Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Evet canim bende oyle hesapliyorum ama iste uzayan akinti gorunce sasirdim.hadi bakalim iliskiye devam:)

cnm bnde 5 hazirnda adet oldm bat 2 temmuz, 9.gün bgn ama ovu testinde 2.cizgi silik ama düne göre daha belirgin
Teste kalirsa siliklik ayni oranda uc gundur. Beni uzayan akinti sasirtti. Gecen ay sadece cift cizgi ve ertesi gunu calistik . Koca ayda iki gun:)) bu sefer gun asiri kacisyok bu ay bebisime:))

hamile kalanlardan yardım alabilir miyimm? bende bu ay 9. olmam gerekiyordu daha olmadım kızlar çok akıntım var ve kabızlık çekiyorum normalde adet öncesi ishal olurum adet olacağımı öyle anlardım anlamadım sizce hamile miyim

aaaa ne güzel bilgi canım düğün gecesi namaz kılıp dua etmiştik yani o yeterlimi yoksa her persembemi yapmak gerekli namazı

bn 7.gün basladm silikti bugün 9.gün ilk yaptığıma göre daha belrgin klomende kullanıyorm son klomeni bgm-n içicem dr bu geceden snr ayın 18ine kadr ilişki yok 18inde muayeneye cağırdı

Canım hayırlı haberler inşallah. Silikte olsa çıkması normal aslında, haberlerini beklıyoruz

battaşım doğru söylüyor

kızz daha 10 gunumuz var bekle allah beklegecermıkı bu zaman:):)

Benımde bı haftam var, geçsin ve değerlendirilmiş olsun bu ay. Çok yoğun işlerde ya hele kocamın fena. Nasıl fırsar yaratcaz bilmem takvıye işler yapmalıyım:26:

Canım çalışmaya devam aynen. Rabbım vesıle etsin. Akıntı üşütme falan da olabılır dediğim gibi, göbüşe gelsin bebiş hadi bakalım

bende hep ishal oluyorum adettten önce.bi test yapsana canım olabilir

inş cnm bizde mayıs batını beklerken gün aşırı yapmıştk kısmet olmadı hzrnı beklerkn dra gittik yumurta gelişmemiş pek sans yok dedi öyle olunca çok sıkı çalışmadık bu ay şimdilik gün aşırı ama dr 13ünden 18ine kdr yok ilişki dedi

teşekkür ederim.darısa isteyen herkesin başına.belirtim idrara sık çıkma,kasık ve bel ağrısı.bi kaç gündür var ama öğrendikten sonra da psikolojik mi acaba diye de düşünmüyor değilim

benım tek belırtım kasık batması ve ıdrara cıkmaktı cnım ama ben ınatla kıst oldu dedım adetım 5gu gecıkınce ogrendım hıc psıkolojık degıl korkma kasık agrısından daha cok olucak bebım ara ara var gene en buyuk belırtısı hamıslıgın sorusuz 9 ay gecırmen dılegıyle

canım bendede yumurtam catlamadıgı ıcın kıst oluyor bır kere 60 gun regl olamadım sokturucu ılac ve ıgneylede olamamıstım 5 gun sogan kuru uyguladım regl oldum kıstım temızlendı:)

sende adetın bıttıkten 3. gunu 15 gun boyunca sabah oglen ıcersen emınımkı gıdecektır

anladım canım peki geldimi büyükmü yani kac ml canım minicik bişi degildir insallah o kadar paraya.hadi sifa olsun insallah

40gr , 9 uygulama aplikatörü... die aldm...henüz gelmedi... çok az kullanılıo zaten
hani tek kullanımlık bi şe diil cnm yanılmıosam...inşallah amin... ve sana da ii şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…