Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

iyim tatlım adet olmadım hala beklemedeyim bekle bekle feleğim şaştı:KK37: sen nasılsın

bende ehh işte moraller bozuk sanki hiç çocuğum olmucak gibi bir hisse kapıldım dün :KK43: biraz ağladım baktım koca kızıyor uyudum 7 buçukda :KK43: sen tekrar test yapsana kuzum bak günün de geçmiş belki test yanıltıyordur

cok kotuyum.iki yillik evliyim ve esimin bilmedigim borcu yalanlari meydana cikti.kendisi soyledi yalan yalani dogurdu meyra bir borcu kapatmak icin baska borc actim diye itiraf etti.Rabbim tabiki bu adama bebek vermez karisina ihanet eden mahluk nolcak.cok sogudum.babamla annem bosan diyolar.cok buyuk depresyona girdim.artik nasil guvencem bilmiyorum.illa hemcinsinlemi aldatmasi lazim buda bir aldatma degilmidir.

Canim benim Allah yardimcin olsun sana soylemesi gerekti haklisin yalan soylemeside dogru degil.dua edicem Allah yardimcin olsun.ama ayrilmani istemem cunku uzulmeni istemem borcu ne kadarmis

yemiyor canım ne yapayım.. Bu konuda çok üzüldüğümü de biliyor ama yemiyor.. regl olursam (ki inşallah olmam) temmuzda aşılama yapacağım. Regl olduğum gün o macunu yemeye başlamaz ise boşanma sebebidir.

Geçen gün ne oldu biliyor musun canım. eşimin en yakın arkadaşı beni arıyor. Saat 22:00 civarlarında. Ben de o saatte beni aramayacağını düşünerek eşime verdim telefonu , o açtı konuşmaya başladı. Ama o kadar tedirgin ki anlatamam sana.. Telefonu bana vermemeye çalışıyor bir yandan da vermesi gerek gibi davranıyor. Neyse arayan eşimin arkadaşının eşiymiş. (Kocasının telinden beni aramış) Neyse teli bana verdi kızla muhabbet ediyoruz ama eşim gözümün içine bakıyor. Yorum yapma sen karışma falan diyor el hareketi yapıyor bana sus gibi falan. Tabi ben anlamıyorum.
Neyse durum belli oldu. Arkadaşım hamile olduğunu, 9 haftalık olduğunu söyledi. Bende sevindim , ilk bebeklerinde çok beklemişlerdi 2. sürpriz gelmiş diye. Sonra kız bana ama aldırmayı düşünüyoruz bakamayız falan dedi. ALDIRMAK kelimesi o kadar iğrenç geldi ki bana Sen mi koydun ki onu oraya sen aldırabiliyorsun diye küfrettim içimden. ÇOCUĞU OLMAYAN Ve bu durum için çaba harcayan bana söylenecek son cümleydi bu.
Şimdi neydi bu? Nispet mi yaptı dertleşti mi?

Telefonu kapayınca çok ağladım. Allaha isyan ettim. Eşim benim teli kapatmamla elini duvara yapıştırdı... Ben sana onun hamile olduğunu söyleyemiyor muyum, senin hassasiyetini bilmiyor mu neden sana söylüyor diye kızmaya başladı.

Bunun üzerine de sağ olsun keçiboynuzu suyunu içmeye başladı..

cnm bnm inan bu kaar zamn gecıren tum arkadaslarım ben dahıl aynı ruh halı ıcındeyız...bende buna benzer bısey anlatmıstımm..eltımın 1 cocugu vardı.2.yı ıstemıyorlardı.korunmalarına ragmen 2.olmustu aldırmayı dusunuyordu.Allah tan işte boş gebelık cıktııı

bende ehh işte moraller bozuk sanki hiç çocuğum olmucak gibi bir hisse kapıldım dün :KK43: biraz ağladım baktım koca kızıyor uyudum 7 buçukda :KK43: sen tekrar test yapsana kuzum bak günün de geçmiş belki test yanıltıyordur

o his banada geliyor ama hiç öyle bir hisse kapılma tatlımm bizler sabırsız olduğumuz için hemen hamile kalalım olsun bitsin diyoruz ama onunda vakti saat var işte o vakit gelmeden ne kadar çabalasan boş allah herşeyin hayırlısını versin bana gelince bende kararsızım öğlen test yapsam mı diyorum ama yine negatif görmekten çok korkuyorum diğer kızlarda test yap diyolar ama bilmiyorum hakikaten test yapmaya tırsıyorum:18:

