Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Sağol ablacım bende de oluyor bazen, ama hiç üstünde durmamıştım mantarım vardı belki de o sebep oluyordu eline sağlık

Amin balim inşallah insallah. Calismalara tam gaz devam ayaklar foraaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ballı lokumum şuraya bakabılırmısın ovulasyon testlerim var, dünkü daha koyuydu bugun bayagı silik ama daha 9.günüm benım sol kasığım ağrıyodu ya hani sabah, sence bu kadar erken yumurtam çatlamış olabilir mi? Yanlıs mı değerlendiriyorum yoksa?
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=727257

Bende simdi okuldan gelip yaptim testimi tabiki negatif neyse diger aya insallah bu ay corek otu tarçın denicem bakalim insallah bu ay olur

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Ayyy kızlarrr ben heyecanlanıyorummm :) 14 haziran regl olacagım ve bıtınce calısmalara baslayacagız peki ben neyapayım şimdi neler önerirsiniz banaaa =)

Yaa bende cok heyecanliyim ama ne yapacam bilmiyom yani yapiyom kendi capimda biseyler ama karman corman oluyo. Elimiz ayamiza dolasti valla:)))

adetin 2. günü çörek otu bal tarçın yumurtlama günü yakı ve ayaklar havada taaaaammı:)

tamam ayaklar aklımdaaa:) ya benım regl duzenlı bide yumurtlama gunumu fln anlayabılıyorum kendım baya bellı edıo kendını cunku sımdı bu karısımı baslasam 2. gunu bi durum yaratmaz dimi

ayy canım ınsss:):) bu ay umut doluyum ıns tutar allahın ıznıyle . adet olana kadar calısmaya devam ozaman:):)):

Yaa bende cok heyecanliyim ama ne yapacam bilmiyom yani yapiyom kendi capimda biseyler ama karman corman oluyo. Elimiz ayamiza dolasti valla:)))
cnm bak ne duydum kadının biri 8 yıl bebişi olmamış gitmediğide doktor kalmamış kadın 1 tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı balı sakızla ağzına atmış bütün gün çiğnermiş tabi hergün bir ay sonra hamiş :)))))

Bali 70 peygamber ovmus. Tarcini corek otunu peygamber efendimiz ovmus. Suphesiz Allahtan sifa bekleyerek umarak yaparsak Rabbim nasib edecektir.

cnm daha 7.günüm klomen kullanıyrm 3gündür merak ettm nsl çıkacak diye:))) 2 saattir yarım su b. su içtim yapıyım mı ki

Canım benım testimde son 2-3 saat sıvı almayın yazıyor, bazında sıvı alımını azaltın dıyor, sanmıyorum sorun olucagını ama yanıltabılıyormus testi, istersen bugün yap şimdi, yarından sonra sıvı alımını kesip yaparsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…