Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ah cnm ah nerdeeeee :)olur Allahın izniyle senin haberin varmı bilmiyorum benimkindede morfoloji%1 yani sperm yapısı 2 senedir benden sanıyıorduk....bende tek yumurtalığım ve tüpüm var ondan bizim bebeler nazlanıyor diyorduk ama şok oldum neyse şimdi beyimiz sağolsun çakşırlı macun ve keçiboynuzu kullanıyo hele şükür bakalım Rabbim vesile eder inşallah ....eşinde sayı hız morfoloji hangisi sorun cnm çok araştırdım bende....

Slm canim benim esimdede hiz sorunu var sadece.%3.sayi toplam 120milyon ama ileri hizi dusuk.keci boynuzu ozu yediriyoeum doktor amelyat dedi solda varikosel varmis bize bi doktora daha gorunup ona gore tedavi olacagiz bendede pko var

Son düzenleme:
valla pek anlamıyorum ama değerler şöyle,

miktar (ml) : 6
ph: 7.2
morfoloji : %3
sperm yoğunluğu: 13
toplam sperm : 78.0
ileri hareketli: %45
tabi bu değerler değişmiştir canım. baya eski çünkü.. Bir ara çok daha iyiyidi. Macunu bırakınca düşüyor değerler.
macunu hiç bıraktırma cnm ya bu muhteşem üçlüyle hamile kaldım diye bir topik vardı inceledinmi 3 tane ilaç şurup şeklinde kadın 2 gebeliktede eşinin kullandığı ay hamile kalmış benim uyuza söylemedim ilaçlardan ödü kopuyor bir bak derim......

tutunmuştur annesiii :))) maşşallah diyelim sana ve bebişine :nazar: inşş değerin çok güzel artar kuzummm ovülasyonun teeee :)))) yaptım ama strese giriyorum ovü yaparken hiiiç bişeycik yok niyeyse sanki yine adetim gecikecek yumurtlamayacağım sanki tuhaf bir psikolojim var bu günlerde :)
kuzucum o tuhaf psikolojiyi at bir kenara yumurtalamana çok az kaldı sen kocaya sarıl sıkı sıkı :KK70: :KK70: olumsuz düşünme stres yumurtaları da etkiliyormuş malesef :KK43: ki benim sanırım bu ay öle oldu :KK43:

inşallah cnm bende devlete gidecem buraya en yakın özel 2 saat sürüyor bakalım inişallah iyi haberlerle döneriz:)

aynen canım benim özledeki dr da 1,5 saat uzak zaten geçen ay gitmiştim duphaston die bi ilaç vermişti kullandım adette oldum bakalım inş yine düzensiz olmaz en azından yumurtlama günlerini bilirim ona göre çalışrım artık hayırlısı allahtan tabi

İnş canım inş hepimize gelir bebişler :)
innşşş valla neler yapıyoruz kızlar rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz kabeye bebek kıyafeti bile gönderdim zemzemle yıkanıp kabeye sürülüp geri geldi suan her sabah bakıyorum öpüyorum kıyafeti inşş rabbim evlat hasretimizi dindirir vermesiyle:KK52::KK52:

Slm canim benim esimdede hiz sorunu var sadece.%3.sayi toplam 120milyon ama ileri hizi dusuk.keci boynuzu ozu yediriyoeum doktor amelyat dedi solda varikosel varmis bize bi doktora daha gorunup ona gore tedavi olacagiz bendede pko var
Allah hayırlı şifa versin cnm benim.... benimkinde hız ve sayıda problem yok ama kalite yani yapısı bozuk %4 altında o yüzden döllenme gerçekleşme oranı %6 larda falan....bende mayısta öğrendim ve işte 1 haftadır keçiboynuzu özü aldım birde macun bakalım hayırlısı inşallah Rabbim vesile ederde bebelerimiz sağlıkla gelir.....varikosel kaynım oldu bundan 5 ay önce eşimdede vardır diye şüphelendik eşim ürolog sonucunu verdiğinde hiç problem yokmuş diye geldi araştırdım sonra deli oldum sinirden adama sardım nasıl problem yok koskoca profösör başından savmış resmen....

aynen canım benim özledeki dr da 1,5 saat uzak zaten geçen ay gitmiştim duphaston die bi ilaç vermişti kullandım adette oldum bakalım inş yine düzensiz olmaz en azından yumurtlama günlerini bilirim ona göre çalışrım artık hayırlısı allahtan tabi
Rabbim büyüktür inşallah bu emeklerimizi boşa çıkarmaz kalbimize göre verir.....

innşşş valla neler yapıyoruz kızlar rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz kabeye bebek kıyafeti bile gönderdim zemzemle yıkanıp kabeye sürülüp geri geldi suan her sabah bakıyorum öpüyorum kıyafeti inşş rabbim evlat hasretimizi dindirir vermesiyle:KK52::KK52:

Rabbim ol deyince olur inş hayırlı bir zamanda sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz inş

kuzucum o tuhaf psikolojiyi at bir kenara yumurtalamana çok az kaldı sen kocaya sarıl sıkı sıkı :KK70: :KK70: olumsuz düşünme stres yumurtaları da etkiliyormuş malesef :KK43: ki benim sanırım bu ay öle oldu :KK43:

öle canım haklsın strese girmemek lazım gidicem bugün dr a gelince yazarım canım

ayy bebek kıyafetiini mi yolladın ne kadar güzel.içine çeke çeke sarılmak istiyosun demi
duygulandım..gözlerim doldu :85:

kızlar ya bana bi cevap verin lütfen..tatmin olamadım
3 haziranda girdiğim şüpheli ilişkinin gebelik testini ne zaman yapayım ?

X