Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yumurtlamadan sonra bat!ta kadar gecen süreye sabretmek olmasa inanki bebek beklemek gücüme gitmicek
ama bat gelmiyo yaa gelmiyo :))

Sedenimmm hayirlisiyla kycagina alirsin canimmm

Darisi isteyen herkesin basinaa..bende adet olmadim.2 gun gecti.bas agrim.var.gogusteki damarlar yewillendi ilk.hamileligimdede vardi..bacak.agrisi.arada kasik.agrisi.bakalim.ya adet olacam ya da bebistir baska ihtimal.yok 😀😀😀

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:) başka ihtimal yok lafını sevdim..
Test yapsana neden bekliyosun canım

Kızlar ilk asilamami yaptirmistim ama negatif hasta oldum. Bugün tekrar aşılama için kontrole gittim bide ne ogreneyim 3bucuk cm bir kist oluşmuş. 28 yaşıma geldim hiç kist olmazdı durdu durdu aşılama zamanını buldu.neyse bu ay boş geçelim dedi doktor ama kist için hap falan vermedi 2 aya gider dedi.ya 2 senedir bekliyorum bebek için bide 2 ay ileriye mi atılır. Ya duydumki soğan kuru iyi diyorlar yapsam faydası olur mu ve nezaman başlayayım

evet aldım bn de (ama temmuzda denicem, eşim askerde, evci izni için gidicem ovulasyon zamanı:)
...ikimize de nasip olur inşallah payt... bu siteden bir arkadaşa özelden sormuştum...2 kez preseedle hamile kaldıını söledi...hoşçakal, tşk yanıt için,:KK66:

Kizlar cok pahali ya nerden alacaksiniz.bende alayim diyom

gittig...r dan aldım 105 tl yanında 5 ovulasyn 2 de gebelik testiyle... amaç büyük olunca düşünmedim walla fiyatı..umarım işe yarar

Bende gg den aldim yuz tl fiyati . Bazi kadinlarda kuruluktan dolayi spermler rahme tasinamiyor. Bazi kadinlarinda vaji sivisi spermi olduruyormus artik insaallah vesile olur canlarim.

Canim bat mi 23 u. Hadi hakkinda hayirlisi insallah tutar:)) simdi ben baslayayim calismalara 12.gune geldim hala silik:)

evet canımbeklıyorum artık ıns tutmustur yaa... benım 17. gunde koyulasmıstı. canım tez zamanda cıft cızgıyı gor ıns. calısmalaraıda aksatma ıns bu ay hepımız guzel haberler verırelım hayırlısıyla.
Kislar yaaa ben bu ovu testini napim simdi. Uc gundur negatif ama uzayan akintim var . Yani ben adetim biter bitmez yumurtam catlamis anlamina geliyor bu degil mi!!!!

Kızlar ilk asilamami yaptirmistim ama negatif hasta oldum. Bugün tekrar aşılama için kontrole gittim bide ne ogreneyim 3bucuk cm bir kist oluşmuş. 28 yaşıma geldim hiç kist olmazdı durdu durdu aşılama zamanını buldu.neyse bu ay boş geçelim dedi doktor ama kist için hap falan vermedi 2 aya gider dedi.ya 2 senedir bekliyorum bebek için bide 2 ay ileriye mi atılır. Ya duydumki soğan kuru iyi diyorlar yapsam faydası olur mu ve nezaman başlayayım
Hic suphe bile etme . Hemen basla. Ve noluuuuuuuurrrr sogutmadan ic

teşekkür ederim.darısa isteyen herkesin başına.belirtim idrara sık çıkma,kasık ve bel ağrısı.bi kaç gündür var ama öğrendikten sonra da psikolojik mi acaba diye de düşünmüyor değilim
amin canım... benim iğneden sonraki 7. gunumde belime ağrı girio bazen onun için sormuştum:KK30:

Kislar yaaa ben bu ovu testini napim simdi. Uc gundur negatif ama uzayan akintim var . Yani ben adetim biter bitmez yumurtam catlamis anlamina geliyor bu degil mi!!!!

Hic suphe bile etme . Hemen basla. Ve noluuuuuuuurrrr sogutmadan ic

Canım bana sat ve bat yazar mısın? Uzayan akıntın varsa ovulasyon donemın buyuk ıhtımal, ama testin yanılma olasılıgıda dusuk, testin resmını atarmısın bi de, silik mi?

Canım bana sat ve bat yazar mısın? Uzayan akıntın varsa ovulasyon donemın buyuk ıhtımal, ama testin yanılma olasılıgıda dusuk, testin resmını atarmısın bi de, silik mi?

Tabi tabi bayagi silik gecen ay net cift cizgiyi gordugum icin anlayabiliyorum yani. Sat 4haziran 9 hzrn bitis . Adetin 10.gunundeyim . Bat 2 temmuz tatlim. Gecen ay pozitifi 19. Gun gordum

Tabi tabi bayagi silik gecen ay net cift cizgiyi gordugum icin anlayabiliyorum yani. Sat 4haziran 9 hzrn bitis . Adetin 10.gunundeyim . Bat 2 temmuz tatlim. Gecen ay pozitifi 19. Gun gordum

Canım dongun benden uzun ve daha erken testler dogrudur bence. Akıntı bır suru şeyden olabılır canım, üşütünce bile akıntı yapar mesela, benımkı mantardandı geçen ay, allah korusun tabı. Sen akıntın varsa suan bir akşamı değerlendir, sonra testlere devam et muhtemelen 25 hazıranda falan ovulasyonun zaten ortalamana göre.

Ya normalde kocam çok yorgun oluyo işler bu ara karışık dıye ama şimdi ovulasyonda yoğunlaşalım dıye oncesınde hiç yanaşmıyorum sonra sonra dıyıp tv karşısına yolluyorum karıştı kafası adamın bakalım bu hafta sonuda geçiştirecem galıba, daha silik çizgim boşa çalışmayayım dıyorum :KK9::26:

sen genede gun asırı devam et 2 gunde bır olsun canım. cıft cızgyı gordugunde de ust uste calısmaları devam ettırırsın.hadı hayırlısı.

Canim bat mi 23 u. Hadi hakkinda hayirlisi insallah tutar:)) simdi ben baslayayim calismalara 12.gune geldim hala silik:)

bn 7.gün basladm silikti bugün 9.gün ilk yaptığıma göre daha belrgin klomende kullanıyorm son klomeni bgm-n içicem dr bu geceden snr ayın 18ine kadr ilişki yok 18inde muayeneye cağırdı

cnm bnde 5 hazirnda adet oldm bat 2 temmuz, 9.gün bgn ama ovu testinde 2.cizgi silik ama düne göre daha belirgin

amin cnm benim herkese şifa versin inşallah bizede....doktor şans var tabi ama aşılama yaptırın dedi bende ikna etsem yaptıracam dedim ah bu erkekler dedi kadında yılmış:)

amin insallah gülüm bizze doktor amelyat olsun böyle asılamada tutmaz dedi ondan esim amelyat olcak gerekirse.insallah sifa olsun canım

X