Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Allah hayırlı şifa versin cnm benim.... benimkinde hız ve sayıda problem yok ama kalite yani yapısı bozuk %4 altında o yüzden döllenme gerçekleşme oranı %6 larda falan....bende mayısta öğrendim ve işte 1 haftadır keçiboynuzu özü aldım birde macun bakalım hayırlısı inşallah Rabbim vesile ederde bebelerimiz sağlıkla gelir.....varikosel kaynım oldu bundan 5 ay önce eşimdede vardır diye şüphelendik eşim ürolog sonucunu verdiğinde hiç problem yokmuş diye geldi araştırdım sonra deli oldum sinirden adama sardım nasıl problem yok koskoca profösör başından savmış resmen....

Amin Allah sifa versin gulum ozeller daha iyi.ilgileniyolar gercekten.benim esimde ultrasonda sorun cikmadi.doktor elle muayene etti solda varikosel var dedi.yani ultrason kesin tani degil.ve doktor kesin var dedi.o yuzden bence bi ozelde muayene olun ve ellede muayene olsun.bende keciboynuzu ozu iciriyoym.muhtesem uclu iyi ama sadece pharmatonu alabildim.pahali digerleri.ama denemeye deger bebek icin.bi doktora gideyim ben esimde gidecek belki baska ilac verir diye almadim.o morfoloji hiz sorunun sebebi varikosel olabiliyo.benim doktor gebeligi etkiler dedi amelyat kesin dedi.

Mrb hayirli cumalar. Devlet hastanesinin acil Kadin doğum bölümünde bakabilir miyiz? benim Dr pazartesiye verdi randevuyu. Çok merak ediyorum bende bakarlar mi acaba yaa ne demem lazim kan istemez yine galiba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen canim gunah degil helalisin dinen Allah katinda esisin.gunah degil bizimde dun iliski oldu.cocuk icin oldu

Ve soyle bır hadis var " hayırlı işlerinizi persembe gunune denk getırın" ve cocuk yapmak ısteyen cıftler abdestını alır ve namazını kılar bu bı kerelık yapılması yeterlı her ılıskıde degıl.mesela sen sımdı yenı bıraktın korunmayı dıyelım cocuk ıstıyorsun namaz kılıyorsun , hayırlı olması ıcın..

arkadaşlar doktordan geldim bu çörek otu kürüne başladım başlayalı yani 2 aydır yumurtlama da kasıklarım çok ağrıyor birde akıntım oluyo diye doktor baktı veee çok şükür tertemi dedi hatta bende küçük bir miyom vardı oda kaybolmak üzereymiş belki bünyeden bünyeye değişiyordur ama kist falan yok korktuğum gibi çıkmadı duyurulur kist yapar diyenlere......

Mrb hayirli cumalar. Devlet hastanesinin acil Kadin doğum bölümünde bakabilir miyiz? benim Dr pazartesiye verdi randevuyu. Çok merak ediyorum bende bakarlar mi acaba yaa ne demem lazim kan istemez yine galiba.

cnm kan ister ama doktora yönlendirirmi bilmem....

Arkadaşlar merhaba.Ben bu siteyi 3 yıldır takip ediyorum yazılanları okuyorum tamam bu belirtiler bende var bu ay oldu diyorum sonra hoop kırmızılar.Ama bu ay oldu sanırım.Allah tüm olmayanlara bütün isteyenlere nasip etsin İnşallah.
gebemisin cnm rabbim hepimize nasip etsin sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim....

düşünmeden söylemiştircanım. Ben Kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım ya, tabi o zmm kimyasal olduğunu bilmiyoruz. Kutlama yapalım diye pasta kestik kayınvalide nin ilk cümlesi "pasta neden pembe " oldu :KK70: Erken torun istiyo..
Sağlıklı olsun da cinsiyetin ne önemi var.. Pembe de değil mavi de değil , yok işte bebiş falan...
evet cnm bende kendimi buna inandırmaya çalışıyom ama insan böyle bir durumda daha da alıngan oluyo yoksa kendi torunu tabikide.....

Amin Allah sifa versin gulum ozeller daha iyi.ilgileniyolar gercekten.benim esimde ultrasonda sorun cikmadi.doktor elle muayene etti solda varikosel var dedi.yani ultrason kesin tani degil.ve doktor kesin var dedi.o yuzden bence bi ozelde muayene olun ve ellede muayene olsun.bende keciboynuzu ozu iciriyoym.muhtesem uclu iyi ama sadece pharmatonu alabildim.pahali digerleri.ama denemeye deger bebek icin.bi doktora gideyim ben esimde gidecek belki baska ilac verir diye almadim.o morfoloji hiz sorunun sebebi varikosel olabiliyo.benim doktor gebeligi etkiler dedi amelyat kesin dedi.
amin cnm benim herkese şifa versin inşallah bizede....doktor şans var tabi ama aşılama yaptırın dedi bende ikna etsem yaptıracam dedim ah bu erkekler dedi kadında yılmış:)

12.gündeyim kızlar kasıklarımda sancılar batmalar artıyor ara ara, yumurtlama dönemim yaklaşıyor çatlar inşallah uygun vakitte, değerlendirebiliriz umarım:26:

kız bacım bu bebiş senin sabrını sınıyor annesi git kan testi yaptır şunada açığa çıksın artık:)

bacım valla anlamadım testte mi gariplik var benim idrarda mı yoksa bebede mi anlamadım gitti bugün kan vermem zor yarında günüm var gidemem bilmiyorum noolcak bu halim:18:

X