Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım belırtılerım yok gıbı sende hamıle olablırmıtım.. O akıntıyı görünce düşünmeye basladım erken gebelık testı veya ovulasyon testı yapsam? Yerlesme akıntısı olmusmuydu sende

Evt ama k.rengi oldu canim. İki uç damla kdr erken gebelik yapabilirsin. Varsa cikar. Bi de ovulasyon testi yap bakalim acaba fazla yumurta gelişti çatlayan mi var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evt ama k.rengi oldu canim. İki uç damla kdr erken gebelik yapabilirsin. Varsa cikar. Bi de ovulasyon testi yap bakalim acaba fazla yumurta gelişti çatlayan mi var

Birde bnm hic yumurtam olmuyor galiba her ay sadece bi tane o da klomen sayesindedir belki. Cok canim sikiliyo. Corek otu yumurta uretmeyemi yariyo acaba

Samsung Note 3

Birde bnm hic yumurtam olmuyor galiba her ay sadece bi tane o da klomen sayesindedir belki. Cok canim sikiliyo. Corek otu yumurta uretmeyemi yariyo acaba

Samsung Note 3

Canim o kuru tam yapilmasi gerekiyormus cok fazlasi zararli .benimde yumurtlama sorunum var.bu ay 1tane vardi catlatma ignemin 15.gunu testim negatif bebek gelmedi bu ayda simdi adet olmayi bekliyorum :KK43:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402614426.841428.jpg inşllh yakında böyle sonuçlar görürsünüz ummadığım anda çıka geldi kızım ❤️ 4 sene sonra

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Denemedim canim bugun adetimin 4. Gunu daha erken bence . Nasil oldugunu acik anlatirsan cok sevinirim yapmaya baslarim hemen. Bide su keciboynuzunu esim icin

Samsung Note 3

canım merhaba bu topiğe yeni baktım daha sen denedin mi çörekotu nasıl içiliyor :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Samsung Note 3

Cnm yumurta oluşumu için incir kuru daha faydali. İncir çok masrafli oluyor ama corekotuyla da yumurta gelişiyor. Yani aslında yumurta uretiyorsan ama gelismiyorsa corekotu kuru birebir. Ben çörekotu ile hamile kaldim. Nazil kullanildigi 1. Sayfada liste altında yaziyor. Adetin 2. Günü sabah aksam AC karnina bi tatil kaşifi.

Cnm yumurta oluşumu için incir kuru daha faydali. İncir çok masrafli oluyor ama corekotuyla da yumurta gelişiyor. Yani aslında yumurta uretiyorsan ama gelismiyorsa corekotu kuru birebir. Ben çörekotu ile hamile kaldim. Nazil kullanildigi 1. Sayfada liste altında yaziyor. Adetin 2. Günü sabah aksam AC karnina bi tatil kaşifi.

ay benim adetim bitmek üzere ama :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: bilseydim bu ay başlardım kuzum çörek otunu nasıl düzmü yiyorsun:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

canım yumurta üretiyorsan derken ben muayene olmadım ama adetlerim şükür düzenli ve ağrısız olur yani adet düzeni yumurtlama belirtisi diye biliyorum ama doğru değil mi :44::44::44::44:

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal
Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 - 2 saat sonra yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım yumurta üretiyorsan derken ben muayene olmadım ama adetlerim şükür düzenli ve ağrısız olur yani adet düzeni yumurtlama belirtisi diye biliyorum ama doğru değil mi :44::44::44::44:

Yok cnm düzenli adetin varsa PKK yoktur TSH yoktur. Ama her Kadin 11 ay yumurtlar 1 ay yumurtlamaz.

heyecanlandım bırazda olsa.. Ovulasyn testı yaparım belkı yarın batımda geldı sayılır. Erken gebelık ıcın aslında her test ıcın korkuyorum :) cıft cızgıyı göremesem dıye hasretım yanı sen hamılesın canım bak dua et bızleree :) canım fazla yumurta gelısınce derken nasıl anlatabılırmısın?

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal
Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 - 2 saat sonra yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

inş canım ben şimdi başlayacam inş faydası olur benide listeye ekler misin olası adet günüm 7 temmuz bakalım :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben balli tarcinli sicak sutle rahatliyorum. Birde kaynar sutu ocaktan aliyorsun icine bir cimdik kuru nane ve kimyon katiyorsun tadi cok hos olmuyor ama kk da biri paylasmisti benim agrimi oldukca azaltiyor.

tesekkur ederım canım bunu yapacagım eve gıdınce yazını yenıo gordum :KK43:

SAT 19 mayis, Yumurtlama ve supheli iliski 3 haziran, BAT 16-17 haziran gibi...Umarim bat.a sira gelmez:)

Yaaaaaaaaaaa benimde supheli iliski tam uc haziran ama bat 24 haziran.ayyhadi insallah ikimizde gebeyizdir

günaydın kızlarr çatlama iğnesinden sonra dün 14.günümdü idrar testi yaptım ama negatif çıktı bu sefede olmadı mı ki yarın kan tahlılı yaptırıcammm

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Ben kuru incir vardi evde bir haftadir onu yapiyodum canim hatta bu hafta sonuda havuc katip devam ediyim diyorum. Bu karisimi kullanmak icin bu ay gec kalmismiyim sence? Regl 11.gun. simdi denemeler baslar gebelik falan olusursa insallah. risk olur dimi?

Canm kandil gecesi iliski cok dogru degil heralde arastirda sabah olsun iliski

siz öyle yazınca merakettım bende dogru degıl dıye bılenlerdenim ama boyle bır yazı var arastırırken okudum ve bu tarz yazılar var , oruclu ıken olma hac sırasında olmaz fln yazıyordu.

Cenabı Allah insanoğlunun fıtratını belli ihtiyaçlar dahilinde yaratmış ve meşru dairede bu ihtiyaçları gidermenin yollarını göstermiştir. Nikahlı eşlerin birbirleri ile cinsel ilişkileri bu ölçüde yaptıkaları sevap olarak yazılmaktadır. Mubarek gecelerde eşlerin ilişkiye girmelerinde en ufak bir günah olmayacağı gibi cinsel ihtiyaçlarını nikahlı eşleri ile islama uygun gerçekleştirdikleri için sevap bile kazanacaklardır.

X