Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Berenayyyyy geloyorummmm canim karsilasamiyoruzzzzz insa.canimmm sende iyi haberler gelirsinnn...hahah daha calisyormusun iciriyormusun kahveyo adamcagizaaa hahahh hadi.bakalim sekerimmmmm ins bebisin seninledir😆😆😆😍😍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlarr testleriniz hamile.oldugunuzu gosyeriyor hayirli.olsun gozunuz aydinm..daha kesin spnuc iicin kan testi yaptirin ya da bir kez daha deneyinn..hadi baakalimmm😎😎

Bu test ama güvenilirmi bilmiorum

Eklentiler

• $1402683765386.jpg
    $1402683765386.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 19
Korlu.merveee her insanin bunyesi farkli canimmm.bazilari.belirti yasaeken bazilari.yasamaz rahat ol illaki.belirti.yasayacaksin diye bir kural.yok...ileri zamanlarda olusur hadi canim hayirlissii...darisi basimiza :)

Kizlarr testleriniz hamile.oldugunuzu gosyeriyor hayirli.olsun gozunuz aydinm..daha kesin spnuc iicin kan testi yaptirin ya da bir kez daha deneyinn..hadi baakalimmm😎😎

Allah hayirlisiyla hepimize nazip etsin bnm arkadas rahmi tersken dogum yapti allahin isi iste...

Berenayyyyy geloyorummmm canim karsilasamiyoruzzzzz insa.canimmm sende iyi haberler gelirsinnn...hahah daha calisyormusun iciriyormusun kahveyo adamcagizaaa hahahh hadi.bakalim sekerimmmmm ins bebisin seninledir😆😆😆😍😍

beklemeye gectımmm:KK1::KK1: 10 gun var daha gecmek bılmıyor:S:S ıns bu ay bebeısler gelırr

Sanki doktor soyluyor hamilesin diye allah yardmcmiz olsun insallah si,de bu haberi alin :))

amin canım inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:artık uzman olduk :KK34::KK34: bende aşılamamın 10. günündeyim hayırlısı artık duan için çok teşekkür ederim kaç yıldır bebek istiyorsun canım eşine babalar günü hediyesi geldi bak bence yarın kana git ve süpriz yap

cnm nasılsın benım bat bugun ama olmadım dunde benden 2 damla leke geldı bugun sabah test yaptım cıkmadı ılk ıdrarımlşa degıl ama test negatıf cıktı cıktıda neden adetım gelmedı ya hamıle degılım onu anladım

saol canım iyiyim geçen ay diger topikteki arkadaş da olmadı lekelenme oldu test yaptı negatif. sonra bi kaç gün sonra yaptı çıktı geç döllenmeymiş canım bi kaç gün sonra yine dene canım belli olmaz

Son düzenleme:
kızlar 6 ay önce kimyasal gebelik geçirdim normal bi adet dönemiyle bitti. 2 hafta önce tekrar hamile kaldım beta hcgm 209 iken 2 gün sonra 136 olduğunu öğrendim 2 hafta önce ve tekrar yıkıldım.yani tekrar kimyasal. adetimi beklemeye başladım 3 gün sonra adet oldum 10 gün sürdü bu sefer. hala kahverengi lekelenmem sürüyor . ama beta hcgmin sıfıranmadığını düşünüp dün test yaptım 2. çizgiyi çok net gördüm. bugün hastaneye gidip beta hcgme baktırayım dedim. şu an nette sonuca baktım sonuç 1159. bu ne anlama geliyor sizce?çok tedirginim. şehir merkezine 80 km biyerde yaşıyorum burada doktor yok. yarın hastaneye gitmeli miyim sizce?

X