma cnm......

ne güzel canım senin adına çok sevindim bende de allaha çok şükür problem çıkmadı varsın geç yumurtlayayım :) bekleyip görcez işte benim adet en son 30 una kadar gelmesi lazım eğer gebelik oluşmazsa direk özel dr uma gidicem artık zaman kaybetmek istemiyorum herşeyin hayırlısı kuzum

Ne kürü yapmıştın canım

cnm ben bu ay ikendim macun hayıttohumlu civanperçemli kür +folik asit kullanıyorum eşimde keçiboynuzu özü ve çakşırlı bir macun kullanıyor ayrıca yumurtlama da yakı kullanacağım nasip ederse rabbim inşallah olur olmazsa benim seçeneğim yok doktor aşılama dedi eşim kabul etmiyor artık oluşuna bırakacam inşallah batımız aynı seninle 29 olmazsa 30 da mutlaka olurum ama inşallah hepimiz hamiş oluruz hayırlısıyla gerek kalmaz diğer şeylere bu arada senin çocuk varmı cnm yok tu dimi?

geçen ay çörek otu bal tarçın dı ve yakıydı cnm bu ay hem eşim hem ben farklı bir kür deniyorum dandiniye yazdım ordan bakıver sana zahmet aşkım

Teşekkürler canım😊eskiden de bu kadar zor muydu doğurmak ya😔

Teşekkürler canım😊eskiden de bu kadar zor muydu doğurmak ya😔

cnm eskiden kadınlarda sadece iltihap sıkıntısı oluyordu benim ilk oğlum da 1. ay antibiyotik kullandım rahatsızdım çünki 2. ay hamile kaldım şimdi herşey o kadar suni ki ne erkekler ne bayanlar artık doğurganlığı kolay olmuyor Allah kolaylık verirde hamiş olur bebelerimizi kucağımıza alırız ama bunun için bence devlet artık farklı birimlerle ciddi anlamda yardımcı olmalı bizlere ......

Aynen katılıyorum sana canım ya. Eşimi dinleyip hemen çocuk yapmak istemediğim için kendime kızıyorum, belki de şimdiye doğurmuştum onu dinleseydim. Biz bu ay4. Ayımız bitiyor denemeye başlayalı. 2 senelik evliyiz. Bakalım ne zaman kısmet olacak bebiş

hayırlısıyla olur inşallah cnm sen doktordan baktırdınmı herşey normal mii?

Canım aynısı bende oldu 5 Mayıs'ta düşük yaptım 11 Haziran oldu daha regl olmamıştım doktora gittim sıfır belirtiyle betahcg 4000 çıktı bence sende kesin hamilesin dikkat rt kendine hayırlısı olsun 😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…