Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Aboooo 2 gunn gecikti adtim...ufff kan testi de sinir onda.bile.bekliyoraun idrarda da bakmadimmdahaa
..oooo kadin olmak.ne zormus yahuuuuu erkekler anlaaaaa keske 😅😅😅😅

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yinedeeeeee cok guzelkadib olmak anne olmk allah herkese nasip etsinnnn😗😗

Bendede yok.ama arada kasik.agrim.oluyor bakalim.artik.ne.olacaksa.olsun basim catliycak agridannn hahah ama.pek.umutlu degilim.esim cok.istiyor bakalimmm hayirlisi😍

ahh benm de başım çok ağrıyor. Bu ne yaaa:44:

kızz nerelerdesın sennn test nıye yapmadın gecıkmıs kızzz hadıı guzell haberler verr beklıyorumıns hamıssındır. bende beklemeye gectım daha kocaaa 10 gun var onumdeanam nasıl gececek yaaaa

2 aydır bebek düşünüyoruz bütün fizyolojim altüst oldu vücudum resmen oyun oynuyo bana. geçen ay adetim 13 gün gecikti bhcg 29 çıktı dr 2 gün sonra tekrar bakalım dedi ki adet oldum 3e düştü. Bu ay yine gecikti. Hamiş olcam inşallah da nasıl olacağımı bende bilemedim

Soğan kurune mutlaka baslayin. Internetten araştırın tam tarifi

kızlar evlılık panosu yapamaya calısıyorum tarıhe gelınce yazıyorum tarıhı yazılımınız on gorulen formatta uygun degıldır ne demek oluyo

Bayanlar benim bat 19 haziran ben bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok üzüldüm sizce beklemelimiyim daha

Bayanlar benim bat 19 haziran ben bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok üzüldüm sizce beklemelimiyim daha

Ne dersiniz

bende önümüzdeki ay alayım ozaman canım benimde kuruluk derdim var.sifa olsun insallah
Insaallah canim cumlemize..

Klomen mi kullaniyon ki. O zaman insaallah bu ay geliyo senin bebis:)

Kimsecikler yok muuu

Kis tabi bekle Allahtan umidi kesme cogunda adetten sonra cikiyor.belirti var mi

Kislar yaaa ben bu ovu testini napim simdi. Uc gundur negatif ama uzayan akintim var . Yani ben adetim biter bitmez yumurtam catlamis anlamina geliyor bu degil mi!!!!

Hic suphe bile etme . Hemen basla. Ve noluuuuuuuurrrr sogutmadan ic

Tamam canım şimdi hemen yapıyorum

Tamam canım mutlaka uygulayacagim ki gelsin artık şu Nazlı bebis

Kizlar ii aksamlar herkese bnm adet 11 gun gecti bgn test yaptm aninda iki cizgi kipkirmizi cikti ama nw bulantim var ne bisey yanls olablirmi inanamiyorum galiba

Insaallah canim cumlemize..

Klomen mi kullaniyon ki. O zaman insaallah bu ay geliyo senin bebis:)

Kis tabi bekle Allahtan umidi kesme cogunda adetten sonra cikiyor.belirti var mi

Yok ya hiçbir belirti arada başım dönüyor ve ağrıyor sadece o kadar

Kizlar ii aksamlar herkese bnm adet 11 gun gecti bgn test yaptm aninda iki cizgi kipkirmizi cikti ama nw bulantim var ne bisey yanls olablirmi inanamiyorum galiba
canım hayırlı olsun bünyeden bünyeye değişiyor o kesin hamişsin sen
Kızlar bi bakarmisiniz cok silik çizgi yakinlastirip bakmaniz lazm bat 16 hamilemiyim yoksa

canım hayırlı olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…