Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar benim kasık ağrım hala geçmedi :KK43:
Hala mı yumurtluyorum ben yaa...
Allah aşkına bir hesaplayın 27.Mayısta regl oldum ve 1 haziranda da ilk birlikteliğimizi yaşadık. Sonrasında aralıklı çalışmalar devam etti. Bu durumda ben şuan yumurtlama zamanında mıyım hala yoksa kist falan mı oldu acaba?

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal
Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 - 2 saat sonra yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tarcının balıklarda üremeyi tetikledigini bılıyormuydunuz ? kendımde sahıt oldum dıyebılıyırm abım haftada 2 kere aksamdan hafıf toz tarcın dokerdı akvaryuma ve o balıklar süreklı cogalırdı okadar hızlı yavruluyorlardıkı cok saskın kaldık , ve sonra ogrendıkkı akvaryumcular bu sekılde yavruları cogaltıyorlarmış :) ben bu karısıma regl 2. gunu baslayacagım buyuk ıhtımal bu pazar 2. gunum olacak =) bılgılendırmelerın ıcın tesekkurler =)

Yarın kanda kesin sonuc cıkar dımi hiç belirtimde yok zaten ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
canım kanda çıkar iğnenin etkisi 13.günden sonra gidiyormuş bende dün 9.günümdü dayanamadım gittim yaptırdım 6.81 çıktı yani adet gelicek :KK43: sen de hamile hissediyorsan kendini bence git kan testi yaptır

kızlar benim kasık ağrım hala geçmedi :KK43:
Hala mı yumurtluyorum ben yaa...
Allah aşkına bir hesaplayın 27.Mayısta regl oldum ve 1 haziranda da ilk birlikteliğimizi yaşadık. Sonrasında aralıklı çalışmalar devam etti. Bu durumda ben şuan yumurtlama zamanında mıyım hala yoksa kist falan mı oldu acaba?

inş kıst fln yoktur ama endıse etme bende bu ay öyle oldum hıc gecmedı nerdeyse kasık agrısı ve akıntımda hatta ama bu ay gebelık beklentım yok dıkat ettım cunku,belkı 2 kere yumurtluyorsundur bırde ayaklarına sıcak su torbası koy mutlaka hafıfletıyor agrını umudunu kırmak ıstemem yanlıs anlama sakın ama kendınıde dınlememeye calıs Rabbım sana guzel haber almayı nasıp etsın INSALLAH

canım kanda çıkar iğnenin etkisi 13.günden sonra gidiyormuş bende dün 9.günümdü dayanamadım gittim yaptırdım 6.81 çıktı yani adet gelicek :KK43: sen de hamile hissediyorsan kendini bence git kan testi yaptır

Adet olacağını nasıl anladın ki canım doktor demedi mi iki gün sonra tekrar gel tekrar bakalım dıe 5in üstü olunca poxıtıf oluo sonuc zaten

Yarın kanda kesin sonuc cıkar dımi hiç belirtimde yok zaten ;(

valla canım regl günü negatif alıp 5 gün sonra değeri 1000lerde olanları okudum o yüzden net birşeyi tabiki söyleyemeyiz. Sabret dicem ama sen sabredemeyeceksin biliyorum.. Ben regle 1 hafta kala başlıyorum testlere o yüzden sana ne desem ki :))))
Gönlünü ferah tut lütfen, inşallah bu topikte bizde hamileyimmmm diye sevincimizi paylaşacağız. Allah büyüktür..

Pazartesi'ye kadar bekle lütfen, inşallah Rabbim gönlündekini sana verir canım..

inş kıst fln yoktur ama endıse etme bende bu ay öyle oldum hıc gecmedı nerdeyse kasık agrısı ve akıntımda hatta ama bu ay gebelık beklentım yok dıkat ettım cunku,belkı 2 kere yumurtluyorsundur bırde ayaklarına sıcak su torbası koy mutlaka hafıfletıyor agrını umudunu kırmak ıstemem yanlıs anlama sakın ama kendınıde dınlememeye calıs Rabbım sana guzel haber almayı nasıp etsın INSALLAH

canım ben hayatımda hiç yumurtlama dönemimi tespit edemedim. Ovi testlerine güvendim ve hiç ağrım da olmadı. İlk kez bu ay bir haftadır kasık ağrım var. mesela yerden bir şey alacaksın eğiliyorsun kalktığında ağrı oluyor.
Ben manuel araç pek kullanamıyorum ve 2 haftadır çok araba sürdüm üstelik manuel.. Yokuşlarda falan stress yaptım acaba o mu etki etti.
Eşim de 2 haftadır keçi boynuzu suyu içiyor o yüzden umudum da var.
kafam çok karıştı işte..
oyyy oyyy :)

Adet olacağını nasıl anladın ki canım doktor demedi mi iki gün sonra tekrar gel tekrar bakalım dıe 5in üstü olunca poxıtıf oluo sonuc zaten

yok doktora sormadım tatlım ya ama iğnenin etkisi çıkarmış herkes öle diyor

yok doktora sormadım tatlım ya ama iğnenin etkisi çıkarmış herkes öle diyor

Öyle canm 10güne kdar iğnenin etkisi gecmıo evet ama sen umıtsz konusunca üzüldüm daha önünde günler var günün bi gelisinde bir kere daha kan testi yaparsın ve ınsallh güzel sonuclar alırsın

Ya kızlar bırsey sorcam netten ovulasyn testı aldım uyguluyrm hala kıpkırmzı ıkı cızgım cıkmadı. ıkıncı cızgı hep boyle hafıf kırmızı oluyr.bır garıplık var gıbı sankı. bu arada bat 28 hazıran ve 30 gunde bır reglı oluyrm

Öyle canm 10güne kdar iğnenin etkisi gecmıo evet ama sen umıtsz konusunca üzüldüm daha önünde günler var günün bi gelisinde bir kere daha kan testi yaparsın ve ınsallh güzel sonuclar alırsın

sonuç artar mı ki kafama takılan eğer gebelik var ise daha yüksek çıkması gerekmiyor mu hem iğnenin etkisi hem de gebelik değeri olarak

canım ben hayatımda hiç yumurtlama dönemimi tespit edemedim. Ovi testlerine güvendim ve hiç ağrım da olmadı. İlk kez bu ay bir haftadır kasık ağrım var. mesela yerden bir şey alacaksın eğiliyorsun kalktığında ağrı oluyor.
Ben manuel araç pek kullanamıyorum ve 2 haftadır çok araba sürdüm üstelik manuel.. Yokuşlarda falan stress yaptım acaba o mu etki etti.
Eşim de 2 haftadır keçi boynuzu suyu içiyor o yüzden umudum da var.
kafam çok karıştı işte..
oyyy oyyy :)

egılıp kalkarkende bu tarz agrılar oluyorsa o baskaaa olabılır valla hayırlısı olsun ıns bebedır :KK66: canım araba surerken kendını kassan stres yapsanda 1 hafta fln surmez o an olur gecer :KK66:

hı hı canım ama erken verdim işte o da iğnenin etkisi çıktı :KK70: :KK70: 6,81
sen nasılsın

canım bence hamilesin bak burda iğne kullanan kızlrda var onlarda negatif çıkmış diyor artacak o erken yapmışsın zaten hayırlı uğurlu olsun 6,7 ile çok güzel hamişlik geçiren arkadaşımda vardı hamişsinnnn hamişşşş :)))

X