Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bende sogan suyunu duydum çok kişi hamile kalan var var sogan kuründen sonra incir kurünüde yapılıyo ve hamile kalan çok var benimde bu ay aşılamaydı basur şikayetim oldu bir ay ertelemek zorunda kaldım :KK30:gelecek ay inşşaşılama olcak ama tuhaf hallerim var mide bulantısı kokuya aşırı duyarlılıgım başladı innşş vardır hayırlısıyla :KK49:
adet ne zaman cnm bu belirtler güzel gebeliğe yorulur ama....

cnm bende bugün gidecem ağrıdan inan iki büklüm oldum ben iki aydır üstüste kür yaptım yakı falan inşallah zararı olmamıştır senin daha varmış cnm benim 26 da yada 27 de bir oluyo ama başladı kasıklarım göğüslerim sende yumurtlarsın inşallah bebeğim daha varmış zaten hadi inşallah doktordan güzel haberlerle geliriz...

kürler bazı kişilerde ağrı yapıyormuş ama dr a git kesinlikle hem yumurtalıklarına bakmasını söle için rahat eder inşşş iyi haberlerle geliriz canım

cnm günaydın kür uyguladınmı 2 aydır kür uyguluyorum ve kasıklarım yumurtlama günlerim de ağrıyor acaba yumoşlar savaşmı veriyor?

kür uygulamadım canım , 5-6 ay önce bçt yapmıştım o zmm benim de kasıklarım ağrımıştı.Sonra hiç bir kür yapmadım. Hem bende sorun yok hemde ben kür yapıorum diye sinirlenmiştim eşime.. Son reglim de o kadar ağladım ki beyimiz sağ olsun keçiboynuzu suyunu 1 çay bardağı da olsa günlük içmeye başladı. Tek sorunumuz spermimizde biliyorsun.. Keşke bizde kediler gibi 2 ayda bir doğursak yaaa, bu regl dönemini beklemek çok uzun ve yorucuuuu :KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm bende bugün gidecem ağrıdan inan iki büklüm oldum ben iki aydır üstüste kür yaptım yakı falan inşallah zararı olmamıştır senin daha varmış cnm benim 26 da yada 27 de bir oluyo ama başladı kasıklarım göğüslerim sende yumurtlarsın inşallah bebeğim daha varmış zaten hadi inşallah doktordan güzel haberlerle geliriz...

kür yapma artık canım bırak, herşeyin fazlası zarar..

olsun manyak karıııı :)))) bi hesap yapsana çarşamba gününe kadar bile olsa o değer 380 400 lere gelir olum sen hamilesin boşuna üzme bebişini otur oturduğun yerde :)))) banada dua et yavrum yaaaa bakalım ben ne zaman gıdaklayacam :))
hahahaha dur olursa ilk sana yazcam :KK70: :KK70: bol bol dua ediyorum kuzucum zaten ya ayrıca tavuk misali olduk ha ha yumurtlucaz ya doğurcaz ha tuttu ha tutmadı derken hayat bitiyor resmen :) test yaptınmı ovulasyon

kür uygulamadım canım , 5-6 ay önce bçt yapmıştım o zmm benim de kasıklarım ağrımıştı.Sonra hiç bir kür yapmadım. Hem bende sorun yok hemde ben kür yapıorum diye sinirlenmiştim eşime.. Son reglim de o kadar ağladım ki beyimiz sağ olsun keçiboynuzu suyunu 1 çay bardağı da olsa günlük içmeye başladı. Tek sorunumuz spermimizde biliyorsun.. Keşke bizde kediler gibi 2 ayda bir doğursak yaaa, bu regl dönemini beklemek çok uzun ve yorucuuuu :KK52::KK52::KK52::KK52:
ah cnm ah nerdeeeee :)olur Allahın izniyle senin haberin varmı bilmiyorum benimkindede morfoloji%1 yani sperm yapısı 2 senedir benden sanıyıorduk....bende tek yumurtalığım ve tüpüm var ondan bizim bebeler nazlanıyor diyorduk ama şok oldum neyse şimdi beyimiz sağolsun çakşırlı macun ve keçiboynuzu kullanıyo hele şükür bakalım Rabbim vesile eder inşallah ....eşinde sayı hız morfoloji hangisi sorun cnm çok araştırdım bende....

tatlım hiç doktora gitmedinmi sen
en son 2 ay önce gittim cnm aşılama dedi doktorun eşimden haberi yoktu bu gün gidecem hem ultrasonla baksın hemde eşimin testine baksın bakalım hayırlısı inşallah bu arada en son gittiğimde 'yumurta 16 mm bana dediki sen niye hamile kalamıyorsun yaaa' meğersem eşimin de durumu buna etki ediyormuş ama Rabbim dert vermiş dermanda inşallah sınavımızı sabırla hakkıyla vermişizdir:)

ah cnm ah nerdeeeee :)olur Allahın izniyle senin haberin varmı bilmiyorum benimkindede morfoloji%1 yani sperm yapısı 2 senedir benden sanıyıorduk....bende tek yumurtalığım ve tüpüm var ondan bizim bebeler nazlanıyor diyorduk ama şok oldum neyse şimdi beyimiz sağolsun çakşırlı macun ve keçiboynuzu kullanıyo hele şükür bakalım Rabbim vesile eder inşallah ....eşinde sayı hız morfoloji hangisi sorun cnm çok araştırdım bende....

valla pek anlamıyorum ama değerler şöyle,

miktar (ml) : 6
ph: 7.2
morfoloji : %3
sperm yoğunluğu: 13
toplam sperm : 78.0
ileri hareketli: %45
tabi bu değerler değişmiştir canım. baya eski çünkü.. Bir ara çok daha iyiyidi. Macunu bırakınca düşüyor değerler.

hahahaha dur olursa ilk sana yazcam :KK70: :KK70: bol bol dua ediyorum kuzucum zaten ya ayrıca tavuk misali olduk ha ha yumurtlucaz ya doğurcaz ha tuttu ha tutmadı derken hayat bitiyor resmen :) test yaptınmı ovulasyon

tutunmuştur annesiii :))) maşşallah diyelim sana ve bebişine :nazar: inşş değerin çok güzel artar kuzummm ovülasyonun teeee :)))) yaptım ama strese giriyorum ovü yaparken hiiiç bişeycik yok niyeyse sanki yine adetim gecikecek yumurtlamayacağım sanki tuhaf bir psikolojim var bu günlerde :)

X