Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ovulasyon testı tamamen sılıklestı bugun. artık beklemeye gectım ıns calısmalarda tutmusturr. 23 hazıranada daha cok varr yaaa

sıkıntı yoksa güzel tatlım bu ay hamiş olmazsam bende kürlere başlayım diyorum çörekotu ve soğan kürüne yani yumurtaların için ne dedi
benim 16 sında yumurtlamam 2 sinde adet olmuştum bişey demedi herhalde ortada yok şuan:)ben daha çok kistten korkarak gittim şükür bişey yok işte yarın ovulasyon testine başlıcam hayırlısı.....

tatlımmm tebrik ederimmm.. çok sevindim hayırlı ugurlu olsun darısı başımıza olsunnn:emir_bebek: kuuzm ben bişey sorcaktım acaba belirtilerin nelerdi ve bel ağrın ne zaman başladı?

teşekkür ederim.darısa isteyen herkesin başına.belirtim idrara sık çıkma,kasık ve bel ağrısı.bi kaç gündür var ama öğrendikten sonra da psikolojik mi acaba diye de düşünmüyor değilim

canım adet olmazsam pazartesi acile gider baktırırım acilden bakıyolardı demi gebeliğe

acılde dırek gebelık testı ıstersen belkı bakmazlar ama ,kasıklarım agrıyor de bosluklarıma fln vuruyor acaba ıltıhap mı var kummu sık sık ıdrarada cıkıyorum de zaten soruyorlar gebelık suphenız varmı dıye sormasalarda ılac yazmaya kalkarsalar yada ıdrar tahlılı gebelıkte yazarmısınız de bakarlar gebelıgede :KK66:)

Canim bat mi 23 u. Hadi hakkinda hayirlisi insallah tutar:)) simdi ben baslayayim calismalara 12.gune geldim hala silik:)

evet canımbeklıyorum artık ıns tutmustur yaa... benım 17. gunde koyulasmıstı. canım tez zamanda cıft cızgıyı gor ıns. calısmalaraıda aksatma ıns bu ay hepımız guzel haberler verırelım hayırlısıyla.

evet canımbeklıyorum artık ıns tutmustur yaa... benım 17. gunde koyulasmıstı. canım tez zamanda cıft cızgıyı gor ıns. calısmalaraıda aksatma ıns bu ay hepımız guzel haberler verırelım hayırlısıyla.

Ya normalde kocam çok yorgun oluyo işler bu ara karışık dıye ama şimdi ovulasyonda yoğunlaşalım dıye oncesınde hiç yanaşmıyorum sonra sonra dıyıp tv karşısına yolluyorum karıştı kafası adamın bakalım bu hafta sonuda geçiştirecem galıba, daha silik çizgim boşa çalışmayayım dıyorum :KK9::26:

evet cnm bende kendimi buna inandırmaya çalışıyom ama insan böyle bir durumda daha da alıngan oluyo yoksa kendi torunu tabikide.....

ne halleri varsa görsünler yafff , ne yapalım canım uğraşıyoruz yapmak için. Bizden bu kadar :) Gerisi oğullarının da marifetine bağlı , alın yazımıza da :)

gebemisin cnm rabbim hepimize nasip etsin sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim....[/QUO

Amin canım.Allah olmayan isteyen içindede sanada nasip etsin.Benim bu bir oğlum var 9 yaşında olursa bu benim 2. çocuğum olacak.4 senedir istiyoruz ama olmuyodu hiç bir sorunda yok ama olmadı.3 kez kimyasal gebelik yaşadım.bakalım hakkımızda hayırlısı.

Sedenimmm hayirlisiyla kycagina alirsin canimmm

Darisi isteyen herkesin basinaa..bende adet olmadim.2 gun gecti.bas agrim.var.gogusteki damarlar yewillendi ilk.hamileligimdede vardi..bacak.agrisi.arada kasik.agrisi.bakalim.ya adet olacam ya da bebistir baska ihtimal.yok 😀😀😀

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X