o his banada geliyor ama hiç öyle bir hisse kapılma tatlımm bizler sabırsız olduğumuz için hemen hamile kalalım olsun bitsin diyoruz ama onunda vakti saat var işte o vakit gelmeden ne kadar çabalasan boş allah herşeyin hayırlısını versin bana gelince bende kararsızım öğlen test yapsam mı diyorum ama yine negatif görmekten çok korkuyorum diğer kızlarda test yap diyolar ama bilmiyorum hakikaten test yapmaya tırsıyorum:18:

yap kuzucum ya korkunun ecele faydası yok ki er ya da geç öğreneceksin zaten ki inşallah hamişsindir:nazar::emir_bebek:

siz öyle yazınca merakettım bende dogru degıl dıye bılenlerdenim ama boyle bır yazı var arastırırken okudum ve bu tarz yazılar var , oruclu ıken olma hac sırasında olmaz fln yazıyordu.

Cenabı Allah insanoğlunun fıtratını belli ihtiyaçlar dahilinde yaratmış ve meşru dairede bu ihtiyaçları gidermenin yollarını göstermiştir. Nikahlı eşlerin birbirleri ile cinsel ilişkileri bu ölçüde yaptıkaları sevap olarak yazılmaktadır. Mubarek gecelerde eşlerin ilişkiye girmelerinde en ufak bir günah olmayacağı gibi cinsel ihtiyaçlarını nikahlı eşleri ile islama uygun gerçekleştirdikleri için sevap bile kazanacaklardır.

Aynen canim gunah degil helalisin dinen Allah katinda esisin.gunah degil bizimde dun iliski oldu.cocuk icin oldu

merhaba kızlar .. yeni üye oldum uzun zamandır da inceliyorum siteyi .. evliliğimizin 3.ayı, bu ay 2.denememiz, çok şükür bi problemimiz yokmuş beklememiz gerekiyormuş ama biz beklemek istemediğimiz için bazı yöntemlere başvurduk :) son adet 4 haziran, 9 hazirandan beri;
-2. yakı'mı kullanıyorum
-incir kürü
-eşim için keçiboynuzu kürü
-2 aydır folibol
-gün aşırı ilişkiye girmeye çalışıyoruz
-dr kontrolünde yumurtlama takibine de başladım

yarın kontrolüm var, 9 haziranda 2 yumurtam vardı gelişmekte olan; biri 9.5mm diğeri 6.7mm

çok mu abartıyoruz acaba :KK70::KK70: ..

Yumurtalarıda mı ölçüolar :)) ve Nasıl ölçüolar. Daha öğrenmediğim ne çok şey var.

Arkadaşlar merhaba.Ben bu siteyi 3 yıldır takip ediyorum yazılanları okuyorum tamam bu belirtiler bende var bu ay oldu diyorum sonra hoop kırmızılar.Ama bu ay oldu sanırım.Allah tüm olmayanlara bütün isteyenlere nasip etsin İnşallah.

illlede ispat gerek bunlara benimkide ondan habersiz kaynıma anlattım kaynım aldı macunu öyle kullanıyor sanki çocuk sadece benim çocuğum olacak anam bunların egosu bazen çıldırtıyor beni .......arkadaşının yaptığına yuh diyorum yani bu kadar düşüncesişzlik olur benimde geçen kayınvalidem yanımda oğluna diyorki yıllarımı verdim kocama 5 tane turp gibi çocuk verdim daha ne vereyim ama beni görmen gerek kalbime ok saplansa bu kadar acır o da oğlum var 15 yaşında ona rağmen yani bilmiyorum kalpleri Allah bilir ama nispet yapıyorlarsa Allaha havale ediyorum o bilir ve neylerse güzel eyler ......offff offff anlatsak roman olur hiççççç takma canım benim veren Allah alan Allah kulun haddinemi düşmüş yuvalarımız huzurlu mutlu olsun gerisi olur inşallah takma kafana.....

düşünmeden söylemiştircanım. Ben Kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım ya, tabi o zmm kimyasal olduğunu bilmiyoruz. Kutlama yapalım diye pasta kestik kayınvalide nin ilk cümlesi "pasta neden pembe " oldu :KK70: Erken torun istiyo..
Sağlıklı olsun da cinsiyetin ne önemi var.. Pembe de değil mavi de değil , yok işte bebiş falan...

