Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

eski bir yöntem, eskiler hamile kalamayan gelinlere sende bel açıklığı var galiba deyip yakı'yı yapıştırırmış ilk veya 2.aya hamile kalırlarmış ..
beli sıcak tutup hem yumurtalıkların biraz daha hızlı sürede büyümesine yardımcı oluyor hemde bel açıklığı denen olay varsa ona yardımcı oluyor ayrıca bel ağrısına da iyi geliyormuş daha ne olsun :):) ..

yumurtalık yazmışım yumurtalarımızın yazacaktım :)

eski bir yöntem, eskiler hamile kalamayan gelinlere sende bel açıklığı var galiba deyip yakı'yı yapıştırırmış ilk veya 2.aya hamile kalırlarmış ..
beli sıcak tutup hem yumurtalıkların biraz daha hızlı sürede büyümesine yardımcı oluyor hemde bel açıklığı denen olay varsa ona yardımcı oluyor ayrıca bel ağrısına da iyi geliyormuş daha ne olsun :):) ..

Bende 3 adet var 1 tanesi kaç gün duruyor belimizde ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kullandım canım geçen ay 10 tane kullandım sonuç alamadım :) daha sonra doktora gittim yumurtlamıyorum galiba ben diye aşırı ağrılarım vardı adete 10 gün kala bana yumurtlamanın yeni yeni gerçekleştiğini söyledi bu ay da garantiye almak için doktor kontrolünde yumurtlama takibine başladık yarın gidicem muhtemelen bu ağrılarım yumurtlamanın habercisi bu ay erken oldu kür ve yakı dan dolayı ..
allah inşallah bütün bebek bekleyenlerin kucağını doldurur bu mübarek günlerde ..

doktor kontrolunde olması iyi canım bende gittim ama benim yumurtalarım ilaçlada büyümedi iğneye gececktik rahim filmi cekildim rahimde perde var dediler ofis histereskopi olacagım adet olduktan sonra.yakıyı bende yaptım bana fayda etmedi.insallah sana fayda eder canım.özelemi gidiyosun canım.insallah canım her gecen ay ayrı bir hüzün veriyor Allah tüm isteyenlere nasip etsin insallah hepimize aminnn

canım yumurtlama günlerindede yapıstırsırtına ve ilşkiye gir.2-3 gün kalsın.yıkanmıyosun 2 gün.cıkar yıkan gene yenisini yapıstır yumurtlaman bitene dek ben 2 kez yapıstırdım .dahada yapıstıramadım uyumak zor oluyor ilk yapıstıdıgın gün yakıyor gercekten sırtını.dene ama.yani her biri 3- 2 gün dursun sırtında

Son düzenleme:
doktor kontrolunde olması iyi canım bende gittim ama benim yumurtalarım ilaçlada büyümedi iğneye gececktik rahim filmi cekildim rahimde perde var dediler ofis histereskopi olacagım adet olduktan sonra.yakıyı bende yaptım bana fayda etmedi.insallah sana fayda eder canım.özelemi gidiyosun canım.insallah canım her gecen ay ayrı bir hüzün veriyor Allah tüm isteyenlere nasip etsin insallah hepimize aminnn

Aynen canım özel sigorta ya gidiyorum, önce 2 farklı doktora gittim erken deyip ilgilenmediler bende başka doktora gittim çok tatlı doktorum yardımcı olacak bana bu konuda :) bakalım hayırlısı ..

E yumurtlama günleri ilişki demek nasıl banyo yapmıcam çıkarıp yenisini takarım :)

Ben adet bitiminde banyo yapıp yapıştırdım yatmadan 6 7 saat önce sonra ilişkiye girdik 2 gün sonra çıkarıp tekrat yenisini yapıştırdım, incir kürü mü yakı mı etkiledi anlamadım ama kasıklarımda hafif batmalar var

Aynen canım özel sigorta ya gidiyorum, önce 2 farklı doktora gittim erken deyip ilgilenmediler bende başka doktora gittim çok tatlı doktorum yardımcı olacak bana bu konuda :) bakalım hayırlısı ..

aynen canım devlettekiler öyle yapıyor bende özele gidiyorum.hadi insallah sifa olsun insallah yumyumun büyümüştür.

E yumurtlama günleri ilişki demek nasıl banyo yapmıcam çıkarıp yenisini takarım :)

canım yenisini takabilirsin önemli olan ilişkiden sonra yakı sırtında dursun yat kalkma.sabah yenisini tak.adet bitincede takabilirsin her iksinide yapanlar var

Ben adet bitiminde banyo yapıp yapıştırdım yatmadan 6 7 saat önce sonra ilişkiye girdik 2 gün sonra çıkarıp tekrat yenisini yapıştırdım, incir kürü mü yakı mı etkiledi anlamadım ama kasıklarımda hafif batmalar var

Ben incir kürünü yarıda bıraktım çok masraflı ve çok tatlı içemedim o ay 10 gün geç yumurtladım. Bu ay soğan kürü yaptım 15 gün bakalım 18-19 regl günüm 6 aydır bekliyoruzz...

Pek sıcak bir fikir olmadı şu anda :)

Gerçekten istiyosan herşeye katlanıyosun sanırım bebiş için :) ciddi anlamda yakıyo ama hep pozitif düşünüyorum ve artık acıyı hissetmiyorum içtiğim incir suları da dahil :):)

Gerçekten istiyosan herşeye katlanıyosun sanırım bebiş için :) ciddi anlamda yakıyo ama hep pozitif düşünüyorum ve artık acıyı hissetmiyorum içtiğim incir suları da dahil :):)

Ben bu ay çörekotu bal tarçin karışımını deneyeceğim umutluyum :)

Ben incir kürünü yarıda bıraktım çok masraflı ve çok tatlı içemedim o ay 10 gün geç yumurtladım. Bu ay soğan kürü yaptım 15 gün bakalım 18-19 regl günüm 6 aydır bekliyoruzz...

Evet çok tatlı ve ben hiç şeker kullanmadığım tatlı yiyemediğim halde içiyorum ya ama yarından itibaren havuçlu küre devam edicem incirin şekeri biraz azalır belki :))

Senınde kandılın mubarek olsun canım benım. Allah razı olsun. Bebeğine sağlıkla kavuştursun ailene sağlık versin rabbim. Kendine dikkat et hamilenin duası kabul olurmuş dualarını eksık etme olmaz mı :):nazar:

Saol bitanem güzel dileklerin için. Dualarım hepinize inşallah Rabbim kabul etsin.

Bugün daha iyim tatlım yapacak bişey yok adette olmadım daha ama bugün yarın olurum gerginim baya başımdada ağrı var hayırlısı artık öbür aya bebişlerimiz gelir inşallah

Canım ne durumdasın? Ya bak bende sinirlenmiştim adet olacam sanıyordum hep. Hakkında hayırlısı ama inşallah bebişin gelmiştir tatlımmmm:KK49::KK49:

X