Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canlarımm hepımızın kandılı mubarek olsun bu guzel gunde dularımız kabul olsun herkesın gonlunden gecen dılekler kabul olsun hayırlısıyla bebıslerımız olsun allahın ıznıyle amınnnnnnnn dularımdasınız

Seninde kandilin mübarek olsun tatlim.
bu mubarek gunde dualarimiz kabul olur insallah cok istiyodm subat annesi olmayi kismet artik yarinda olmazsam hafta sonu kan veririm canim

İnşallah bebis vardır olmazsin tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende l corekotu bal.karisimi yaptimmmm ama sadece sanah yedim klomen kullandigim.icin ikisini bir yapmak.istemedim bakalim ilk.hamile kaldigimda.yine yapmistim.insqllah bu sefer de olur.😎😍😍

Canim inşallah bu ay gelsin bebis.

Kandilimiz mübarek olsun kizlaarrr Allah dualarimizi kabul etsin inşallah birbirimize dua etmeyi unutmayalimm :)

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Meyraaaaaa ne oldu canimmmmmm 😔😔

Meyraaaaaa ne oldu canimmmmmm 😔😔

cok kotuyum.iki yillik evliyim ve esimin bilmedigim borcu yalanlari meydana cikti.kendisi soyledi yalan yalani dogurdu meyra bir borcu kapatmak icin baska borc actim diye itiraf etti.Rabbim tabiki bu adama bebek vermez karisina ihanet eden mahluk nolcak.cok sogudum.babamla annem bosan diyolar.cok buyuk depresyona girdim.artik nasil guvencem bilmiyorum.illa hemcinsinlemi aldatmasi lazim buda bir aldatma degilmidir.

Canlarim ben bugun doktora gittim bana devam klomen vermedi bu ay iki hafta izindeymis yumrtlama gunlerine denk geliyor ilgilenemem dedi bu ay esimi bir doktora yonlendirdi en azindan sen muayene ol bu ay bos gecmesin sende problem yoksa ben esine odaklanirim dedi esime. Ve ayrica kanlarda hep ilacin falan pek etkisinin olmadigini soyledi. Esimde problem yoksa bana baska bir tedavi uygulayabilir asilama yada catlatma ignesi gibi. Belko bu ayda olmaz. Bilmiyorum ovu test siparid ettim geldi bugun bu ay onu deniycem bos durmaktansa. Hayirlisi olur insallah

Samsung Note 3

Kızlar bugün ve gecen günlerde özellıkle bugün net gördüm böyle sümük gıbı bembeyaz akıntı geldı nedır bu???? Batım 15 haziran. Belırtm yok göğüslerımde flan. Arada kasıkta agrı ve batma oluyor ve arada sarı akıntım gelıyr normel akıntı gıbı kızlaarrr yasayan bılen varmı???????

cok kotuyum.iki yillik evliyim ve esimin bilmedigim borcu yalanlari meydana cikti.kendisi soyledi yalan yalani dogurdu meyra bir borcu kapatmak icin baska borc actim diye itiraf etti.Rabbim tabiki bu adama bebek vermez karisina ihanet eden mahluk nolcak.cok sogudum.babamla annem bosan diyolar.cok buyuk depresyona girdim.artik nasil guvencem bilmiyorum.illa hemcinsinlemi aldatmasi lazim buda bir aldatma degilmidir.

Hayatim bir evlilik kolay kurulmaz keşke ailenin bilmeseydi. Biraz büyümüş olay. Bende ayni durumu yasamistim. Eşime neden borç yaptigini sordum ve hepsinin hesabini aldim. Simdi evin maasinin hesabi bende. Zor tabi ama çok şükür beni altamadi buna beyaz yalan diyorum ben. Hepimiz bazen iyilik için ufak yalanlar söyleyebiliyoruz. Keske olmasa ama bir evliliğin bitmesi kadinin en zor sinavidir bence. Bir yuva kolay kurulmaz ve bence boyle bir durumda bozulmamali. Seviyor musun onu düşün. Sevgi herşeyin üstesinden geliyor. Kayinvalidem kayinpederimi o kadar seviyor ki 58 yasimda 500 bin liralik bir dukkani bir pavyon karisiyla yedi de onu bile zamanla affetti. Kimseyi dinleme boşanmak çözüm değil tatlim. Sevgi emek ister sevgi yürek ister. Ve yuvayi dişi kus yapar canim bu olayi büyüten de sensin kullendirip yok edebilecek ve kozlari eline alabilecek de sensin. Hakkında hayirlisi olsun bitanem.

Kızlar bugün ve gecen günlerde özellıkle bugün net gördüm böyle sümük gıbı bembeyaz akıntı geldı nedır bu???? Batım 15 haziran. Belırtm yok göğüslerımde flan. Arada kasıkta agrı ve batma oluyor ve arada sarı akıntım gelıyr normel akıntı gıbı kızlaarrr yasayan bılen varmı???????

Arada sari geliyordu benden de. Canim erken gebelik testi yapabilirsin inşallah hamilesindir.

Canlarim ben bugun doktora gittim bana devam klomen vermedi bu ay iki hafta izindeymis yumrtlama gunlerine denk geliyor ilgilenemem dedi bu ay esimi bir doktora yonlendirdi en azindan sen muayene ol bu ay bos gecmesin sende problem yoksa ben esine odaklanirim dedi esime. Ve ayrica kanlarda hep ilacin falan pek etkisinin olmadigini soyledi. Esimde problem yoksa bana baska bir tedavi uygulayabilir asilama yada catlatma ignesi gibi. Belko bu ayda olmaz. Bilmiyorum ovu test siparid ettim geldi bugun bu ay onu deniycem bos durmaktansa. Hayirlisi olur insallah

Samsung Note 3

Çörekotu senedin mi hic tatlim

Arada sari geliyordu benden de. Canim erken gebelik testi yapabilirsin inşallah hamilesindir.

canım belırtılerım yok gıbı sende hamıle olablırmıtım.. O akıntıyı görünce düşünmeye basladım erken gebelık testı veya ovulasyon testı yapsam? Yerlesme akıntısı olmusmuydu sende

X