Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yarım bardaktan bişi olmaz yaa :))) ilaç içtim mecburen neyse yarım saat filan daha bekliym snr yapıym

Yaa bende cok heyecanliyim ama ne yapacam bilmiyom yani yapiyom kendi capimda biseyler ama karman corman oluyo. Elimiz ayamiza dolasti valla:)))

degısık bı heyecan hemen regl olım ve bıtsın istıyorum ,ara ara telaslanıyorum pekı hemen hamıle kalırmıyım kalın napıcam ne olacak ıse nasıl gıdıp gelecegım yollar cok bozuk hop zıp gıdıyorum servıste cok fene o cok kafama takılıyor mesela ve 1 saat gelıs 1 saat gıdıs hatta1.5 saatı buluyor trafıkten =(

yarım bardaktan bişi olmaz yaa :))) ilaç içtim mecburen neyse yarım saat filan daha bekliym snr yapıym

Tamam canım yapınca haber ver nasıl cıkıcak bakalım :) Bende oulasyon takıbı yapıyorum bu hafta başladım testlerim burda, yumurtam erken mı çatladı dıye dusunmeye başladım ya bugün değerlendırsem mı kı erken daha dımı? http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=727257

Aynen cnm aynen. Bende bu ay çalışmaları yapıcaz dıyelım kı rabbım kısmet etsın sonrasını dusunmuyo degılım, ama önce kısmet olsun da rabbım korur dıyorum ıclendıgımde yıne

Cnm daha catlamamis bence. Devam et teste bu arada sadece teste de aldanma gün asiri devammm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar yazılarınızı okuyunca acaba mı dedim size yazmaya karar verdim ben 13 ocakta açık miyom ameliyatı oldum dr um 3 ay bekle öyle hamile kal dedi bende bu ay soğan kürünü denedim 18 haziranda hastalanmam lazım ama yumurtlama günümde bel ve kasık ağrısı yaşadım şuan karnımda şişlik var gece karnımın üstüne yatınca rahatsız oluyorum bunlar belirti olabilirmi yoksa çokmu erken bana cevap yazarsanız çok mutlu olurum :44::44::44::44::44:

Tatlim inzaallah nasib olsunda Allaha emanet. Tekerin uatune denk gelen koltukta oturmayacan birazda kendini siki siki tutacan ki col hoplatmasin arac.bizimyollara bozuk su an tekerin uatunde oturmaktan zevk aliyom ama bebiste dikkat edecez artik:)

Merhaba herkese :)))
Bugün çörek otu ve incir kürüne başladım. Çörek otu kürü çok fenaymış hala midem ağrıyor nasıl bitiricem ben bunu ya (
Kadın olmak ne zormuş arkadaş

İlk benim de midemi ağrıttı, sonraki günler geçiyo canım

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ayyy adet oldum; ) aceleciyim iste hmn leke die konusup durdum burda aslnda gununde oldum die bi taraftan seviniyorum çünkü ben daha geçen aya kadar adet olmak icin neler yapmadim allaha sukur yine ayni 28 gunde bire döndüm demekki buna sukrettim aslinda bi taraftanda bebek yok diye üzüldüm. Rabbim zamanini biliyo gerçekten sende yasamissin kurtaj zarar veriyo.en azinda iki adet gecsin feln diyolardi bna hep ama dedigim gibi 4 ay olmadim bn adet aslinda norml kurtajdan sonra hersey yolunda olsaydi hem bekleme surem dolcakti hem iki kere adet olcaktim ama 4 ay olmayinca doktr zaten günün doldu dedi korunmadim bi kere daha olduguma sevindim yani belki hi dahaki aya nasip insss

Biz bu ay öyle yapıyoruz ama yine de en önemli günlerde belki her gün çalışırız diyorum
Bi de ovulasyon günümü yine de bileyim diyorum, olur da tutarsa hesaplayabileyim diye 😀

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Rabbım hayırlı zamanda nasıp edecektır elbet Allah kımsenın kucagını bos bırakmasın canım

Inşallah canım bakalım ya ara ara geliyor adet olacak miyim olmayacak miyim bilmiyorum ki 😒 yarına olmalıyım olmazsam bir test daha yapayım. Aslında batım bugun ama dün test yapmıştım negatifti. Bu gece sanki yogun gelmesi lazım ama gelmezse sabah tekrar yaparım belki de bilmiyorum ya 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu fikre adamlar ne diycek bakalım sağlam kondisyon istiyor :))
Eşime söyleyim bu ay sporu bıraksın fazlasıyla yorulacak zaten

Tatlim inzaallah nasib olsunda Allaha emanet. Tekerin uatune denk gelen koltukta oturmayacan birazda kendini siki siki tutacan ki col hoplatmasin arac.bizimyollara bozuk su an tekerin uatunde oturmaktan zevk aliyom ama bebiste dikkat edecez artik:)

aynen ozaman dıkat edıcez artık Allah ın ıznıyle nasıp olsunda Rabbım korur.

hayırlısı olsun canım,ıns devamı gelmez ve hamişsindir tatlım

hayırlısı olsun canım,ıns devamı gelmez ve hamişsindir tatlım

Inşallah canım cok istiyorum gercekten 😞 Allah'ım zamanını biliyor elbet de zamanı gelmis olsun hayırlıysa diyorum iste bu stresten de herhalde boyle oluyo bugun 29. Gun off offf önceki ay da boyle olmuşum not almisim 😞 umudum var yine de Allah büyük 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlaaaaaar corek otu bal tarcin kurunu anlatabilecek olan var mii ¿¿¿ miktarlari nasil hazirlandigi ve nasil kullanıldığını ogrenmek istiyoruumm

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Mrk etme tatlim bu ay gelecek bebislerimis Allahin izni ile. Sen simdi pozitif dusun adet bitimine kadar sitressiz olmaya calis bende adet oldugumda okadar uzuldumku simdi ayni heyecan ve umutla calismalara start verdim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…