cnm bnm inan bu kaar zamn gecıren tum arkadaslarım ben dahıl aynı ruh halı ıcındeyız...bende buna benzer bısey anlatmıstımm..eltımın 1 cocugu vardı.2.yı ıstemıyorlardı.korunmalarına ragmen 2.olmustu aldırmayı dusunuyordu.Allah tan işte boş gebelık cıktııı

Allahım hayırlısını versin canım.. Sağlıklı olsun bebekleri inşallah. Ben artık ne düşüneceğimi bilmiyorum. Namaz kılayım dua edeyim diyorum ağlamalarıma engel olamıyorum. Allahım hayırlısını ver yarabbim. İnşallah buraya güzel haberlerimizi yazabiliriz.

yemiyor canım ne yapayım.. Bu konuda çok üzüldüğümü de biliyor ama yemiyor.. regl olursam (ki inşallah olmam) temmuzda aşılama yapacağım. Regl olduğum gün o macunu yemeye başlamaz ise boşanma sebebidir.

Geçen gün ne oldu biliyor musun canım. eşimin en yakın arkadaşı beni arıyor. Saat 22:00 civarlarında. Ben de o saatte beni aramayacağını düşünerek eşime verdim telefonu , o açtı konuşmaya başladı. Ama o kadar tedirgin ki anlatamam sana.. Telefonu bana vermemeye çalışıyor bir yandan da vermesi gerek gibi davranıyor. Neyse arayan eşimin arkadaşının eşiymiş. (Kocasının telinden beni aramış) Neyse teli bana verdi kızla muhabbet ediyoruz ama eşim gözümün içine bakıyor. Yorum yapma sen karışma falan diyor el hareketi yapıyor bana sus gibi falan. Tabi ben anlamıyorum.
Neyse durum belli oldu. Arkadaşım hamile olduğunu, 9 haftalık olduğunu söyledi. Bende sevindim , ilk bebeklerinde çok beklemişlerdi 2. sürpriz gelmiş diye. Sonra kız bana ama aldırmayı düşünüyoruz bakamayız falan dedi. ALDIRMAK kelimesi o kadar iğrenç geldi ki bana Sen mi koydun ki onu oraya sen aldırabiliyorsun diye küfrettim içimden. ÇOCUĞU OLMAYAN Ve bu durum için çaba harcayan bana söylenecek son cümleydi bu.
Şimdi neydi bu? Nispet mi yaptı dertleşti mi?

Telefonu kapayınca çok ağladım. Allaha isyan ettim. Eşim benim teli kapatmamla elini duvara yapıştırdı... Ben sana onun hamile olduğunu söyleyemiyor muyum, senin hassasiyetini bilmiyor mu neden sana söylüyor diye kızmaya başladı.

Bunun üzerine de sağ olsun keçiboynuzu suyunu içmeye başladı..

Kimseye zayıf yanını göstermeye gelmiyor yada derdini paylaşmaya gelmiyor hemen kullanmaya başlıyorlar. Eşimde en çok bana bu konuda kızar kimseye derdini anlatma diye. Hiç üzülme canım herşeyde var bir hayır kendimede kızıyorum sanki hayatta herşey buna bağlıymış gibi davranıyorum. Çocuk varkende birçok sıkıntı oluyor mesela bütün arkadaşlarım rahat rahat tatile gidemiyor yada biz kafamız estiğinde bir arkadaşta sabahlıyoruz istediğimiz yere hadi deyip çıkıp gidebiliyoruz ama çocuk olunca bir düzenin olacak herşey ona endeksli yaşaman gerekiyor. Arkadaşlarım özenir bana bu konuda. Emin ol çekememezliğinden yapıyordur bir kıskançlık var bu hareketinde.

Ben ilkkez deneyecegim bugece kandil yarin insaallah kullanacam bakalim insaallah vesile olur

evet aldım bn de (ama temmuzda denicem, eşim askerde, evci izni için gidicem ovulasyon zamanı:)
...ikimize de nasip olur inşallah payt... bu siteden bir arkadaşa özelden sormuştum...2 kez preseedle hamile kaldıını söledi...hoşçakal, tşk yanıt için,:KK66:

X